Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Tyrkysovo modré tielko

Milé dámy i slečny mám v ponuke športovú blúzku vo sviežej slabunko modrej farbe, je príjemná chladivá, je vodná na horúce dni, hlavne voľná zakryje akékoľvek nedostatky, veľmi pohodlná, ľahko kombinovateľná, pekne vynikne na opálenom tele, raz oblečená, veľkosť: M, dĺžka 66 cm, šírka cez prsia 96 cm. Cena je 5 eur bez poštovného, kto má záujem neváhajte ma kontaktovať.

Prajem príjemné nakupovanie :)
Aktualizovaný pred 1 týždňom
47 zobrazení od 21. jan 2018
5 €
kikkkkka    Bratislava - Vrakuňa
Milé dámy i slečny, ďakujem, že ste nazreli do môjho bazárika. Veci posielam po nabehnutí peniažkov na môj účet ( 2618332313/1100 ) - IBAN – SK3011000000002618332313. Poštovné podľa taríf SP, doporučene 2 eura, bez doporučenia 1 euro, na vlastnú zodpovednosť. V tovare nie je zarátané poštovné.
V bazáre mám veci buď nové, alebo v top stave. Veľa vecí mám i zo zahraničia. Tovar sa snažím čo najlepšie popísať, ak potrebujete premerať, alebo máte nejakú inú otázku, pýtajte sa rada Vám ju zodpoviem. Tovar nevymieňam ani nevraciam späť. O výmenu nemám záujem, ak niečo potrebujem vyhľadám si to sama, vopred ďakujem za porozumenie. Stav vecí je zohľadnený v cene. Pri nákupe vecí z môjho bazáriku nad 30 eur platím poštovné ja, Kristínka :).

Ďakujem a prajem príjemne nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
Tyrkysovo modré tielko, terranova,m