Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar
Ulož - uložené 1×

Záves

Predám záves/záclonu
Použivala som ho v spálni na 1okno v strede
V super stave
Dlzka cca 224cm
Šírka 140cm
Aktualizovaný pred 1 týždňom
62 zobrazení od 25. jún 2020
5 €
Oznam od predajcu: Pred nákupom si prosím preštudujte podmienky!!!Už nepremeriavam! Preto ma o to nežiadajte!Na takéto správy NEODPOVEDÁM!!
magduska2    Česká republika
Momentálne chodím na poštu raz-dva X do týždna,ked sa toho viac nazbiera,keďže som v práci a situácia je aká je,na pošte dlhé rady.Preto sa prosim nespoliehajte,že odošlem 100%na dalsi den!Sú aj mamičky ,ktoré to týžden naťahujú a potom očakávajú,že nasledovný den obdržia balík.Tak to nie vážené.Ak máte záujem o kúpu je vo vašom záujme čo najskôr obchod doriešiť,lebo sa Vám može stat,že budete čakat aj týžden.Nerada by som aby na to doplácali slušné mamičky,žial poslednou dobou mám skôr takéto skúsenosti.Dakujem za pochopenie.
Nakolko som v poslednej dobe viac a viac len premeriavala a mamičky sa viac neozvú už oblečenie nepremeriavam!!!!Neziadajte ma o to ak vec neni v hodnote 10€+ Značky ktoré predávam su poväčšine známe,čiže velkosťne sedia,ak niečo sedí na menšie-väčšie čislovanie inzerat je tak zaradený a je tam uvedené.
Rovnako tak vas prosim nezdržujme sa navzájom otázkami na ktoré Vám neviem/nemôžem odpovedať(často je to neobjektívne) To či vec chcete a využijete je na vás,o tom predsa nebudem rozhodovať ja.Píšte ak máte záujem o kúpu nie ak máte záujem a informácie,kde som tovar kupila,kolko stal a podobne.
Ja niesom e-shop,ponúkam veci v bazáriku!
Ak mám pocit,že váš záujem je špekulatívny..nakolko sa pýtate blbosti,nemáte vyplnený profil či žiadne hodnotenia je len na mojom uvážení či na vašu správu odpoviem.
Kúpu si dobre premyslite,tovar späť neberiem!
Dakujem za rešpektovanie podmienok

Ceny su bez postovneho-ak nenapisem inak.Poštovné samozrejme podla váhy -cenník pošty.Na dobierku po skusenostiach neposielam.Za zásielky nedoručené-posielané obyčajne Nezodpovedám-nakolko nemám doklad o odoslaní.(zatial sa mi však nestalo ,že by niečo neprišlo!) Prosím vás nezjednávajte cenu za poštovné, platíte to sebe a nie mne-ja si určujem hodnotu vecí -poštovné som si nevymyslela.keď si niečo objedbavam či kupujem tu ,taktiež platím poštovné.
Pri vklade peniažkov priamo na učet v banke prosim +0,50e -uctuje si to banka(dakujem).
V pripade že ste z blízkeho okolia nie je problem prist a danu vec si odskúšat.
Predavam väčšinou naozaj vecičky ktoré sú nepoškodené vo velmi dobrom stave,vždy čisté..stav sa snažim opísat čo najpresnejšie aj sa snažim tak vyfotit.Podrážky na topánkach neposielam s nánosom bahna,ani od hov.enka ale neumývam ich!
Som však aj ja len človek, ak sa stane že mi chybička ujde-kludne ma kontaktujte.
!!!! Vyhradzujem si právo predať vec záujemcovi ktorý sa skor vyjadrí k platbe (keďže už sa mi viac krát stalo ,že tu" četujem" týžden s mamičkou..milión otázok,rozmery z každého uhla a nakoniec odozva žiadna(a medzi tým odmietnem dalsieho záujemcu) Rovnako tak čakám týžden po odoslaní balika na vašu odpoveď -či prišiel, neprišiel,nejaké výhrady..po týždni inzerát zmažem a potom už na vaše dodatečné pripomienky nereagujem.Rovnako tak ak urobíte mrtvého chrobáka ohladom platby po týždni píšem negatívne hodnotenie! Vyhradzujem si tieto podmienky a vopred Vás tymto informujem..nakolko tu denne strácam kopec času nezmyselním meraním, dojednávaním,špekuláciami a nakoniec sa viaceré neunúvajú ani odpovedat.
Poprosim slusne jednanie,vzdy sa viem s kazdym milo dohodnut-vyžadujem to však aj od druhej strany,rada zodpoviem vase otazky.
Momentalne už som zamestnaná,takže nie vždy sa mi podarí íst hned na poštu..no kupujucu informujem a snažím sa odoslat v čo najbižšej možnej dobe!!O VYMENU NEMAM ZAUJEM (ak ano sama si poviem)-ked neco konkretne hladam najdem si..
Po prebehnuti obchodu uvitam hodnotenie-taktiež ohodnotim.Inzerát po týždni od odoslania tovaru zmazávam!
Dakujem Vám za prečítanie :-)
Zobraz celé podmienky
Záves,
Záves,
Záves,
Záves,