Plata.sk

1 skúsenosť

Každá žena sa poteší aj pochváli novými dámskymi plavkami, nech ste kdekoľvek nových plaviek nikdy nie je dosť. Skúste si v našej ponuke nájsť model, ktorý Vám vyčarí usmev na perach a pohladí dušu a vy ste na tej správnej ceste byť PLATA - opálena a usmiata

Všetky dámske plavky v našej ponuke, si pohodlne objednávajte podľa svojej vlastnej veľkosti , v ktorej si bežne objednávate ak objednávate pre niekoho iného a chcete ho prekvapiť tak to skúste odhadnúť a v prípade že sa netrafíte do správnej veľkosti tak máte až 60 dní aby ste si pohodlne zakúpený produkt vymenili alebo vrátili.

Hodnotenia a skúsenosti s e-shopom plata.sk

Máš skúsenosť s e-shopom plata.sk?
jarmilka666  18. júl 2022

Milo prekvapená ochotou a rýchlosťou doručenia a kvalitou plaviek

V piatok sme si u kamošky hladali cez jej profil na bazar modrý koník plavky pretože zajtra cestujem na dovolenku a v piatok som zistila že som trochu pribrala a v mojich plavkách som sa necítila komfortne. našli sme plavky u predavajúceho uruus , ktorému sme hned zavolali a informovali sa ohladne dostupnosti a doručenia plaviek . Nikdy som nezažila tak ochotného predávajúceho , ktorý mi poradil pre istotu premeral a skontroloval veľkosti a garantoval mi že v po zakupeni plaviek na www.plata.sk mi plavky budú v pondelok doručené . čo sa aj stalo a prekvapená z tohoto som sa rozhodla aj napísať tuto recenziu . pred obedom mi boli plavky doručené vyskúšala som ich sedia ako uliate a su naozaj krasne po skusenostiach z novými ešopmi som bola viac krat sklamana avšak tento zažitok dnes zastienil všetky negatívne. neviem čo viac napisať ceý viknd som stresovala či mi plavky naozaj v pondelok budu doručené . Neviete si predstaviť aky kameň zo srdca mi opadol. Odporúčam všetkym ženám , ktoré chcú zažiť prijemné nakupovanie .
  • Všetky kolekcie skladom
  • Dostupnosť všetkých veľkostí
  • Vyhodné zľavy
  • Možnosť zavolať a poradiť sa
  • Ochota predávajúceho
  • Doručenie za 1 pracovný deň
  • Garancia do ručenia dnes ( zajtra cestujem na dovolenku )
  • Kvalitny materiál ponukaných plaviek
  • Farebné prevedenie je 5 x krajšie ako na fotkach