Inzeráty > Domácnosť > Textílie
Nový tovar

EMI Obliečky na postel - bodkované a zebrové

Krásne, klasické, nadčasové, Obliečky Emi - kvalitná Slovenská značka. 100% bavlna. Uplne nové. Biele s čiernymi bodkami. Paplon 140 x 200 cm, vankúš 50 x 70 cm. Vankúš má 2 cm ozdobný lem. V ponuke 3 ks. (Zebrové obliečky 2 ks - klasické rozmery 140x200 a 70x90 vankúš)
Aktualizovaný pred 6 dňami
35 zobrazení od 18. apr 2020
15 €
Oznam od predajcu: NAUČ SA ODPISOVAŤ KVARGLA !!!
blavane    Bratislava - Nové Mesto
Milé Matky a iní kupujúci. Keď už vám raz niekto slušne napíše, tak buďte také láskavé a ráčte odpísať! Čo si myslíte, kde ste? V luxusnom butiku??? Sme na bazare, kde sa predávajú veci z druhej ruky! Tak nechápem načo sa tu kto hrá na neviem akú arogantnosť a povýšeneckosť!!! Je to bazar - burza a teda je normálne, že ľudia zjednávajú a pýtajú zľavy, nižšie ceny a podobne. Tak ak ste slabé urážlivé a nevyrovnané povahy, nepredávajte...
Tovar ktorý ponúkam vždy dostatočne opíšem. Ak napíšem, že je niečo originál, tak je to originál, inak by som si to nedovolila tvrdiť. Predávam veci po sebe a väčšinu po sestre - sestrine veci. Kľudne sa pýtajte. Veci nepremeriavam,čo treba dostatočne popíšem. Veci su vačšinou vo velmi dobrom stave, buď veľmi malo nosene, niekedy len raz, alebo aj nové. Ak je tomu inak, upozorním nato, presne popíšem. Posielam po pripísaní € na účet. Kto prv príde ten prv melie. Kto neváha a pošle hneď peniaze, tomu tovar predám. Nečakám, nakolko často naťahujete... keď predávam veci za nízke sumy, tiež môžu byť v top stave, ale chcem sa ich zbaviť a preto ich dám niekedy napr. aj za symbolické ceny. Ak neodpisujem, som velmi velmi zaneprázdnená, ale určite odpíšem neskôr. Keď je vec nosená a stav je obnosený, nečakajte že to bude ako nové, stav zodpovedá cene, a vždy je to popisane. Niekedy dvaja ľudia môžu vidieť veci rozlišne... Keď o vec nemáte záujem, treba to napísať a nezdržovať. Vždy sa vieme dohodnúť. Veci späť neberiem, preto si kúpu dobre rozmyslite, dodatočne reklamacie neberiem, nakolko vsetko vzdy nafotim, popišem, upozorním. Vačšina vecí je sestrinych, a snazim sa to vsetko nafotit realne, popripade upozornit na závady, ale mozem aj ja nieco prehliadnut. Nakolko ich len predavam za ňu. Preto sa pytajte. Dodatocne staznosti a hluposti potom neberiem. Keď sa rozhodnete kúpiť viac vecí naraz, napr. 10 a podobne, viem upravit cenu. Príjemný nákup. Pošta v cene je obyčajná pošta, ak nie je vyslovene dohodnutá pošta doporučená.
Zobraz celé podmienky
Emi obliečky na postel - bodkované a zebrové,
Emi obliečky na postel - bodkované a zebrové,
Emi obliečky na postel - bodkované a zebrové,
Emi obliečky na postel - bodkované a zebrové,