Milé maminky, a ostatní záujemcovia!

POSIELAME TOVAR AJ DO ČESKEJ REPUBLIKY. CENY PODĽA SADZOBNÍKA SP-

Ďakujem , že ste nahliadli do môjho shopu.. Tovar máme nový a licencovaný.. Pred odoslaním tovar kontrolujem a svedomito zabalím.V prípade záujmu ma kontaktujte.
Pri nákupe nezabudnite prosím Vás zaslať vašu presnú poštovú adresu a pri platbe uveďte vaše meno
Ak si objednáte tovar z môjho shopu a do týždňa neprebehne platba, tovar posúvam ďaľšiemu záujemcovi. Samozrejme ak sa nedohodneme inak.
Pokiaľ pri platbe nebude uvedené vaše meno ako variabilný symbol a nebudem Vás vedieť identifikovať, tovar nemôžme odoslať. Budem čakať až sa ozvete. Balné si účtujeme 0,30 centov. V prípade reklamácie, budem vyplácať peniaze za tovar až po vybavení reklamácie. Poštovné znáša kupujúci. V žiadnom prípade nám neposielajte reklamovaný tovar na dobierku. Takúto zásielku nepreberáme.Peniaze za tovar vraciame, až keď tovar príde na sklad a my ho skontrolujeme.


V prípade reklamácie, že sa balík stratí na pošte, musím riešiť reklamáciu a čakať do 30dní. V tomto prípade Vás odškodníme až kým pošta ukončí reklamáciu a to formou peňazí alebo tovarom.


Samozrejme čokoľvek potrebujete,len mi napíšte, v prípade problému ma neváhajte kontaktovať. Teším sa na Vás a dúfam, že budete s mojim tovar spokojný /a nielen s mojím tovarom/. V tom prípade urobíte spokojnou aj vy mňa :-D, :-D, :-D
ĎAKUJEM a prajem vám úspešné nákupy
Balázsyová NINA FASHION


Obchodné podmienky

1. Všetky objednávky podané prostredníctvom tejto internetovej predajne sú považované za záväzné. V prípade, že Vám nebude fungovať on-line objednávka, môžete ju uskutočniť aj prostredníctvom e-mailu na e-mailovú adresu: info@nina-fashion.sk.

2. Kupujúci je oprávnený stornovať objednávku bez udania dôvodu do 12 hodín od jej odoslania. ( Po uplynutí 12 hodinovej dobe začíname objednávku vybavovať). Stornovanie objednávky Vás žiadame zaslať na našu e-mailovú adresu:info@nina-fashion.sk – nezabudnite uviesť číslo objednávky!!!

3. Pokiaľ so zakúpeným tovarom z nášho obchodu nie ste spokojní, môžete ho vrátiť, najneskôr však do 7 dní (v súlade s ustanoveniami § 12 odst. 1 Zákona č. 108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov) odo dňa prevzatia tovaru zákazníkom a zároveň ste povinný nás o tom vopred informovať. Na požiadanie Vám pošleme mailom formulár na vyplnenie!!! Tovar musí byť vrátený nepoškodený, nepoužívaný (neparfumovaný), kompletný (nesmie byť odstrihnutá pôvodná visačka, alebo nesmú chýbať nejaké detaily - doplnky), v pôvodnom nepoškodenom obale a s dokladom o kúpe. Tovar neposielajte na dobierku - nebude prevzatý! Prepravné náklady pri vrátení tovaru hradí zákazník. Cena za tovar bude zákazníkovi vrátená bezodkladne po skontrolovaní vráteného tovaru. Súčasťou vrátenej sumy nie sú poplatky za poštovné. (ak si želáte vrátiť peniaze poštovou poukážkou - poplatok je 1,-€).II. DODACIE PODMIENKY:

1. Tovar, ktorý je ihneď k odberu, posielame hneď – najneskôr do 24 hodín od prijatia objednávky (platí pri zasielaní tovaru na dobierku). Ak ste si vybrali platbu vopred, tovar zasielam až po pripísaní sumy na účet. V prípade, že objednaný tovar nebude možné zaslať podľa vyššie uvedenej dodacej lehoty, oznámime Vám predpokladaný termín dodania a vyžiadame si Vaše odsúhlasenie.

2. Objednaný tovar bude zasielaný a dopravovaný prostredníctvom Slovenskej pošty (formou listu/balíka).

V prípade, že si zákazník z akéhokoľvek dôvodu zásielku na pošte neprevezme a o tovar bude mať naďalej záujem, zásielka mu bude opätovne zaslaná iba po uhradení celkovej sumy na náš účet vopred, teda pred zaslaním tovaru zákazníkovi.

Ak Vám tovar alebo oznámenie o uložení zásielky na pošte nebolo doručené do 3 dní po obdržaní nášho emailu o expedícii, kontaktujte prosím nás a aj svoju dodaciu poštu. O podacie číslo Vašej zásielky nás môžete požiadať e-mailom na adrese info@nina-fashion.sk

Tovar sa stáva vlastníctvom kupujúceho po zaplatení kúpnej sumy v plnej výške. Predávajúci dodá kupujúcemu spolu s tovarom daňový doklad - faktúru - ktorá slúži zároveň ako záručný list.III. PLATOBNÉ PODMIENKY:

1. Všetky ceny uvedené na stránke internetového obchodu www.nina-fashion.sk sú konečné a sú platné v čase objednania tovaru. V cenách nie sú zahrnuté náklady na dopravu.

2. V súčasnej dobe môžete v našom internetovom obchode www.nina-fashion.sk platiť dobierkou alebo vopred na účet.

- pri platbe vopred na účet: po odoslaní objednávky Vám bude na uvedený mail zaslané potvrdenie o prijatí objednávky, ktoré bude obsahovať aj údaje k platbe, ako číslo účtu a variabilný symbol (slúži pre identifikovanie a správne priradenie platby). Tovar Vám bude odoslaný hneď po prijatí platby na náš účet, ak tovar na sklade nebude a bude očakávaný budeme vás informovať.

- pri platbe na dobierku pri preberaní zásielky, zaplatíte za tovar pri prevzatí na pošte. Tovar si môžete na Vašej pošte vyzdvihnúť do 7 dní odo dňa, kedy Vám do Vašej schránky bolo doručené oznámenie o uložení zásielky.

Stáva sa, že zákazníci nedostanú oznámenie o uložení zásielky na pošte. Naša firma nenesie žiadne následky za neoznámenie pošty. Ak Vám tovar alebo oznámenie o uložení zásielky na pošte nebolo doručené do 3 dní po obdržaní nášho emailu o expedícii, kontaktujte prosím nás a aj svoju dodaciu poštu. O podacie číslo Vašej zásielky nás môžete požiadať e-mailom na adrese: info@nina-fashion.sk

Zásielky, ktoré sú predávajúcemu vrátené ako nevzdvihnuté, zašleme znovu len na vyžiadanie kupujúceho a kupujúci nesie náklady spojené s opakovaným doručením v plnej výške. V prípade, že kupujúci nejaví ochotu k spolupráci, má predávajúci právo predať tovar druhému záujemcovi.IV. NEPREVZATIE DOBIERKY:

Stáva sa, že pošta nedoručí oznámenie o uložení zásielky na pošte. Preto hneď po expedícii tovaru zasielame info na Vašu e-mailovú adresu uvedenú v objednávke o odoslaní tovaru. Ak do 3 dní zásielku nedostanete, informujte sa na Vašej pošte s podacím číslom zásielky (podacie číslo Vám po vyžiadaní zašleme).

Ak z akéhokoľvek dôvodu nemôžete zásielku prebrať, poprosíme Vás kontaktovať nás mailom alebo telefonicky a oznámiť nám túto skutočnosť.

!!! V prípade, ak si zákazník objedná tovar na dobierku a dobierku neprevezme, ďalšie jeho objednávky budú vybavované iba s platbou vopred na účet!!!V. VÝMENA TOVARU:

Pokiaľ so zakúpeným tovarom z nášho obchodu nie ste spokojní, môžete ho vrátiť, najneskôr však do 7 dní (v súlade s ustanoveniami § 12 odst. 1 Zákona č. 108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov) odo dňa prevzatia tovaru zákazníkom a zároveň ste povinný nás o tom vopred informovať - spätne Vám zašleme formulár na vyplnenie !!! Tovar musí byť vrátený nepoškodený, nepoužívaný (neparfumovaný), kompletný (nesmie byť odstrihnutá pôvodná visačka, alebo nesmú chýbať nejaké detaily - doplnky), v pôvodnom nepoškodenom obale a s dokladom o kúpe. Tovar neposielajte na dobierku - nebude prevzatý! Prepravné náklady pri vrátení tovaru hradí zákazník. Cena za tovar bude zákazníkovi vrátená bezodkladne po skontrolovaní vráteného tovaru do 14 dní. Súčasťou vrátenej sumy nie sú poplatky za poštovné.

Tovar posielajte na našu adresu, z ktorej bolo pôvodne zaslané (adresa je uvedená aj v kontaktoch v e-shope). Zásielku vo vlastnom záujme pošlite ako doporučený balík s poistením na hodnotu tovaru (v prípade straty alebo znehodnotenia balíka si ho budete môcť s podacím lístkom na pošte vyreklamovať).

!!! Tovar poslaný na dobierku nebude prevzatý!!!

Po skontrolovaní vráteného tovaru Vám bude vymenený tovar zaslaný v čo najkratšom možnom termíne na Vašu adresu na dobierku za cenu poštovného pre SR vo výške 3,50 €.

Náklady na prepravu tovaru od kupujúceho k predávajúcemu hradí kupujúci. Poštovné a iné poplatky nevraciame.VI. OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV:

1. S osobnými údajmi kupujúcich bude predávajúci zaobchádzať v zmysle zákona o ochrane osobných údajov v informačných systémoch. Predávajúci sa zaväzuje informácie o kupujúcich nepostupovať tretím subjektom ani ich inak komerčne využívať.

2. Poskytnutie údajov je dobrovoľné. Vyplnením objednávacieho formulára dávate súhlas s použitím, spracovaním a uložením Vašich osobných údajov do našej databázy. Kedykoľvek máte právo písomne tento súhlas odvolať.

3. V prípade napadnutia serveru neznámym páchateľom /hackerom/, si predávajúci vyhradzuje právo odstúpiť od záruky bezpečnosti. Hore uvedené pravidlá používania osobných údajov neplatia len v tejto situácii.

4.Kupujúci svojou registráciou súhlasí so zhromažďovaním a používaním informácií o ňom za vyššie stanovených podmienok. Kupujúci tiež súhlasí, že môže byť informovaný o novinkách v elektronickom obchode zo strany predávajúceho, a to e-mailom alebo telefonicky. Ak si kupujúci nebude želať tieto informácie dostávať, má možnosť kedykoľvek ich zasielanie ukončiť písomne e-mailom.VII. ZÁVEREČNÉ USTANOVENIA:

1. Potvrdením objednávky kupujúci potvrdzuje, že sa zoznámil s týmito obchodnými podmienkami a že s nimi v plnom rozsahu súhlasí.

2. Predávajúci a kupujúci sa dohodli, že plne uznávajú elektronickú formu komunikácie prostredníctvom elektronickej pošty a internetovej siete ako platnú a záväznú.
Milé maminky, a ostatní záujemcovia!

POSIELAME TOVAR AJ DO ČESKEJ REPUBLIKY. CENY PODĽA SADZOBNÍKA SP-

Ďakujem , že ste nahliadli do môjho shopu.. Tovar máme nový a licencovaný.. Pred odoslaním tovar kontrolujem a svedomito zabalím.V prípade záujmu ma kontaktujte.
Pri nákupe nezabudnite prosím Vás zaslať vašu presnú poštovú adresu a pri platbe uveďte vaše meno
Ak si objednáte tovar z môjho shopu a do týždňa neprebehne platba, tovar posúvam ďaľšiemu záuje
ninaanina:
Jarné novinky pribudli na našom eshope www.nina-fashion.sk
Kategória
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba
Cena v EUR

2755 inzerátov

Aktualizované: Nedávno
Strana
z 69
Hore
PredošláStrana
z 69
Ďalšia