Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 1×

Tehu nohavice

Tenučke nohavice s tehu pásom. Športové.
Aktualizovaný pred 1 týždňom
36 zobrazení od 24. júl 2019
6 €
kojocka    Bardejov
Milé mamičky :)
Ďakujem, že ste nakukli do môjho bazárika. Predávam veci, ktoré už nevyužijem a zaberajú len miesto. Snažím sa veci popísať pravdivo a všetko ešte pred odoslaním prezriem keďže niekedy dosť dlho stáli v krabici. Hlavne detské veci... Niektoré sú len vypraté, alebo oblečené 1x, keďže sme toho dostávali strašne veľa. No keď napíšem, že vec bola málo používaná tak to znamená, že vec bola používaná! Ale len max 2 mesiace a to len sporadicky do mesta k lekárke či do kostola. Používané veci sú také, ktoré deti nosili na doma čiže často no sú stále pekné...sflekovane či sprané veci nepredávam. Radšej sa pýtajte... Viem poslať aj viacej fotiek no na sebe nefotím.
Ponúkam aj háčkované čiapočky.Niektoré mám skladom. Dohodnúť sa dá aj na zhotovení čiapočky podľa vlastného vkusu (farba, vzor, hrúbka...), len dodanie samozrejme nebude hneď.
Cena prispôsobená stavu, cene a množstvu spotrebovaného materiálu a času výroby:))
K cene si treba pripočítať poštovné. Preferujem platbu na účet vopred, na dobierku len pri mamičkach, ktoré majú kladné hodnotenie!!! Prosím milé mamičky ak si ja nájdem čas premeriavať veci prosím aj ja info o tom ci danú vec ešte chcete.
Ďakujem :)) č.u SK38 0900 0000 0004 4875 1195
Zobraz celé podmienky
Tehu nohavice, xs
Tehu nohavice, xs
Tehu nohavice, xs