Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 1×

Tričko s kvetinami

Tričko svetložltej farby s kvetinkami - flitre, ale podšívka, č. M, ale skôr L, značky Style plus, nepoužívané

Rozmery:
Dĺžka: 60 cm
Šírka: 46 x 2 cm
Aktualizovaný pred 5 dňami
74 zobrazení od 8. máj 2018
3 €1,50 €
Oznam od predajcu: Akcia: skúste navrhnúť optimálnu cenu každej veci z bazárika, o ktorú máte záujem a môžme sa dohodnúť :)
nekkka    Kežmarok
Pozdravujem Vás milé mamičky i nemamičky!

V prvom rade Vám chcem poďakovať za záujem, že ste nazreli do môjho bazára. Ponúkam pre mňa nepotrebné veci z našej rodiny. Veci sa snažím popísať čo najlepšie, ale ak by Vám nejaká informácia chýbala tak sa môžte spýtať, ja rada odpíšem. Niektoré sú udané bez rozmerov, ale keď sa mi ozvete rada premeriam.

Pred kúpou si dobre pozrite fotky, aj popýtajte sa potrebné informácie, lebo dané veci späť neberiem. Ak aj napriek tomu sa rozhodnete danú vec vrátiť, poštovné ide na vaše náklady.

Tovar posielam po osobnej dohode s Vami, ale budem uprednostňovať prevedenie peňazí na účet. Na dobierku posielam, len ak sú kladné hodnotenia a tovar nevymieňam za iný.

Prejavenie záujmu nepokladám za uzavretie dohody, preto ak sa mi ozve vážny záujemca, ktorý by tovar hneď kúpil, uprednostním ho. Aj keď po prejavení záujmu už tovar nechcete, dajte mi, prosím, vedieť, aby som Vás zbytočne nedržala medzi záujemcami. Ak si záujemca vypýta číslo účtu, pokladám to za vážny záujem a po zaslaní údajov k platbe čakám na peniaze max. 5 pracovných dní. Ak platba nenabehne, dávam negatívne hodnotenie za zavádzanie a tovar ponúkam na ďalší predaj. Kedže pracujem, chodím na poštu nepravidelne, ale ak sa bude dať tak sa budem snažiť poslať tovar, čo najskôr. Ďakujem za pochopenie a trpezlivosť.

Veci zvyčajne posielam Slovenskou poštou (podľa cenníka SP) ak by niekto chcel poslať inak, nech mi napíše, ale poštovné bude drahšie - dohodneme sa.

Je možná dohoda aj zľava.

*Nezabudnite mi vždy napísať vašu adresu - kam chcete tovar zaslať
*Ak sa Vám bude kúpená vec páčiť, ocením, ak mi dáte hodnotenie
*A môžete navštíviť môj bazár znova :)

Nekkka
Zobraz celé podmienky
Tričko s kvetinami, m
Tričko s kvetinami, m
Tričko s kvetinami, m
Tričko s kvetinami, m