Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 1×

Dámske tričko

Červené tričko s nápisom a volánikmi na rukávoch, elastické, veľ. M, top stav.
6 € + poštovné
Aktualizovaný pred 5 dňami
11 zobrazení od 29. okt 2020
6 €
ludol    Prešov
Milé kupujúce,

VÝMENY NEROBÍM, na takéto správy už neodpovedám.
FOTO NA POSTAVE NEPOSIELAM (na každej postave oblečenie vyzerá inak).
VEĽKOSTI uvádzam podľa informácie na štítku. Ak sa vec reálne výrazne líši od veľkosti na štítku, uvádzam to, inak majte za to, že vec sedí na uvedenú veľkosť.
ZĽAVY prosím nežiadajte. Drahšie veci predávam výrazne pod nákupnú cenu, nosené za pár eur. Na zľave som ochotná dohodnúť sa, ak beriete viac vecí.

Veci sa snažím opísať a nafotiť čo najreálnejšie a najdetailnejšie, vrátane prípadných nedostatkov. Ak máte pochybnosti, pýtajte sa, aby sme predišli nedorozumeniam alebo sklamaniam. Sme v bazári, takže predané veci naspäť neberiem.

Ceny uvádzam bez poštovného, posielam po úhrade vopred - doporučene 2. triedou. Obyčajne posielam len na zodpovednosť kupujúceho - za prípadnú stratu zásielky poštou v takom prípade nezodpovedám.
- pošta doporučene 2 € (do 500 g)
- pošta obyčajne 1,10 € (do 500 g)
- poštovné nad 500 g alebo pri 1. triede oznámim
Na DOBIERKU NEPOSIELAM.

Pri vklade v hotovosti napríklad v banke alebo na poste (t. j. nie platené internetbankingom) pripočítajte ešte 0,50 € poplatok banky, ktorý mi stiahne. Číslo účtu, prosím, žiadajte len ak ste na 100% rozhodnuté. Ak sme spolu komunikovali o určitej veci, dajte mi obratom vedieť aj v prípade, že ste sa pre ňu nerozhodli.

Ďakujem za prečítanie a pochopenie. Lucia
Zobraz celé podmienky
Dámske tričko, m
Dámske tričko, m
Dámske tričko, m
Dámske tričko, m