Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čiernobiele tričko /S/

Predám kvetinkové tričko čiernobielej farby, veľkosť "S" (možno aj XS), značka Evita. Dĺžka je 49 cm, šírka (merané pod pazuchami) je 40 cm, spodná šírka je 37 cm, elastický materiál. Bez poškodenia.

Cena - 5 eur :)
Aktualizovaný pred 2 dňami
50 zobrazení od 18. feb 2017
5 €
dianka111    Bratislava - Staré Mesto
Ahojte žienky, mamičky i nemamičky :-) každá z Vás má určite doma plné skrine s množstvom oblečenia, ktoré vlastne ani nenosíte ;-) ani ja nie som výnimka :-D Preto ponúkam oblečko a posúvam ho ďalej k Vám :-) niekomu, komu by sa zišlo a hodilo či už pre seba, pre deti, pre mužíka ... ;-)

Z toho dôvodu som sa rozhodla prevetrať si šatník a riešiť situáciu týmito spôsobmi:
1) PREDAJ oblečka :) ... ide o oblečko, pri ktorých mám sumu ... :-) (a nie je na výmenu, ani na darovanie)
2) VÝMENNÝ OBCHODÍK :-) ... oblečko je na predaj alebo aj na výmenu, v názve je to označené ako "prípadne výmena" ... milé žienky chcem Vás POŽIADAŤ, aby ste sa NEURAZILI, ak by náhodou som si nevybrala nič z Vášho ponúkaného oblečka. Som si vedomá, že ponúkam ja výmenu, preto sa snažím vybrať si niečo aj z Vášho bazáriku, ale nie vždy je to možné :-/ ... preto by som bola nerada, ak by som dostala kôli tomu negatívne hodnotenie...
3) DARUJEM k nákupu :) ... ide o oblečko, ktoré darujem k akémukoľvek nákupu, aj pri výmene, označené v názve ako "pripadne darujem k nakupu" :-)

... Ponúkané oblečko sa snažím opísať ČO NAJLEPŠIE, aby ste mali všetky potrebné informácie :-) na nedostatky určite upozorním, vecičky ponúkam aj nové, nenosené, ale aj zachovalé, málo nosené, prípadne na donosenie :-) všetko je napísané v popise pri danej veci. Ak je popis nedostačujúci, na požiadanie rada pridám viac info, prípadne doplním fotky.
Všetky ceny sú BEZ poštovného, čiže treba si prirátať k oblečku poštovné - v prípade obyčajného poštovného + 0,90 eur (na vlastnú zodpovednosť), prípadne 1.triedou + 1,25 eur, v prípade záujmu pre viac kusov oblečka poštovné dohodou :)

Oblečko späť neberiem, nakoľko je to bazárik, čize ak vám náhodou nesadne, tak ho prosím posunte ďalej ;-) ...

Tak milé žienky, mamičky :) napíšte mi a verím, že spoločne nájdeme výhodný kompromis :-) ... teším sa na spoluprácu :)
Zobraz celé podmienky
Čiernobiele tričko /s/, evita,s
Čiernobiele tričko /s/, evita,s
Čiernobiele tričko /s/, evita,s