Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™

Unikátna receptúra následného dojčenského Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™ je špeciálne vyvinutá pre bábätká narodené cisárskym rezom od ukončeného 6. mesiaca, ak nemôžu byť dojčené.

Obsahuje jedinečnú kombináciu bifidobaktérií Bifidobacterium breve a oligosacharidov GOS/FOS. Zloženie je navyše obohatené o vitamíny C a D na podporu imunity¹ a nenasýtené mastné kyseliny omega-3 (ALA a DHA)² na podporu vývoja bábätka.

Receptúra obsahuje aj oligosacharid materského mlieka HMO 2'FL.

Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™

Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™ je k dispozícii v obale s moderným dizajnom a množstvom ďalších výhod. Plechovka je vybavená systémom otvárania s poistkou a zaisťuje tak jednoduchšiu a hygienickú manipuláciu s mliečnym práškom. Odmerka má svoje vopred určené miesto. Zacvaknete ju na bezpečné miesto tak, aby nebola v kontakte s práškom. Všetko jednoducho a ľahko.

Receptúra je bez palmového oleja a špeciálne vyvinutá na podporu imunitného systému dieťaťa¹.

2´FL = 2´fukozyllaktóza.

1. Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, podľa požiadaviek legislatívy všetky následné mlieka obsahujú vitamíny C a D. 2.

2. Tak ako všetky následné mlieka podľa požiadaviek legislatívy obsahuje pokračovacie mlieko kyselinu alfa-linolénovú, ktorá prispieva k rozvoju mozgu a nervovej sústavy, aj kyselinu dokozahexaénovú (DHA).

Dojčenie je najlepším spôsobom výživy detí. Dojčenská výživa by mala byť používaná na odporúčanie lekára. Spôsob použitia a ďalšie informácie na obaloch.

Hodnotenia a skúsenosti s Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™

Máš skúsenosť s Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™?
katymt  24. apr 2023 Overená recenzia

Nutrilon Profutura CESARBIOTIK™ 2 a naše bruško

Nutrilon Profutura CESARBIOTIK™ 2 je následné dojčenské mlieko vhodné pre bábätká narodené cisárskym rezom, ktoré nemôžu byt plne dojčené, od ukončeného 6. mesiaca. Obsahuje baktérie Bifidobacterium breve, druh baktérií, ktoré sa prirodzene vyskytujú v čreve dojčených detí.

Kedže Nutrilon poznáme a používala som ho aj pri prvej dcérke, veľmi ma potešila možnosť otestovať pre mňa toto nové mliečko. Bohužial aj napriek snahe som nemala pre dcérku dosť mliečka a preto od narodenia používame Nutrilon. Odporučili nám ho už v pôrodnici a bábätku od začiatku chutil. Občas sme ale mali problém s kakaním, teda skôr s nekakaním. Na radu pediatra sme preto dávali probiotiká.
Preto som bola zvedavá či si Nutrilon Profutura CESARBIOTIK nastane nejaká zmena - a naozaj nastala a probiotiká už neboli potrebné 😉

Takže Nutrilon Profutura CESARBIOTIK môžem len odporučiť, dcére chutí a zjavne pomohol aj tráveniu 👍

#test_cesarbiotik #recenzia:heart_eyes:
  • Bez palmového oleja
  • Recyklovateľné balenie
  • Osobne sa mi viac páči spôsob uchytenia odmerky u klasického Nutrilonu viac, ale to je asi sila zvyku.
mvnd  23. apr 2023 Overená recenzia

Nutriton profutura cesarbiotik 2 - spokojný Danko aj mamka :)

Ahojte 🙂
Ako som už písala, u nás sa Nutrilon profutura cesarbiotik 1 uplatnil veľmi dobre 😍. Samozrejme malý Danko dovŕšil už 6 mesiacov teraz v apríli a bolo nám veľkou cťou mliečko číslo 2 otestovať 🥰. Ja v ňom žiadne nevýhody nevidím 💙🙏 👌. Celkovo ak začnem od balenia, tak plechovky a uzáver za mňa úplná topka 😊, ja si plechovky odkladám a využívam v domácnosti napríklad aj na malého kašičky. A uzáver je asi jediný, ktorý sa nám zatiaľ nikde neotvoril v taške, keď sme brali celé balenie zo sebou 🙂. Za nás mlieko jedna veľká výhra, pretože nemáme koliky, malý nám prespí po ňom celú noc, a naozaj tak často nepapá ako niektoré iné deti po inom mlieku. Za mňa je to kvalitné mlieko, a tiež veľmi prospešné pre deti narodené cisárskym rezom a tiež pre predčasne narodené deti ako bol náš Danko.
Myslím si, že nie len tu, ale aj v nemocniciach by mali mamičkám dávať viac informácií, aké mlieka existujú na trhoch, s akou kvalitou a podobne..
Nie každá sme mali možnosť dieťatko dojčiť a preto nebolo jednoduché si mliečko vybrať len tak hocikde na regáli v obchode, pretože sme pre našich drobcov chceli len to najlepšie.
Nutrilon profutura cesarbiotik 2 je správna voľba a naďalej v ňom budeme pokračovať 😘🥰💙

Chcela by som len tak podotknúť, že na fotkách kde sme testovali je vidno, že malému už robíme kašičky, samozrejme kupujeme nemliečne, ktoré sa musia zarábať s mliekom.
Tiež vidno, že malý nám spinká do rána a ešte mu tečie po kútiku a ďalej spi 😁.

S pozdravom spokojný Danko a mamka 😘
  • Kvalitný obsah zloženia
radulqa  19. apr 2023 Overená recenzia

Spokojné dieťa = spokojný rodič

Náš drobček je na Nutrilone u nás tretí v poradí. Dcérka mala základný nutrilon, synček ha nutrilon a tak isto sme boli spokojní. No toto mliečko je za mňa ešte viac top. Synček prišiel na svet cisárskym rezom. Na začiatku som kojila, ale veľmi rýchlo som bohužiaľ o mliečko prišla a rozhodli sme sa hneď pre tento nutrilon. Synček nemal nikdy žiadne žalúdočné problémy alebo problémy s nafukovaním a podobne. Práve preto som veľmi dúfala, že sa nám podarí prejsť plynule na 2 a podarilo sa :). A s príkrmom prišlo aj toto mliečko, malý ho miluje :). Len vidí, že ideme ku plechovke a smeje sa, teší sa na mliečko. Za mňa jednotka medzi mliečkami. Spokojný drobček spokojná mamka :) 🩷
  • -spokojné bruško
  • -rýchlo rozpustné
  • -príjemná vôňa aj chuť
  • -probiotika
  • -za mňa plechovka lepšie balenie ako krabica(má ďalšie využitie potom napr starší v tom majú lego,farbičky...)
  • - málokedy je v akcii, čo by používatelia určite privítali
ilene22  17. apr 2023 Overená recenzia

Spokojnosť

Mala som možnosť vyskúšať toto mliečko pre dcérku a bola to láska na prvý dúšok. Je to jej spoločník na začiatku i na konci dňa a ešte si na ňom pochutnáva aj po obede.
Zachutilo jej okamžite, nemala po ňom žiadne ťažkosti. Dokonca napriek nižšej kalorickej hodnote ju zasýti a po večernej dávke (väčšinou )prespí celú noc.
Za ďalšie pozitívum považujem neskutočne rýchlu rozpustnosť a teda možnosť expresného servírovania. To je pre našu hladošku vždy príjemné prekvapenie, ako rýchlo sa podáva fľaška. Ostávame verní tomuto produktu a stal sa už súčasťou našich nákupov.
  • - chuť
  • - zloženie
  • - nízka kalorická hodnota
  • - rozpustnosť
  • - jednoduchá manipulácia so škatuľou, odmerkou
alexalexka  17. apr 2023 Overená recenzia

TOP mliečko!!

Náš malý sa narodil cisárskym rezom a počas 10m sme vyskúšali viac mliečok (na odporučenie viacerých lekárov všetky zn.Nutrilon) aj probiotík (ktoré maminka nejeden krát zabudla 😀). Posledné sme mali Nutrilon HA mliečko, ale alergia na mliečnu bielkovinu sa nepotvrdila, tak som pozerala po niečom chuťovo priaznivejšom ( niežeby malý nevypil aj HA, ale ja mám celkom blok mu dávať niečo, čo mne ani nevonia😄).

V každom prípade, na kamoškine odporúčanie sme skúsili toto mliečko a musím povedať, że nielenže sa po ňom krpec išiel zabiť (ak by som mu zarobila liter, asi s prehľadom vypije), ale trávenie má po ňom ako z katalógu (a ja nemusím dopovať extra probiotikami). Za nás super!!!!
  • Žiadne bolesti bruška
natalll  5. apr 2023

Odporucam

Moja dcérka má od 1. dňa nutrilon. Veľa známych nám neverí, že je to prvé mlieko, ktoré sme kúpili a malej hneď sadlo. Ale áno, je to tak! Môžem vrelo odporúčať, ja by som nemenila! Ak chcete to najlepšie pre svoje dieťa, určite je to nutrilon!
  • vôňa
princezna9900  23. mar 2023

ZÁCHRANA

Nutrilon cesarbiotik bolo jediné mlieko ktoré mam sadlo a neboli z neho koliky a nezapekalo nás ❤❤❤. Za nás najlepšie mlieko, aké len existuje ❤❤❤
  • Žiadne koliky

Nutrilon

• Chuť a voňa
luckalatte  9. nov 2022

Kvalitne mliečko

Môj malý synček sa narodil sekciou a dojčiť som nemohla. Avšak našla som velmi kvalitne počiatočnu mliečnu formulu ale aj pokračujpcu a tou je Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK.
Má skvelú chuť, vynikajúce zloženie plné vitamínov. Nesposobuje kokiky, zapchy. Je naozaj skvele.
konik_testuje  24. jún 2022

Otestované a ochutnané - aký je výsledok?

Som vďačná za to, že sa nám Nutrilon® 2 Profutura® CESARBIOTIK™ priplietol do cesty, pretože, úprimne, doteraz som o ňom ešte nepočula. Nevedela som, že je na trhu takéto mlieko, ktoré je špeciálne vyvinuté pre deti ako Adamko, narodené cisárskym rezom, ktorý už nie je dojčený. Aj vy máte malého „cisára”, ktorý už dovŕšil 6 mesiacov a nie je dojčený? V tom prípade by toto mlieko nemalo uniknúť vašej pozornosti. Ak chcete svojmu dieťatku dopriať vhodné mlieko, s čistým svedomím, na základe našej osobnej skúsenosti, vám toto mliečko odporúčame.
  • unikátna receptúra pre deti narodené cisárskym rezom od ukončeného 6. mesiaca, ktoré už nie sú dojčené,
  • obsahuje bifidobaktérie, ktoré sa prirodzene vyskytujú v čreve dojčených detí,
  • inšpirované zložením materského mlieka,
  • zloženie so živinami pre podporu imunitného systému,
  • konzistencia a rozpustnosť,
  • praktická, plne recyklovateľná dóza,
  • zloženie bez palmového oleja.
  • Okrem vyššej ceny, v porovnaní s lacnejšími, sme žiadne mínusy nenašli.
vive  5. jún 2022

Výborné mliečko vhodné pre bábätká narodené cisárskym rezom

Mliečko nám veľmi dobre sadlo, dcérke veľmi chutí (aj nám) a hlavne nezaťažuje bruško ani celkovo trávenie 🍼😊. Oceňujem zloženie produktu, zamerané na podporu zdravého vývoja a imunitného systému. Mliečko je vytvorené podľa požiadaviek a prispôsobené potrebám bábätiek narodených cisárskym rezom. Dcérke veľmi chutilo mliečko už od prvého podania. Pohodlne a bez problémov spala, vidno, že bola spokojná a teda my tiež. Odporúčame! 💙🤍💙😊👍🍼
  • Top zloženie
  • Prehľadné balenie
  • Bez obsahu palmového oleja
  • Chutné mliečko
  • Jednoduchá príprava
  • Šikovná odmerka so zabudovaným miestom na uloženie
  • Mliečko nezaťažuje organizmus
  • Menšia plocha na zarovnanie nabraného mliečka v odmerke
  • Inak som nenašla nič iné na produkte, čo by prekážalo
cincirela  5. jún 2022

Nutrilon pre spokojné bruško :)

Spokojné, napapané bruško je základom pre každý spokojný deň každého bábätka.
S mliekom sme boli veľmi spokojní. Synovi mlieko veľmi chutilo. Najradšej by ho papal aj namiesto obeda. Na mliečko nemal žiadnu reakciu, nebolelo ho bruško a nemali sme ani žiadne kožné ťažkosti. Veľmi oceňujem, že výrobcovia myslia aj na detičky narodené sekciou a máme možnosť kúpiť špeciálne mlieko určené práve im.
  • má skvelú chuť, nám veľmi chutilo
  • výborné zloženie
  • bez palmového oleja
  • plné vitamínov a bifidobaktérií
  • "šité na mieru" pre deti narodené cisárskym rezom
  • praktické a recyklovateľné balenie
  • rýchlo sa míňa :)
adussska83  4. jún 2022

Spokojné bruško = spokojné bábätko = spokojná mamička

... myslím si, že slová v nadpise dokonale vystihujú naše skúsenosti s týmto mliečkom. Synčekovi sadlo veľmi dobre, vždy ho celé s chuťou vypije. Veľmi oceňujem, že na trhu je mliečko Nutrilon určené pre detičky, ktoré prišli na svet sekciou a za nás môžem povedať, že mu zostávame verní aj naďalej :)
  • výborná chuť
  • zloženie
  • praktické balenie (box s plastovým vrchnákom)
  • praktické naberanie a dávkovanie (možnosť presne zarovnať odmerku)
  • možnosť zacvaknúť odmerku na určené miesto (oceňujem najmä pri cestovaní)
  • žiadne sme nenašli :)
hata18  6. máj 2022

Máme, malá nemá problém

Pijeme Nutrilon Profutura Duobiotik, lebo este nebol skladom Nutrilon Profutura Cesarbiotik, teraz som ho kupila a skúšam jej ho dávať pomedzi Duobiotik a nemá problém, chutia jej obe 😁