Babylove sensitive tyčinka na opaľovanie, OF 50+

10 skúseností

Buďte pripravení na leto s opaľovacím krémom babylove! Praktická tyčinka na opaľovanie babylove sensitive OF 50+, 20 g je určená pre citlivú detskú pokožku a ponúka vám a vašim deťom veľmi vysokú ochranu pred spálením. Obsahuje UVA a UVB filtre, ktoré ochránia pokožku pred vplyvom slnečného žiarenia. Vodoodolné zloženie je jemné a zodpovedá požiadavkám detskej pokožky. Bez obsahu parfumov, oktokrylénov a nanočastíc. Tyčinka je ideálna na cielené nanášanie na citlivé oblasti ako nos, uši, brada, líca. Chráni pred slnkom, rovnako pred mrazom v zime. Užívajte si hry a šantenie v slnkom zaliatych letných dňoch s vašimi deťmi a spoľahlivou slnečnou ochranou od babylove.

Vlastnosti:

• praktická tyčinka na opaľovanie babylove sensitive OF 50+
  • vhodné pre citlivú detskú pokožku
  • jemné, vodoodolné, neparfumované zloženie
  • obsahuje UVA a UVB filtre
  • s veľmi vysokým stupňom ochrany 50+
Kde kúpim Babylove tyčinka na opaľovanie sensitive OF 50+?

babylove tyčinka na opaľovanie, OF 50 +, 20 g – určená pre citlivú detskú pokožku. Obsahuje UVA a UVB filtre, ktoré ochránia pokožku pred vplyvom slnečného žiarenia. Bez obsahu parfumov, vodeodolná. Vhodná na cielené nanášanie na citlivé oblasti ako nos, uši, brada a líca. Chráni pred slnkom, v zime pred mrazom.

Ako tyčinka uspela u maminiek z Modrého koníka?

Nové články

Hodnotenia a skúsenosti s babylove sensitive tyčinkou na opaľovanie. OF 50+

Máš skúsenosť s babylove sensitive tyčinkou na opaľovanie. OF 50+?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
Najnovšie hodnotenia
nikelca  Včera o 05:57

Mami daj mi lepidielko

Toto je podľa mňa vynález leta! Skončilo frflanie pri natieraní uší a nosa, ale deti si samé "lepidielko" pýtajú.
Vďaka nemu nebol problém pri celodennom kúpaní vyliezť z vody a ísť sa znovu natrieť :)
(2 fotky)
  • Úžasné balenie
  • Dobre sa nanáša
  • Chráni pred slniečkom
  • Deti sa zvládnu obslúžiť aj samé
miriammiroslava  4. aug 2022

Intenzívna ochrana

Táto tyčinka je úplne skvelá na ochranu najviac slnkom zasahovaných partií tela ako ramená, líčka, nos a čelo. Ja osobne dokonca používam tyčinku na opaľovanie tak, že si vykontúrujem časti tváre pred opaľovaním, ktoré chcem mať svetlejšie.
  • Vysoká ochrana
  • Nemastí
  • Skvelé do kabelky
lujzamisko  3. aug 2022

Tyčinka do kabelky

Toto je skvelá pomôcka pre každú matku. Nie len na bežné opaľovanie ale aj ako pomocník na každý výlet. Kabelkova tyčinka je skvela. Synovi sa veľmi páčilo ze sa stým mohol hrať pri natierani. A 50 je úplne skvelá pre deti
  • Veľkosť, roztieratelnost, a ochrana
lulliky1  18. aug 2021

Tyčinka na opaľovanie

Skvelý pomocník do tašky.
  • Perfektné balenie
  • Skvelé natieranie
8domcatko888  15. aug 2021

Tyčinka na opaľovanie

Za mňa najlepší výrobok, prehlasujem za výrobok leta. Odteraz nosíme všade.
  • Super chráni
  • Praktické balenie
sisi208  15. aug 2021

Babylove tyčinka na opaľovanie OF 50

Je v praktickej malej vysúvacej tyčinke, čize super do kabelky, plážovej tašky a nanáša sa na citlivé oblasti ako nos, uši, brada a líca.
  • super balenie
  • aj na citlivé miesta
  • chráni nielen v lete, ale aj v zime
  • vysoký OF
semodka  14. aug 2021

Praktický pomocník

Najpraktickejší opaľovací krém tohto roka.
  • praktické balenie
  • praktické nanášanie
  • nezanecháva mastný film
  • ľahko sa roztiera
zuzulik75  12. aug 2021

Tyčinka na opaľovanie

Výborná vec, nosím to od začiatku testovania pri sebe. Malému trčia v kočiariku nôžky, takže natieram aj tie a aj tváričku, keď práve nie je v kočiariku a za mňa top praktický produkt, ktorý Vám nevytečie nikde v taške, keďže je to vysúvateľná tuba. :)
  • Výborný
  • Aj pre deti a určite aj na citlivé časti tela pre dospelých
anjelik9993  10. aug 2021

Babylove tyčinka na opaľovanie, OF 50

Dobrá vecička do kabelky, keď zabudnete opaľovací krém a ste niekde na slnku. Natieralo sa mi s tým ťažšie ako s krémom, ale nemala som mastné ruky. A nevonia, dcéra povedala, že to smrdí...
  • - nie sú mastné ruky
  • - vysoký ochranný faktor
  • - super do kabelky, na cesty
  • - na leto aj zimu
  • - mohol by trošku voňať
babls5  9. aug 2021

Skvelý pomocník do kabelky

Vynikajúca a spoľahlivá ochrana pred slnečnými lúčmi.
Na nos, líca, čelo... Kdekoľvek na citlivé miesta.
  • Malý
  • V tyčinke jednoduché použitie