Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Tricko Gaudi

Pasikave bledozelene tricko zn. Gaudi. Velkost je napisana S, ale zodpoveda skor XS. Nosene skutocne minimalne. Je ako nove.
Aktualizovaný včera
30 zobrazení od 9. máj 2019
12 €6 €
lenkaakk    Bratislava - Nové Mesto
Milé mamičky, slečny, zákazníčky,

zmenšujem svoj šatník, a tak ponúkam na predaj veci zobrazené v ponuke. Všetky veci sú minimálne nosené. Niektoré len jedenkrát. V prípade ak máte záujem o podrobnejšie informácie o jednotlivých veciach veľmi rada ich poskytnem. Veci ponúkam na predaj, teda nevymieňam.Cena za jednotlivé veci vo všeobecnosti nezahŕňa poštovné, ak áno je to v inzeráte priamo uvedené.

Cena poštovného je určovaná vždy podľa veľkosti/váhy posielanej veci a to v rozsahu 1-3,50 eur. Pri nákupe 3 vecí naraz, poštovné hradím ja!
Po dohode je možný osobný odber (po zaplateni tovaru) v Bratislave.
Veci posielam spravidla čo v najkratšej dobe po pripísaní ceny veci na môj účet. (na dobierku neposielam) Zasielam iba doporučene.

Nezodpovedám za stratu a škody veci spôsobené prepravou veci poštou. Zakúpené (darované) veci nevymieňam. Nakoľko ide o predaj použitého tovaru, medzi súkromnými osobami (t.j. nejde o spotrebiteľský zmluvný vzťah) na zakúpené veci neposkytujem záruku. Ani neumožňujem odstúpenie od zmluvy v zmysle zákona č.102/2014 Z. z.

Prosim nepíšte mi o výmenu. Ďakujem

TOVAR NEREZERVUJEM ! Kto prv prejavi seriozny zaujem a zaplati, ma prednost!
Zobraz celé podmienky
Tricko gaudi, gaudi,xs
Tricko gaudi, gaudi,xs
Tricko gaudi, gaudi,xs
Tricko gaudi, gaudi,xs