Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PRO    Zuberec (okres Tvrdošín)    34     Profil používateľky
Zuberec (okres Tvrdošín)    34     Profil používateľky
Dobrý deň, ponúkame rôznu obuv, dámsku, pánsku, detskú, nech sa páči stačí si vybrať 😊
Našu ponuku si môžete pozrieť tu alebo na stránke www.rohacan.eu ; na našej stránke sú všetky informácie o nás, sme overení-
Slovenský výrobca obuvi-pánske-dámske-detské gumáky, pánska zimná obuv, pánske gumofilce, dámske a pánske kapce, v ponuke sú aj produkty ,ktorých sme len predajcovia.Objednať si môžete aj tu, vždy Vám radi pomôžeme a poradíme pri výbere. Väčšina tovaru je skladom, odosielame každý deň.Poprosíme o trpezlivosť budeme sa snažiť čo najrýchlejšie odpisovať pre Vašu spokojnosť.

Pri objednaní produktu si prosím zadajte:
Meno, Priezvisko, Adresu, Telefónne číslo na ktoré Vás bude kuriér pri doručovaní kontaktovať.

Doručenie: slovenskou poštou :
platba prevodom + doporučeny list do 0,50kg: 2,20€
Platba prevodom + balik na poštu od 0,5kg-1kg: 2,80€

Alebo kurierskou službou DPD:
*Dobierka 4,70eur: Platí sa kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou
*Platba prevodom na účet 4eur: Po spracovaní objednávky, Vám pošleme údaje k platbe. Po prijatí platby na náš účet, budeme informovať o odoslaní objednávky s doručením kuriérom.
Tovar Vám zašleme spolu s faktúrou. Faktúra slúži ako daňový doklad. Ak Vaša Fakturačná adresa je iná ako adresa doručenia, poprosíme ju hneď uviesť.
Vrátenie tovaru: Do 14 dní od prevzatia si zásielky. Správou nás informujte o vrátení, poprípade ak chcete len vymeniť veľkosť. Pri výmene si prepravné náklady(3e) hradí kupujúci.
V prípade záujmu o veľkoobchod u nás nie je problém, môžete nás kontaktovať prostredníctvom našej eshop-ovej stránky alebo aj tu.
Tešíme sa na spoluprácu 🙂R
Zobraz celé podmienky
rohacan: garantujeme doručenie do vianoc🎄poštou odídu posledné objednávky14.12☃️ DPD 20.12.☃️☃️ OD 21.12-27.12.dovolenka☃️
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

428 inzerátov

Aktualizované