Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Školský set 3-dielny Belmil Street Racing Green

Model 403-13

Rozmery:

taška 36 x 32 x 19 cm

peračník 20,5 x 3,5 x 14 cm

vrecko 43 x 35 cm

Hmotnosť: 860 - 950 g

Materiál: Polyuretán
Táto školská taška, napriek tomu, že je vyrobená z veľmi kvalitného, odolného a nepremokavého materiálu, patrí k najľahším na trhu. Váži iba necelý 1kg. Kapacitne vyhovuje potrebám prvného stupňa základnej školy. Má priestrannú hlavnú komoru. V prednej časti, ktorá sa ľahko otvorí suchým zipsom, je ďalší priestor napr. na desiatový box alebo peračník. Do hlavnej komory bez problémov umiestníte veľké aj malé dosky s peračníkom a ešte zostane miesto na iné drobnosti. Na vnútornej strane klopne je našité priehľadné okienko na rozvrh. Do bočných vreciek se zmestí fľaša na pitie. Samozrejmosťou sú vhodne umiestnené reflexné prvky. Taška je z nepromokavého materiálu, nie je potrebné dokupovať pláštenku. Chrbtová časť je bohate polstrovaná. Má vyprofilované vetracie drážky, ktoré umožňujú maximálne prúdenie vzduchu. Ramenné popruhy sú tiež polstrované a nastaviteľné. Spodná časť je chránená umývateľným plastovým dnom, takže taška prežije aj položenie na mokrý povrch. Pevné dno navyše zaisťuje stabilitu tašky, taška stojí pevne a neprevráti sa ani vtedy, keď je prázdna. Je vyrobená v Európe podľa najprísnejších európskych noriem.

Prázdny školský peračník, ideálny pre prvý stupeň základnej školy. Vo vnútri dve chlopne majú z jednej strany priehľadné fólie na rozvrh hodín, z druhej strany má každá 6 gumových úchytov na písacie potreby. Vo vnútri je ďalších 15 úchytov na perá, ceruzky a pastelky a 3 väčšie úchyty na nožničky, gumu a pravítko. Peračník je celý šitý, nie je lepený, čo zvyšuje jeho odolnosť a životnosť. Uzatváranie je riešené pomocou zipsu. Peračník je vyrobený v Európe.

Textilné vrecko na prezuvky. Vrecko sa dá nosiť buď cez rameno, v ruke, alebo na chrbte ako batoh. Môže sa použiť na nosenie prezuviek, úboru na telesnú výchovu, potrieb na výtvarnú alebo hudobnú výchovu. Je vyrobené z odolného materiálu, zatvára sa sťahovaním šnúrkou. Vrecko je vyrábané v Európe.
Aktualizovaný včera
19 zobrazení od 8. apr 2020
74,90 €
minitopanocka    Topoľčany
Osobný odber (v predajni v Topoľčanoch): ZADARMO
Nákup tovaru v cene nad 70 €: ZADARMO

Poštovné:
Doporučený list do 500g (platba prevodom): 1,95 €
Doporučený list do 500g (dobierka): 3,15 €
Doporučený list nad 500g (platba prevodom): 2,75 €
Doporučený list nad 500g (dobierka): 3,95 €

Balík Slovenskej pošty na poštu (platba prevodom): 2,75 €
Balík Slovenskej pošty na poštu (dobierka): 3,70 €
Balík Slovenskej pošty na adresu (platba prevodom): 3,70 €
Balík Slovenskej pošty na adresu (dobierka): 4,90 €
GLS kuriér (platba prevodom): 3,50 €
GLS kuriér (dobierka): 4,50 €

Dodanie objednaného tovaru bude podľa dostupnosti realizované v čo najkratšom termíne, zvyčajne do 3 pracovných dní od vytvorenia objednávky, pri platbe prevodom do 3 pracovných dní od prijatia peňazí na účet.
Zobraz celé podmienky
Školský set 3-dielny belmil street racing green,