Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 1×

Letné Tielko s volánmi

Tielko je nenosené! Iba mi stojí v skrini. Ja nosím veľkosť 38-36. Nenosené preto, lebo pri kúpe som sa pomýlila. Kúpila som 42ku. Je mi veľké. Keďže nie je nosené nemá žiadne chyby ani poškodenie. Úplne nové ! Tielko je farebné, prievzdušné. Na zadnej strane je priesvitné ale vpredu je prisita podsivka, aby nepresvitala podprsenka. Tielko je 1xprané.
Aktualizovaný pred 4 dňami
26 zobrazení od 3. jún 2020
8,30 €6,20 €
nikolkanikol    Hliník nad Váhom (okres Bytča)
Dobrý deň, milé mamičky- nákupné maniačky! ☺️
Ak ste na mojom profile a zapáčili sa Vám nejaké vecičky a chceli by ste si ich kúpiť, chcem vás iba informovať o tom, že všetky vecičky precízne premeriavam a prezerám. Ak na nich nájdem nejakú chybu, informujem vás o tom hneď dole v popise. Moje oblečenie a topánky sú väčšinou nové, alebo minimálne využité, vo vynikajúcom stave. Potrpim si hlavne na značky, takže väčšina vecí je značková a drahšia. Do ceny nezahrnujem poštovné ani balné. Ak si kúpite 2 alebo viac kusov, tak obyčajné poštovné máte ZDARMA. (plati to pri nákupe nad 9€). Peniaze prijímam iba prevodom na účet. Po príchode peniažkov na účet, hneď zásielku odošlem. (Späť ju neprijímam). Neposielam ani na dobierku. A taktiež veci nevymieňam.
Topánočky a iné veci predávam, pretože už mám plný šatník a neviem, kam ich už odkladať. Niektoré som ani nenosila. Predávam aj vecičky pre naše malé ratolesti.
Ak Vám niečo nebude jasné, alebo sa budete chcieť niečo iné spýtať, tak má môžete kontaktovať. (Veď viete ako to chodí).
Prajem príjemne nakupovanie 😊
Zobraz celé podmienky
Letné tielko s volánmi, h&m,42
Letné tielko s volánmi, h&m,42
Letné tielko s volánmi, h&m,42
Letné tielko s volánmi, h&m,42
Letné tielko s volánmi, h&m,42
Letné tielko s volánmi, h&m,42