Smotanový jogurt Ňuňu od Malého gazdu

2 skúsenosti

Smotanový jogurt Ňuňu od Malého gazdu, ktorý k vám do obchodov prináša Slovenská mliečna manufaktúra, je určený pre všetkých rodičov, ktorým záleží na tom, čo jedia ich malí maškrtníci. A čím je tento smotanový jogurt taký výnimočný? Je vyrobený s láskou pre tých najmenších, zo samých zdraviu prospešných dobrôt a z čerstvej smotany, ktorá je každý deň zvážaná z okolitých fariem. Spolu s ovocným pyré, ktoré obsahuje 60 % ovocia, zreje pomaličky bez použitia akýchkoľvek konzervantov alebo prídavných látok priamo v skle. Presne tak, ako by mal tradičný a poctivý jogurt zrieť. Obsahuje 10 % smotany a taktiež probiotické kultúry BB-12®, bifidobaktérie, ktoré sa podieľajú na správnom fungovaní nielen tráviaceho, ale aj imunitného systému. Bruško vašich detí tak ostane spokojné.

Okrem skvelého a chutného zloženia je veľkým plusom aj recyklovateľný obal. Pretože pre Slovenskú mliečnu manufaktúru, ktorá má na trhu exkluzívne obchodné zastúpenie Malého gazdu, sú dôležité nielen kvalita a čerstvosť, ale aj šetrný prístup k životnému prostrediu.

Keďže Malý gazda vie, že chute každého dieťatka sú rozdielne, prináša tieto jogurty vyrobené špeciálne pre detské rúčky hneď v niekoľkých príchutiach. Ňuňu smotanový jogurt s jahodovým, banánovým, jablkovým či hruškovým pyré? Alebo radšej uprednostňujete biely jogurt? Ten nájdete aj vo verzii bez laktózy, keďže sa nezabúda ani na malých stravníkov, ktorí sú citliví na laktózu ;) Objavte tradičný podklad v skle, ochutnajte všetky príchute a vyberte si svojho favorita. My sme si toho svojho už vybrali. 🙂

Prečítajte si, ako dopadlo testovanie mamičkami z Modrého koníka:

Hodnotenia a skúsenosti so smotanovým jogurtom Ňuňu od Malého gazdu

Máš skúsenosť so smotanovým jogurtom Ňuňu od Malého gazdu?
vierkaviera  16. dec 2021

NUNU jogurt

Tento jogurt ma neprekvapil. To co som od neho ocakavala, to splnil. Jemna smotanova chut, hustota tak akurat (po tricku dietata stekal primeranou rychlostou, tak aby som stihla doniest servitku 🤣 ). Tento jogurt je ozaj lahodka. Jeho cena je sice o nieco vyssia, no kto si ozaj potrpi na kvalitu, ten neobanuje. Vrelo odporucam ☺😉
  • Hustota
  • Chut
  • Chut prichuti
  • Skleneny obal
  • Vyssia cena
  • Viecko len alobalove (ak by bolo klasicke, tak je vyuzitelne aj v buducnosti aj so sklom)
ludka140281  24. nov 2021

Ňuňu zdravá desiata

Ňuňu jogurty vrele odporúčam, moja rodina minuje všetky.. Sú husté, krémové, chutné a zdravé. Po zjedení ešte máte krásny sklenený pohár.👌 Využila som ich do koláča,na mäso,do šalátu.. sú trošku drahšie ako iné, ale kvalita tiež niečo stojí... najviac nám chutia biele. V ovocných sú kúsky ovocia... Skúste a uvidíte krémovú dobrotku... Do školy na desiatu 💙
  • Hustota
  • Krémové zloženie