Tričko

TOP STAV, oblečené 2x, biobavlna, štítok odstrihnutý, rozmery - šírka 35 , dlžka 45
Aktualizovaný včera
1 zobrazenie od 28. apr 2022
4,50 €4 €
alenka777    Košice - Sever
Prosím nevkladajte peniaze priamo na účet, ak vkladáte, je potrebné vložiť o 4€ viac - toľko mi banka sťahuje za vklad v hotovosti.
Ak sa na nejakú vec pýtate (chcete podrobnejšie rozmery, zloženie materiálu....) nepovažujem to za rezerváciu. Vec rezervujem pre kupujúceho, ktorý prvý napíše, že danú vec berie. Inzerát pozastavujem, až keď mi nabehne platba, vzhľadom na to, že sa mi veľa krát stalo, že si kupujúca vypýta podklady k platbe, napíše adresu a potom už nekomunikuje.
POPROSÍM nezjednávať cenu.
NA DOBIERKU NEPOSIELAM !!! O VÝMENU NEMÁM ZÁUJEM!!!
Veľa vecí, ktoré sme ani nestihli obliecť, veľa vecí s visačkou, na niektorých len odstrihnutá visačka ale nenosené :-) Veľa vecí priebežne dokladám, tak ako vyraďujeme zo šatníka. Veci sú buď nové, alebo pár krát oblečené a to po jednom dieťati, nakoľko mám staršiu dcéru, tak mladší syn má nové veci, pretože dievčenské mu neobliekam :-) Ak je niečo viac nosené, prípadne je nejaká vada, vždy upozorňujem. POŠTOVNÉ podľa tarif SLP. Obyčajným poštovným posielam len na Vašu zodpovednosť!!!!! Tovar späť neberiem preto že je oblečenie malé, veľké... všetko si radšej odmerajte, pýtajte sa.
Zobraz celé podmienky
Tričko, palomino,122
Tričko, palomino,122