Inzeráty > Tehotenstvo dojčenie > Oblečenie pre tehotné
Použitý tovar

2 tehotenské šaty

2 tehotenské šaty. Je to domáca výroba, vyberala som si dole na šaty vzdušnejší materiál, lebo som nevedela kúpiť nič poriadne široké a vzdušné. Hore je trošku elastická tričkovina/bavlna a dole taký tenší materiál, asi bavlnka. Tie šaty som milovala. Nenašla som poškodenia, ale na tričkách už vidno minižmolky. Cena spolu
Aktualizovaný pred 8 hodinami
94 zobrazení od 28. dec 2019
6 €
lemonka11    Žilina
Milé mamičky, ďakujem za nakuknutie do môjho bazarika.
Predávané veci sa snažím popísať podľa skutočného stavu. Ak chýba nejaká informácia, pýtajte sa, rada odpoviem, premeriam, vysvetlím... V prípade, že ide o drahý tovar alebo moje pochybenie, tovar beriem späť.
O výmenu vo všeobecnosti nemám záujem, ale v princípe ju neodmietam. Skôr že doma máme dosť vecí a chcem sa ich skôr zbaviť ako vymeniť nepotrebnú vec za viac-menej nepotrebnú :)
Ceny dávam primerané, nerada zjednávam, ale je to obchod, všetko je otázka dohody, môžete skúsiť :) Pri väčšom odbere dohoda možná.
Otázku neberiem ako potvrdenie záujmu. Po potvrdení záujmu tovar rezervujem max. 3 dni. Ak treba dlhšie, stačí povedať.
Tovar posielam akýmkoľvek spôsobom podľa toho, ako si vyberiete. V prípade obyčajnej pošty nemám doklad o odoslaní a teda nemôžem brať zodpovednosť na seba, treba to pri kúpe brať do úvahy. Poštovné účtujem podľa taríf Slovenskej pošty.
http://cennik.posta.sk/
Číslo môjho účtu: SK02 8360 5207 0042 0026 2222
Prajem príjemné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
2 tehotenské šaty, l
2 tehotenské šaty, l