Bratislava - Petržalka    0     Profil používateľky
Bratislava - Petržalka    0     Profil používateľky
Ahojte mamičky,
Veci si môžete prísť pozrieť aj osobne, ak ste z Ba, alebo z Pezinka.
Veci posielam hneď v ten deň, alebo najneskôr na druhý deň, ale až po preukázaní screenshotu, že ste peniažky poslali na účet. Veci sú buď cistonove resp. iba skladované, alebo maximálne raz dvakrát oblečené, použité. Ak už ste u mňa niečo kupovali, nie je problém poslať na dobierku. Ak neodpisujete, nereagujete posúvam ďalej.
Pekne nakupovanie!
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
veronikalubko
1. mar 2022
Ďakujem veľmi pekne ♥️ Spokojnosť a odporúčam, preplatok na poštovnom vrátený, žiadny problém! Maminku odporúčam! 100 %
nikinocka
22. feb 2022
Neviem ohodnotiť tovar , len komunikáciu. Mali sme si osobne vyzdvihnúť prilbu- s čím pani súhlasila ( a teda som predpokladala, že ju nám rezervovala) - čakala som na odpoveď dosť dlho,či je ten deň ok- až mi nakoniec odpísala, že prilba je už predaná. Počas toho čakania na jej odpoveď som si prilbu mohla zakúpiť niekde inde. Stačilo napísať, že už niekto iný prejavil záujem. Akokoľvek, nech sa darí.
miyus2412
22. feb 2022
Z vašej strany bola komunikácia nedostatočná, keďže som Vám napísala moje tel číslo a Vy ste sa mi neozvali, som len človek a nie som 24/7 na stránke “modrý koník”, aby som mohla reagovať pronktne, z toho dôvodu som Vám poslala moje tel, keďže som od Vás neobdržala spätnú odpoveď, posunula som ju ďalej pani, čo sú pre ňu vedela prísť hneď a nie za týždeň. Zostávam s prianím pekného večera!
andulb
18. sep 2021
Ďakujem a predávajúcu odporúčam 🙂
lilan
2. júl 2021
Dakujem za krasny balik😍,max.spokojnost,rada odporucam🌹
miyus2412
11. júl 2021
Za málo, Rado sa stalo 🙂))
ek1205
20. jan 2021
Spokojnosť s predávajúcim 😊👍
miyus2412
24. máj 2021
Ďakujem 😊
dekorlilium
17. jan 2021
Žiaľ hodnotiť sa môže iba pozitívne alebo negatívne. Komunikácia bola ok, balíček som dostala o 7 dní, tovar je v top stave. K tovaru by mali patriť aj antibakteriálne obrúsky ako je to aj napísané v popise (pridávam fotku), ktoré som nedostala. Písala som predávajúcej pani že mi ich neposlala, ona mi už ani neodpovedala. Zmazala inzerát.Treba vedieť že čisto nový Aniball stojí 55 Eur. Keďže pani písala že posúva k tomu aj sterilizačný pohárik, lubrikačný gél, antibakteriálne obrúsky a taštičku, kvôli tomu som si objednala od nej.
miyus2412
17. jan 2021
Prepáčte, nevidela som že ste mi písali nejakú správu. Nie, kde sa asi stala chyba, myslela som že som zabalila všetko. Kľudne Vám ich doposlem. Čo sa týka toho, že čistonový aniball stojí 55€, aj tento bol nový a za tu cenu som Vám k nemu poslala produkty za viac ako 10€ takze sa Vám to stále oplatilo. Ospravedlňujem sa za chybu a budú Vám poslane. Pekný večer