Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tričko s krátkym rukávom F&F

Veľkosť 10-11 rokov. Nosené, stále v dobrom stave.
Aktualizovaný pred 2 dňami
1 zobrazenie od 21. jún 2021
1,80 €
9domi9    Veľký Krtíš
Ahojte, som veľmi rada, že ste nahliadli do môjho bazárika.

➡ Ochotne Vám odpoviem na akékoľvek otázky, prípadne veci premeriam. Z časových dôvodov premeriavam až vo večerných hodinách, keď dcérka zaspí. Všimla som si, že viacerí predávajúci majú v podmienkach uvedené, že veci pod 5€ nepremeriavajú, niektorí dokonca vôbec. Mňa tých pár minút nezabije, ale veľmi ma dokáže nahnevať, keď si niekto nechá premerať ani nie eurovú vec a nedokáže potom napísať ani len "ďakujem za ochotu, ale bude to malé, veľké atď"... V poslednej dobe sa mi to stáva dosť často, tiež mám na práci dôležitejšie veci, preto som sa rozhodla, že ak Vám pošlem rozmery a neodpíšete nič (mám plusko, vidím, kedy si správu prečítate) napíšem Vám negatívne hodnotenie...
➡ Pri nákupe pod 5€ (0€ - 4,99€ hodnota nákupu) si účtujem aj balné, podľa veľkosti obálky.
➡ Ceny sú uvedené bez poštovného. Cena poštovného je podľa cenníka Slovenskej pošty.
➡ Na poštu chodím 1x za týždeň.
➡ Radšej posielam doporučene, ale ak niekto chce obyčajnou poštou, pošlem aj tak, ale v tom prípade nezodpovedám za stratu balíka. Zatiaľ sa mi nestalo, že by niekomu balík neprišiel, aj keď som poslala obyčajne. Vždy pošlem aj fotku balíka.
➡ Pri kúpe viacerých vecí je možná zľava. V niektorých prípadoch sa dá aj na cene dohodnúť, ale nie, ak máte záujem o jednu dvoj alebo troj eurovú vec, v takom prípade sa ma nepýtajte, či môže byť cena už aj s poštovným, alebo zľava.... Ak sa Vám to zdá drahé, určite nájdete u niekoho iného lacnejšie teda...
➡ Tovar späť neberiem! Je to Bazár! Preto si kúpu radšej zvážte. Nekupujete nové veci so zárukou. Radšej sa na všetko, čo Vás zaujíma opýtajte, vždy rada odpoviem. Ale môže sa stať, že si nejakú chybu nevšimnem, aj keď všetko predtým ako odošlem kontrolujem, môže sa stať, v tom prípade mi napíšte a určite to vyriešime.
➡ Farba tovaru môže byť skreslená. Fotím
mobilom (denné svetlo, izbové svetlo,
s bleskom). Každý monitor má iné rozlíšenie.
➡ O odoslaní balíka vždy informujem a
ocením, keď aj Vy dáte mne vedieť, že Vám balík v poriadku dorazil. Hodnoteniu sa veľmi poteším.
➡ Ak mi nedáte vedieť do 3 pracovných dní od odoslania balíka, inzerát vymažem a verím, že balík máte doma a ste spokojné.
➡ Prosím, vyjadriť sa aj v prípade nezáujmu.
➡ Všetky inzeráty, ktoré mám v ponuke sú aktuálne, keby aktuálne neboli, nemala by som ich tam, ale párkrát sa mi stalo, že napísali dve mamičky hneď po sebe na tú istú vec...
➡ Ak sa Vám páči niečo z vecí, ktoré darujem, rada Vám ich pošlem, aj keď si nekúpite nič z môjho bazárika, ale poštovné musíte uhradiť Vy + účtujem si aj balné (podľa veľkosti obálky).
➡ To že pri niektorých veciach sú nízke ceny, neznamená, že daná vec je v zlom, alebo v nepoužiteľnom stave. Predávam len také veci, ktoré by som si kúpila aj ja.

Ďakujem, a prajem Vám príjemné nakupovanie 👗 👟 🛍️
Zobraz celé podmienky
Tričko s krátkym rukávom f&f, f&f,146
Tričko s krátkym rukávom f&f, f&f,146
Tričko s krátkym rukávom f&f, f&f,146