Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Romantická mini sukňa H&M

Krásna letná mini sukňa, v páse riasená, s vreckami. H&m, veľkosť 40. Cena 5€
Aktualizovaný pred 6 dňami
8 zobrazení od 25. feb 2021
5 €
nika_koki    Pribylina (okres Liptovský Mikuláš)
Ahojte :-) Ponúkam na predaj málo nosené veci bez poškodení. Dôvod? Veď to poznáte...veľa vecí v skrini a nosíte aj tak len pár najobľúbenejších :-) Tak posúvam ďalej ľuďom, ktorí ich vynosia viac.

Balíčky posielam do piatich pracovných dní od prijatia platby. Hoci mám veci uložené v skrini, pred odoslaním ich preperiem a vyžehlím, aby k vám prišli naozaj voňavé. Ak vám odoslanie ponáhľa, prosím, informujte ma 😊 Vždy po odoslaní napíšem, že som balíček poslala. Prosím, je Kovid a mám malé dieťa, netreba mi každých 5 minút písať, či už som poslala, nie vždy sa dá obratom utekať na poštu...

POZOR!!!
Veci nevymieňam. Rovnako uprednostňujem platbu na účet a ku každej cene treba prirátať i poštovné podľa taríf SP. Táto suma ide pošte, nie mne 😊 V prípade viacerých záujemcov tovar posúvam tomu, kto prvý napíše jednoznačne že tovar kupuje.

Vzhľadom na predchádzajúce skúsenosti chcem upozorniť, aby ste mi napísali len vtedy, keď máte o vec skutočne záujem. Už ani nepočítam, koľko správ "mám záujem" mi prišlo a po odpísaní už žiadna odpoveď. Keď niečo chcete, napíšte mi nejaké dodatočné otázky alebo podmienky platby, prosím. Ak si dám tú námahu (mne to nerobí inak najmenší problém) premeriať vám veci a odpovedať, majte aspoň toľko slušnosti, že odpíšete, že je vám to malé/veľké/už sa vám to nepáči.

Ďakujem :)
Zobraz celé podmienky
Romantická mini sukňa h&m, h&m,40
Romantická mini sukňa h&m, h&m,40