Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 1×

Tehotenské tričko

Milé tehotenské tričko s tučniakom, nosené ale zachovalé, veľkosť M/L, v prípade záujmu rada premeriam.

Cena + pošta
Aktualizovaný pred 1 týždňom
67 zobrazení od 27. máj 2019
3,50 €1,50 €
Oznam od predajcu: cez víkendy sem veľmi nestíham chodiť, ozvem sa hneď ako to bude možné. ďakujem za pochopenie :)
kiska23    Sása (okres Zvolen)
Ahojte maminky 😊
Som rada že ste nazreli do môjho mini bazárika. Všetky veci čo predávam sú po mojich chlapcoch, pripadne po mne, sú v 100% stave, buď úplne nové alebo minimálne nosené. Pridávala som aj veci nosené, ale za symbolické ceny, keďže mi len zaberajú miesto.. Všetky detské vecičky sú vypraté v detskom prípravku a vyžehlené.
Keby ste mali akékoľvek otázky, pýtajte sa, rada odpoviem🤗

Ceny sú väčšinou uvádzané bez poštovného, pri niektorých je priamo pri inzeráte napísané, vrátane pošty (obyč.poštovné).
Poštovné je podľa taríf SP, ako si kupujúci vyberie. Na dobierku posielam na základe kladných hodnotení. Predané vecičky späť neberiem tak sa vopred na všetko informujte prosím.
Posielam po pripísaní platby na účet.

Po zlých skúsenostiach uprednostňujem priamu komunikáciu, to znamená, že buď danú vec chcem alebo nie. Uprednostním záujemkyňu, ktorá si skôr vypýta podklady k platbe a platbu uskutoční, ako takú, ktorá so mnou komunikuje niekoľko dní a stále sa nevie vyjadriť!

Slovíčka PROSÍM a ĎAKUJEM považujem za základ akejkoľvek komunikácie. Kto s tým má problém, nech odo mňa neočakáva spätnú väzbu.

Ceny sú myslím adekvátne k stavu oblečenia, na zjednávanie ceny pri jednom kuse oblečenia nereagujem!! Pri väčšom množstve sa samozrejme vieme dohodnúť a určite urobíme oveľa lepšiu cenu 😉

Ďakujem za prečítanie podmienok a prajem Vám príjemné nakupovanie a pekný deň :)
Zobraz celé podmienky
Tehotenské tričko, m
Tehotenské tričko, m
Tehotenské tričko, m