Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PRO    Solčany (okres Topoľčany)    115     Profil používateľky
Solčany (okres Topoľčany)    115     Profil používateľky
Ahoj,

Popri mojej malej rodinke sa venujem aj obchodovaniu s oblečením. Snažím sa zohnať čo najlacnejšieho a hlavne kvalitné oblečenie pre detičky. Tovar, ktorý ponúkam je nový (pokiaľ nie je uvedené inak), 100% originál, dovezeny z UK, vačšinou pochádza od výrobcov známeho značkového oblečenia, keď vznikne prebytok tovaru, ktory nestihnú počas sezóny vypredať, zo skrachovaných obchodov alebo priamo od výrobcu. Na niektorych veciach chyba visacka, stitok, ktore odstranuju alebo inak znehodnocuju este vo velkosklade z legalnych dovodov. Oblečenie nestratilo svoju kvalitu, len vysokú cenu.

Ako si objednať?
Stačí mi poslať správu a upresniť o aký tovar máte záujem. Rada odpoviem na všetky Vaše otázky, môžem premerať, pripadne poslať dodatočné fotografie. Vaša spokojnosť je u mňa prioritou.

Ako zaplatiť za objednaný tovar?
Po objednaní tovaru, Vám pošlem číslo účtu, na ktorý vložíte peniaze za vecičky spolu s poštovným. Objednaný tovar odložím po dobu troch dní. Ak za tie tri dni neobdržím platbu na môj účet, objednávka a rezervácia tovaru bude zrušená. Po obdržaní platby Vám pošlem balíček v čo najkratšej možnej dobe. Zvyčajne v priebehu nasledujúcich 24 hodín.

Poštovné
Učtujem podľa cenníka slovenskej pošty.

Reklamácia
Ak nie ste s tovarom z nejakého dôvodu spokojný, reklamáciu neodkladajte a kontaktujte ma čo najskôr. Tovar môžete vratiť na vlastné náklady do 7 dní na adresu, ktorá bude uvedená na balíčku. Veci musia byť nepoškodené, nenosené a s visačkami. Ak budú tieto podmienky splnené, peniaze za tovar, nie poštovné, Vám pošlem na Váš účet podľa vzájomnej dohody.


Ďakujem a prajem príjemný nákup.

Pekný dník vsetkým :-)

Lucia
Zobraz celé podmienky
minimarket: Totalny VYPREDAJ ! ! ! nove vecicky za najnizsie ceny
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

355 inzerátov

Aktualizované