Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tričko Next

Predám min. nosene, nepoškodené tričko zn. Next
Aktualizovaný včera
2 zobrazenia od 29. okt 2021
5 €
lenkalevice    Bratislava - Petržalka
Ahojte,
som rada, že ste navštívili môj profil. Poteší ma, keď Vám moje veci urobia radosť.

V prvom rade Vám dávam do pozornosti svoju stránku www.creativevivien.com, kde sa venujem kreatívnym aktivitám s mojou dcérkou od narodenia, tak sa nechajte inšpirovať. Taktiež nás môžete sledovať na FB, instagrame, pinterest, Youtube - creativevivien.

V prípade otázok Vám rada odpoviem, budem sa usilovať čo najskôr, aby to viedlo k Vašej spokojnosti. Tovar späť neberiem. Objednávky posielam po pripísaní peňazí na účet (neposielam na dobierku, pokial nemáte dobre referencie), prípadne sa môžme dohodnúť na osobnom odbere v Bratislave, v Leviciach ( len v ojedinelých prípadoch, pokiaľ sa jedná o ťažšie položky). Pokiaľ nie je preferovaný osobný odber, tak k uvedenej cene je potrebné prirátať poštovné, ktoré nie je uvedené pri cenách. Poštovné sa ráta podľa platných cenových taríf Slovenskej pošty. Poštovné si vyberáte vy, o aké máte záujem. Zodpovedná som len za doporučený balík, o ňom mám jedine doklad. Obyčajné poštovné je na Vašej zodpovednosti. Obyčajný list do 500 g. 1.triedy 1,30 obyčajný list 2.triedy 1,10 alebo doporučene 2. Nad 500 g. ceny podľa taríf SP.
Výmeny nerobím.
Tovar rezervujem max. 24 hodín.
Ceny nezjednávajte, mám nastavené dosť nízke ceny, za kvalitné veci, vo veľmi dobrom stave, prakticky nenosené. V inzerátoch je popísané. Ďakujem
Zobraz celé podmienky
Tričko next, next,116
Tričko next, next,116
Tričko next, next,116