Používame cookies. Viac informácií tu. OK
Inzeráty > Domácnosť > Textílie
Vlastná výroba

Dekoračný vankúš

Predám dekoračný vankúš - ručná práca (vyrába starká). Každý vankúš je jedinečný, originál, nie sú dva rovnaké kusy. Na požiadanie je možné vyrobiť aj rovnaké. Rozmery: 30x30.
Aktualizovaný pred 2 týždňami
60 zobrazení od 7. apr 2018
7 €
marianela2    okr. Bratislava
Milé mamičky, oteckovia (prípadne starí rodičia)!
Ak ste si otvorili túto stránku, ste na správnej adrese, kde nájsť zábavu pre svoje deti alebo vnúčatka.
Pretože predávam nielen oblečenie, ale aj nové hračky. Špecializujem sa na hračky, ktoré sú hodnotné, ktoré dieťaťu niečo dajú, obohatia ho, naučia, zabavia na dlhší čas a sú kvalitné. Nenájdete tu hračky ako v čínskych obchodoch a podobne.
Zameriavam sa na hračky vzdelávacie, tvorivé a aj špeciálne zábavné (ako napríklad kaleidoskop a rôzne svietiace drobnosti, zvieratká so svetelnou projekciou).
Častokrát sa deti nudia a my im musíme vymýšľať aktivity. Ja hľadám riešenie a predávam hračky, ktoré zabavia nielen vaše deti, ale možno s nimi aj vás. Veľakrát, keď som prišla do hračkárstva, nevedela som, čo kúpiť. Teraz viem. Našla som veľa zaujímavých vecí, o ktorých som nevedela a možno ani vy neviete, že existujú. Deti si môžu vyrábať a maľovať vlastné rámiky, vlastné náramky, domček pre vtáčiky a iné. Toto je hranie s radosťou pre malých i veľkých.
Tovar posielam po vklade finančnej čiastky na účet.
Vklad na účet je jednoduché uskutočniť cez internet banking, ak nemáte IB, aj na každej pošte vypísaním poštovej poukážky - vklad na účet.
O poštovnom rozhodujete vy. Poštovné je podľa váhy tovaru a podľa požiadaviek kupujúceho (1.trieda, 2.trieda, doporučene, obyčajne, ako balík na poštu...) cenu pripočítame podľa cenníka pošty.
Príjemné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
Dekoračný vankúš,
Dekoračný vankúš,
Dekoračný vankúš,
Dekoračný vankúš,