Ulož - uložené 1×

Tričká 4ks

V dobrom nosenom stave, bez poškodení
Aktualizovaný pred 4 dňami
2 zobrazenia od 4. jan 2022
7,50 €6 €
barbara24    Humenné
Ahoj, som rada, že si sa pozrela/ste sa pozreli :-) Veci sú po mne, mojom synovi, alebo neterkach či mamke. .. Stav vecí sa snažím pravdivo popísať ... Ak máš záujem a otázky, rada odpoviem a aj ti tovar premeriam.

Tovar nevymieňam, ani neberiem späť, tak si kúpu prosím premysli ... !!! Je mi ľúto, ak mi niekto píše, že predávam za každú cenu !!! Ak nepýtate miery, alebo ich dostanete a aj tak kúpite ... ja Vás nemeriam, iba Vy rozhodujete, či tovar chcete a potrebujete ...
TOVAR POŠLEM TOMU, KTO SI PRVÝ VYPÝTA ČÍSLO ÚČTU, LEBO SERIÓZNOSŤ TU ŽIAĽ ČASTO CHÝBA A MNE UJDE SKUTOČNÝ ZÁUJEMCA 🤔

Milé kupujúce ... Bola som vychovávana k slušnosti, verím, že aj Vás to mamky a mamičky učili ... Pozdrav a poďakovanie je základ si myslím ... Aj to niekedy prehryznem, ale keď mi píšete, že za koľko si danú vec kúpite ... 😈
Viem sa dohodnúť na cene u niektorých vecí, ale dámy aj slušne sa dá opýtať, či sa da dohodnúť ...

Kúrime kozubom, preto je možné, že nostek, ktorý na to nie je zvyknutý, to bude cítiť ... Dúfam, že nebude vadit, veď si to pred použitím, ešte každá z nás vždy operie, však?
Veci sú zväčša oprane a ozehlene, ale stane sa aj mne, že to nestiham ... Ďakujem za pochopenie.

Na dobierku neposielam, už sa mi takto vrátilo pár vecí, verím, že tomu rozumieš ... Posielam cez Slovenskú poštu, podľa ich cenníka.

Ceny v bazari sú uvedené bez poštovného, ak v inzeráte nie je uvedené inak!!!
Posielam, ako sa dohodneme, obycajne i doporučene. Samozrejme za straty pri obyčajnom postovnom ja nezodpovedam. Je to na Vaše riziko.

Ak ti vec rezervujem, viac sa neozyvas ... alebo po dohodnutí už aj poštovneho odstupis od obchodu bez oznámenia, píšem negatívne hodnotenie ...

Ak obdržím peniažky na účet, tovar odosielam podľa dohody, zväčša 1-2 do týždňa. Ak si vyskladas balík, je možná dohoda ... Teším sa na náš obchod , príjemné nakupovanie ... :-)
Zobraz celé podmienky
Tričká 4ks, 122
Tričká 4ks, 122
Tričká 4ks, 122
Tričká 4ks, 122
Tričká 4ks, 122
Tričká 4ks, 122
Tričká 4ks, 122