Babylove sensitive tyčinka na opaľovanie, OF 50+

Buďte pripravení na leto s opaľovacím krémom babylove! Praktická tyčinka na opaľovanie babylove sensitive OF 50+, 20 g je určená pre citlivú detskú pokožku a ponúka vám a vašim deťom veľmi vysokú ochranu pred spálením. Obsahuje UVA a UVB filtre, ktoré ochránia pokožku pred vplyvom slnečného žiarenia. Vodoodolné zloženie je jemné a zodpovedá požiadavkám detskej pokožky. Bez obsahu parfumov, oktokrylénov a nanočastíc. Tyčinka je ideálna na cielené nanášanie na citlivé oblasti ako nos, uši, brada, líca. Chráni pred slnkom, rovnako pred mrazom v zime. Užívajte si hry a šantenie v slnkom zaliatych letných dňoch s vašimi deťmi a spoľahlivou slnečnou ochranou od babylove.

Vlastnosti:

• praktická tyčinka na opaľovanie babylove sensitive OF 50+
  • vhodné pre citlivú detskú pokožku
  • jemné, vodoodolné, neparfumované zloženie
  • obsahuje UVA a UVB filtre
  • s veľmi vysokým stupňom ochrany 50+
Kde kúpim Babylove tyčinka na opaľovanie sensitive OF 50+?

babylove tyčinka na opaľovanie, OF 50 +, 20 g – určená pre citlivú detskú pokožku. Obsahuje UVA a UVB filtre, ktoré ochránia pokožku pred vplyvom slnečného žiarenia. Bez obsahu parfumov, vodeodolná. Vhodná na cielené nanášanie na citlivé oblasti ako nos, uši, brada a líca. Chráni pred slnkom, v zime pred mrazom.

Ako tyčinka uspela u maminiek z Modrého koníka?

Hodnotenia a skúsenosti s babylove sensitive tyčinkou na opaľovanie. OF 50+

Máš skúsenosť s babylove sensitive tyčinkou na opaľovanie. OF 50+?
tinibini  15. aug 2022

Super vecička

Veľkosť tyčinky umožňuje aby ste ju brali kamkoľvek so sebou aj v tej najmenšej taške. Je to super vychytávka, hlavne pre ľudí ako ja, ktorým sa vždy spáli nos a časť tváre okolo očí. Syn nemal po použití žiadne vyrážky.
  • Veľkosť
  • OF 50+
  • Vhodná pre deti
jordynka  14. aug 2022

Malý-veľký zázrak

Tuhá tyčinka ba opaľovanie Babylove 50 - tiež number one!!! Jednoznačne! jednoduchá aplikácia výsuvným systémom v tyčinke. Obľúbili sme si ho všetci. Vôbec si ním "nezamastíte" ruky, aplikujete ho priamo z tyčinky na tvár. Je bez vône, čo ale vôbec nevadí. Jedinou nevýhodou je jeho veľkosť, či skôr "malosť". Jednoducho nestačí! Veľkou výhodou je, že vôbec neštípe, ak sa náhodou dostane do očí. Toto určite ocenia mamičky malých detí. Je tuhý, mastný tak akurát - veľmi dobrá konzistencia. Pripomína mi balzam na pery, tyčinku na pery, alebo kedysi "jelení loj". Jeho tuhá konzistencia dlho vydrží, nezmyje sa tak ľahko. My sme boli spokojní! Budúce leto bude určite patriť medzi naše srdcovky!
  • - zaslúžil by si aj viac hviezdičiek
  • - výborná a jednoduchá aplikácia (ruky zostanú nemastné)
  • - bez vône
  • - neštípe, ak sa dostane do očí
  • - konzistencia vynikajúca, mastný tak akurát, nezmyje sa tak ľahko pri kúpaní sa v mori
  • - "kabelková" veľkosť
  • - "kabelková" veľkosť - toto patrí aj medzi prednosti aj medzi nedostatky - nemusíte nosiť so sebou 200 alebo 250 ml nádobky, avšak je taký výborný, že si ho chcete aplikovať čím častejšie, tým pádom ho rýchlo miniete :-) takže taký "malý-veľký zázrak"
marikaheidi  13. aug 2022

Babylove tyčinka na opaľovanie s vysokým faktorom OF 50+

Opaľovaciu tyčinku Babylove OF 50+ sme používali so synčekom na tvár, ale je dosť mastná a mne moc nevyhovovala. Starší synček bol s tyčinkou veľmi spokojný, no ja som mala pocit, že jej mám asi kilo na tváričke a pri pražení sa na poludňajšom slniečku ma po čase až svrbila tvár. 😔 Je vhodná na cesty, nezaberie veľa miesta. Samozrejmosťou je, že je vodoodolná a bez parfumov.
  • - Vhodná na leto aj zimu
  • - Ideálne cestovné a praktické balenie
  • - Nemusí sa nanášať na tvár rukami
  • - Veľmi mastné
tratatundra  10. aug 2022

TOP produkt na opaľovanie

Za mňa najlepší produkt na trhu. Praktický, vždy po ruke. Konečne nemám nos opálený neúmerne ku zvyšku tváre. Funguje aj na kontúrovanie opaľovaním. 🤪
  • Praktická vychytávka
  • Vysoký faktor
  • Dobre sa nanáša
nikki2201  10. aug 2022

Opaľovací krém v tyčinke

Toto bola pre mňa "novinka".
Naozaj som toto nepoznala, najprv som myslela, že sa pomýlili a poslali mi nejaké lepidlo.
A musím uznať, že je to veľmi zaujímavý "vynález".
Opaľovák v tyčinke, v štýle "otvoriť, pootočiť ako tyčinkové lepidlo a natrieť na miesta, ktoré potrebujete".
U nás to bolo hlavne v oblasti tváre - okolo nosa, skúšali sme ho naniesť aj na pery (ktoré tiež v lete trpia).
Je transparentný, hneď sa vstrebávajúci.
Šikovný pomocník.
  • - super vychytávka (hoc do kabelky)
  • - vysoký faktor ochrany
  • - transparentný (rýchlo sa vstrebávajúci)
  • - šikovná aplikácia
  • - zatiaľ žiadne nedostatky
beckie  10. aug 2022

Naša topka do plážovej tašky 👌

Veľmi praktický pomocník, ktorý sa zmestí všade. Bol s nami na našej dovolenke nonstop. Rýchla aplikácia na najcitlivejšie časti detskej tváričky, super balenie. Na začiatku testovania som sa ho trochu obávala, keďže moje dvojičky majú veľmi citlivú pokožku, ale skúsili sme a odporúčame. Spokojný s ním bol aj syn, ktorý si ho aplikoval na tvár aj sám. 😊
  • - praktické balenie, aj do kabelky
  • - silný OF faktor, ktorý zaručene ochráni
  • - vhodný aj na citlivú pokožku
  • - bez parfumácie
  • - cena
  • - ľahko sa aplikuje
nikelca  9. aug 2022

Mami daj mi lepidielko

Toto je podľa mňa vynález leta! Skončilo frflanie pri natieraní uší a nosa, ale deti si samé "lepidielko" pýtajú.
Vďaka nemu nebol problém pri celodennom kúpaní vyliezť z vody a ísť sa znovu natrieť :)
  • Úžasné balenie
  • Dobre sa nanáša
  • Chráni pred slniečkom
  • Deti sa zvládnu obslúžiť aj samé
miriammiroslava  4. aug 2022

Intenzívna ochrana

Táto tyčinka je úplne skvelá na ochranu najviac slnkom zasahovaných partií tela ako ramená, líčka, nos a čelo. Ja osobne dokonca používam tyčinku na opaľovanie tak, že si vykontúrujem časti tváre pred opaľovaním, ktoré chcem mať svetlejšie.
  • Vysoká ochrana
  • Nemastí
  • Skvelé do kabelky
lujzamisko  3. aug 2022

Tyčinka do kabelky

Toto je skvelá pomôcka pre každú matku. Nie len na bežné opaľovanie ale aj ako pomocník na každý výlet. Kabelkova tyčinka je skvela. Synovi sa veľmi páčilo ze sa stým mohol hrať pri natierani. A 50 je úplne skvelá pre deti
  • Veľkosť, roztieratelnost, a ochrana
lulliky1  18. aug 2021

Tyčinka na opaľovanie

Skvelý pomocník do tašky.
  • Perfektné balenie
  • Skvelé natieranie
8domcatko888  15. aug 2021

Tyčinka na opaľovanie

Za mňa najlepší výrobok, prehlasujem za výrobok leta. Odteraz nosíme všade.
  • Super chráni
  • Praktické balenie
sisi208  15. aug 2021

Babylove tyčinka na opaľovanie OF 50

Je v praktickej malej vysúvacej tyčinke, čize super do kabelky, plážovej tašky a nanáša sa na citlivé oblasti ako nos, uši, brada a líca.
  • super balenie
  • aj na citlivé miesta
  • chráni nielen v lete, ale aj v zime
  • vysoký OF
semodka  14. aug 2021

Praktický pomocník

Najpraktickejší opaľovací krém tohto roka.
  • praktické balenie
  • praktické nanášanie
  • nezanecháva mastný film
  • ľahko sa roztiera
zuzulik75  12. aug 2021

Tyčinka na opaľovanie

Výborná vec, nosím to od začiatku testovania pri sebe. Malému trčia v kočiariku nôžky, takže natieram aj tie a aj tváričku, keď práve nie je v kočiariku a za mňa top praktický produkt, ktorý Vám nevytečie nikde v taške, keďže je to vysúvateľná tuba. :)
  • Výborný
  • Aj pre deti a určite aj na citlivé časti tela pre dospelých
anjelik9993  10. aug 2021

Babylove tyčinka na opaľovanie, OF 50

Dobrá vecička do kabelky, keď zabudnete opaľovací krém a ste niekde na slnku. Natieralo sa mi s tým ťažšie ako s krémom, ale nemala som mastné ruky. A nevonia, dcéra povedala, že to smrdí...
  • - nie sú mastné ruky
  • - vysoký ochranný faktor
  • - super do kabelky, na cesty
  • - na leto aj zimu
  • - mohol by trošku voňať
babls5  9. aug 2021

Skvelý pomocník do kabelky

Vynikajúca a spoľahlivá ochrana pred slnečnými lúčmi.
Na nos, líca, čelo... Kdekoľvek na citlivé miesta.
  • Malý
  • V tyčinke jednoduché použitie