Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Nový tovar

Pure blood Kangal puppies

Chovateľská stanica Intacto ponúka možnosť rezervácie plánovaného spojenia dvoch excelentných zvierat v povahe a v exteriéri.

Dátum narodenia 10.-11. 9. 2021. Vrh ,,G".

Matka: Darma Ilk Panter Intacto (V1,CAJC,CAC,KV,BOB,Slovenský šampión šteniat) Povahovo veľmi vyrovnaná, s deťmi nesmierne priateľská, kontaktná, opatrná, no napriek tomu silný typ v ochrane svojho územia. Aktuálne starostlivá matka 14stich šteniatok. Vyrastala vo svojom prirodzenom prostredí - medzi ovečkami, vo veľkom výbehu. Tiež je v neustálom kontakte s malými deťmi a je voči nim absolútne tolerantná.
Otec:Asil D.K.BUBU (CACIB,Winner of Poland) Mohutný jedinec tmavšej farebnej línie.

Starí rodičia:
Soraya Kangal BESINCI PANTER D.K.B šampión mladých SK, šampión SK
PANTER COBRA D.K.Bubu šampión PL

Všetci z rodokmeňa sú zdraví, výstavní jedinci s mnohými diplomami.
V prípade záujmu pošlem viac foto. K dispozícii od 10.novembra - plne odčervené, očkované , čipované a s papiermi. Niektoré už rezervované.
Aktualizovaný pred 6 dňami
72 zobrazení od 1. okt 2021
1400 €1000 €
nikollll    Močenok (okres Šaľa)
Milé nakupujúce! Veci z casoveho dôvodu nemeriam, nakoľko sú mnohé mimo domu a kvôli 2-3 euram toto riešiť nebudem. Veľkostne sedia na uvedené číslo a ak by bolo niečo menšie prípade väčšie ,napíšem to v popise. Za pochopenie ďakujem. Cenu nezjednavam. Vecičky mnohe nie sú poškodené, ak majú nejakú vadu( žmolky, vyblednuté,...), určite to v popise nájdete.Dámske veci sú mnohé oblečené zopárkrát, nakoľko veľmi rada nakupujem, no väčšina z nich mi je už veľká. Veci nevymieňam! Posielam po prevode na účet. Cena poštovného podľa taríf SP. Obyčajne posielam na zodpovednosť kupujúceho. S dobierkou mám ozaj zlé skúsenosti. Na odpoved cakam 2 dni, inak vec posuvam dalej. Na Vaše otázky rada odpoviem. Ďakujem a pekný deň prajem!

IBAN SK 66 8360 5207 0042 0302 1205
Zobraz celé podmienky
Pure blood kangal puppies,
Pure blood kangal puppies,
Pure blood kangal puppies,
Pure blood kangal puppies,
Pure blood kangal puppies,