Bratislava - Ružinov    5     Profil používateľky
Bratislava - Ružinov    5     Profil používateľky
Dobrý deň!
Ďakujem za prejavený záujem a návštevu môjho bazáru. :-)
Ak sa Vám mnou ponúkané veci páčia, prosím kontaktujte ma. Máme len jednú dcéru, ktorá je v rodine široko-ďaleko jedinná vnučka, neter, krsná dcéra, a preto sa u nás nachádza veľa hračiek, oblečenia, topánok, a iných vecí, ktoré sa pri tom množstve ani nestihli "ošúchať" a nieto ešte zničiť. Dcéra sa k svojim hračkám a veciam správala slušne, nebola "zafúľané" dieťa. Veci ktoré ponúkame sú naozaj vo výbornom stave, a ak je niečo poškodené tak na to upozorňujem.
Neváhajte a pozrite si aj ďalšie moje inzeráty (slanina04) alebo mi internou poštou MK napíšte čo potrebujete. Dcéra už vyrástla a postupne vyraďuje a ja zverejňujem. Možno máme práve to čo hľadáte, len sme to ešte nestihli zverejniť. Neváhajte a pýtajte sa ...
Neváhajte pozrieť si, či sa Vám zapáčia aj iné veci, ktoré ponúkam a dajte vedieť, aby som Vám to poslala naraz. Ušetríte tak na poštovnom príp. bankových poplatkoch a ja balnom. Buďme ekologický a zároveň lacnejší navzájom. :-)
Ak ste z BA, tak uprednostňujem osobný odber a platbu v hotovosti. Dosť cestujeme po Slovensku, takže môže sa stať náhoda a budem Vám to vedieť doručiť do niektorých miest (napr. ZA, BB, DK, LM, PO, KE), ale neviem to 100% zaručiť.
Ak ste mimo BA a chcete mať kupovanú vec čo najskôr doma, potom prosím uhraďte: bankovým prevodom vopred dohodnutú cenu + poštovné na môj účet, ktorého číslo Vám podľa potreby pošlem. V prípade hotovostného vkladu je potrebné, aby ste prirátali +1€, ktoré si moja banka sťahuje za hotovostný vklad.
Ďakujem za prejavený záujem a dôveru. Prajem príjemné nakupovanie a spokojnosť! SlaNina
Zobraz celé podmienky
slanina04: Na Vianoce cestujeme do LM, a potom do PO, takže krížom cez SK. Vedela by som doručiť aj mimo BA. Dajte vedieť.
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

37 inzerátov

Aktualizované