Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Top/tričko

Predám top/tričko, veľkosť predpokladám 38 (odstrihla som štítky). Nosený, vo veľmi dobrom stave, bez poškodení. Rukávy sú trojštvrťové, gombičky sú ozdobné, nedajú sa rozopínať.
Cena: 4,- € + poštovné
Aktualizovaný pred 1 týždňom
175 zobrazení od 23. máj 2015
7 €4 €
luciatn8    Trenčín
Ahojte. Ďakujem, že ste prejavili záujem o niečo z mojej ponuky. Vecičky sa snažím opísať, ak nájdem chybičku uvádzam ju v popise. Kľudne sa ale pýtajte, čo vás zaujíma.
1.) Balíky posielam po prevode peňazí na môj účet (číslo posielam po vzájomnej dohode). O tom, či už peniaze na účet prišli a kedy balík posielam, informujem.
2.) Balíky posielam radšej doporučene s dokladom. Môžeme si odsledovať, kde sa balík nachádza. V prípade straty sa chcem vyhnúť obviňovaniu, či som balík odoslala/neodoslala. Nejakú tú nepríjemnejšiu skúsenosť už mám, našťastie to vždy dobre dopadlo. Som férová a nemám záujem sa obohacovať na iných mamičkách/kupujúcich. Ak si to predsa len želáte poslať obyčajne, stačí mi to popredu oznámiť, ale v tomto prípade za dodanie naozaj neručím a nebudem znášať dôsledky straty. Ak vám balík príde, budem rada, keď mi dáte vedieť. Spätná väzba ma vždy poteší.
3.) Na dobierku neposielam. Sem-tam spravím výnimku, ale iba na základe viacerých kladných hodnotení, že dobierky preberáte.
4.) Tovar späť neberiem.
5.) Uzavretím obchodu súhlasíte s mojimi podmienkami.
Ďakujem, že ste sa s mojimi podmienkami oboznámili a dúfam, že budete spokojné. Lucia
Zobraz celé podmienky
Top/tričko, 38
Top/tričko, 38