Zlatý Bažant Radler 0,0 % Svieži a Extra Svieži

Značka Zlatý Bažant 0,0% je najpredávanejší radler na Slovensku. V Hurbanovskom pivovare dbajú na to, aby boli 100% prírodné a obsahovali menej pridaného cukru.

Zlatý Bažant Radler 0,0% Extra Svieži Citrón

Patrí medzi najobľúbenejšie príchute v portfóliu radlerov a prvýkrát je dostupný aj vo variante bez pridaného cukru. Obsahuje výlučne prírodný cukor z pridaného ovocia v hodnote 2,5 g na 100 ml. Extra osviežujúci citrón rýchlo zaženie pocit smädu a je vhodnou voľbou na doplnenie pitného režimu kedykoľvek počas dňa.

Zlatý Bažant Radler 0,0% Extra Svieži Grapefruit

Je inšpirovaný obľúbeným citrusovým ovocím, ktoré je charakteristické horkejšou, no extra osviežujúcou chuťou. Milovníci tejto príchute nájdu v pollitrovej plechovke jemne sladkú chuť s prírodným cukrom z ovocia, ktorý predstavuje 1 g na 100 ml.

Zlatý Bažant Radler 0,0% Svieži Brusnica & Ríbezľa

Spája príjemne trpkejšiu chuť ovocia s chuťou svetlého piva Zlatý Bažant 0,0%. Brusnica aj čierna ríbezľa sú charakteristické jemnou horkosťou a kyslosťou zároveň. Radler sa vyznačuje 100% prírodnou sviežou chuťou, ktorá obsahuje o 30% menej cukru.

Prečítajte si recenzie maminiek, ktoré mali možnosť novinky z kuchyne Zlatý Bažant otestovať:

Hodnotenia a skúsenosti Zlatým Bažantom Radler 0,0 %

Máš skúsenosť Zlatým Bažantom Radler 0,0 %?
salma22  26. máj 2021

Za mňa TOP pivo s veľkým P

Nielen ochutené nealko, ale aj alko sú jednými z pív, ktoré kupujeme stále. Po inom ani nepozerám. Moje TOPky sú jahoha s rebarborou a citrón. Keď už v obchode to pivo nemajú (už aj to sa stalo) radšej iné ani nekúpim, lebo viem, že tie by dlho zostali stáť v skrinke či v chladničke. A tieto sa u nás dlho nezohrejú. :-) Ďakujem za ľudí, ktorý takéto pivo aj pre mňa vyrobili.
eilish  23. máj 2021

Extra svieže radlerovské testovanie

Nové svieže ovocné príchute ma veľmi milo prekvapili. :heart_eyes:
Kombinácia ovocia a piva dodala tomuto nealko nápoju nový rozmer a dokonalo sa hodia na nadchádzajúcu letnú sezónu. Najlepšie chutia vychladené.
Bonusom je, že majú prírodné zloženie bez umelých farbív, bez konzervantov a sú úplne bez pridaného cukru. :clap:
Za mňa boli všetky príchute (citrón, grapefruit a brusnica-ríbezľa) veľmi svieže, osviežujúce a vhodné na každú príležitosť. Nevadila mi ani slabšia koncentrácia citróna v Zlatý Bažant Radler 0,0 % Extra Svieži Citrón.
Môžem len a len odporúčať úplne každému, kto má rád osvieženie v podobe Radlera. :thumbsup:
  • nealko nápoj 0,0 % s horkastou príchuťou piva
  • prírodné zloženie bez umelých farbív a bez konzervantov
  • bez pridaného cukru
  • osviežujúce ovocné príchute
  • najlepšie podávať vychladené
  • najlepšia príchuť = Zlatý Bažant Radler 0,0 % Svieži BRUSNICA & RÍBEZĽA
lizatko1009  23. máj 2021

Novinky od Zlatý Bažant Extra svieži

Naším favoritom sa stal jednohlasne Zlatý Bažant Brusnica a ríbezľa. Chuť a vôňa perfektne vyladená, chuť ktorá len tak neomrzí a odporúčam každému vyskúšať.
Grep bol tiež fajn, ale už mi vadila ta pachuť, ktorá ostávala po ňom v ústach, ale kto má rad chuť radlera kde cítiť aj pivo, tak ho odporúčam. Možno ho viac ocení chlap-šofér.
Citrón nás sklamal. Slabá chuť citróna aj keď vo vôni ho bolo celkom pekne cítiť. Musíte vyskúšať. Ja som do testovania zapojila aj rodinu+ susedu a zhodli sme sa.
  • Super, že neobsahuje pridaný cukor
  • Najlepší je brusnica + ríbezľa
  • Neobsahuje konzervanty
  • V citróne málo cítiť citrón
denisa1988  23. máj 2021

Odporúčam všetkými desiatimi

Pred prvou konzumáciou som popis na plechovke neštudovala, takže popravde som čakala niečo sladké a lepkavé. Už po otvorení plechovky sa z nej však rozvinula príjemná vôňa ovocia - pri jednom druhu najskôr puch plechovky, ale chuť nápoja ju napriek tomu prekonala.
Šťavnatý, svieži, ľahký a vôbec nie sladký, taký je radler od Bažantu. Za mňa sa táto edícia absolútne vydarila a napriek tejto malej nedokonalosti rozhodne budeme v reťazcoch kupovať naďalej.
  • Bez konzervantov
  • A hlavne, že je to náš produkt z Hurbanova
  • "Puch" plechovky
asshanti  23. máj 2021

Extra svieži Radler, bombová chuť 😉👍👌

Testovanie bolo skvelé, Modrý koník ma zásobil naozaj bohato, vďaka čomu sa dalo ozaj poriadne potestovať. 😉👍 Všetky príchute sú bohaté a jedinečné, naozaj odporúčam! 👌
  • Extra rýchlo uhasí smäd
  • Neublíži línii
  • Citrónový má trochu vlažnú chuť
abriela  23. máj 2021

Pozitívne myslenie = cesta k úspechu

Kto neverí, nech si prečíta tento príspevok. :-D Sme športovo založená rodina. Chodíme na turistiku, bicyklujeme, korčuľujeme, lyžujeme a skoro denne celoročne s partnerom beháme. Po behu si dávame regeneračný nápoj. Ja mám zvláštne chuťove poháriky a v prípravkoch mi začali prekážať nejaké látky. Preto som si po behu začala otvárať na doplnenie energie aj uhasenie smädu Radler. Takže, keď som zbadala, že na MK sa bude testovať Zlatý Bažant Radler, hneď mojou hlavou prebehla myšlienka: „Toto je testovanie pre mňa."
Keď došiel testovací balík, syn si vybral, že spolu ochutnáme Radler Svieži s príchuťou brusnica a ríbezľa. Jeho slová po vypití dúška piva: „Hmm, to je dobré, osviežujúce. Presne tak, som si ten nápoj predstavoval." :-D Táto príchuť Radlera je najsladšia. Obsahuje o 30 % menej cukru ako klasický Radler. Má krásnu červenkastú farbu a príjemne vonia. Energetická hodnota v 100 ml je 112 kJ/ kcal.
Ďalšiu príchuť, ktorú sme ochutnali bol Radler Extra svieži bez pridaného cukru Citrón. Ak nemáte radi presladené nápoje, toto je nápoj pre vás. Pivo obsahuje 3,4 g sacharidov, čo je trošku viac ako má príchuť Grapefruit.
Posledný Radler, ktorý sme testovali, a na ktorý som sa najviac tešila, bol Zlatý Bažant Radler Extra svieži Grep, tiež bez pridaného cukru. Tento Radler má príjemnú jemnú grapefruitovú chuť. Z testovaných produktov má na 100 ml najmenej kalórii (54 KJ / 13 kcal). Obsahuje 2,8 g sacharidov, z toho 1 g cukru. To ocenil hlavne môj otec, ktorý je diabetik.
Na záver by som to zhrnula tým, že ak nepreferujete veľmi sladené nápoje, či držíte diétu a chcete si vychutnať osviežujúci nápoj, tak siahnite po produktoch Zlatý bažant Extra svieži bez pridaného cukru. Ak si naopak, radi vychutnávate sladkastú chuť Radlera, ale nechcete piť presladené nápoje, tak odporúčam príchuť brusnica a ríbezľa. Výhodou Radlera 0.0 % je aj to, že ho môžu piť aj ľudia, ktorí užívajú lieky.
Ďakujem tímu Modrému koníka za možnosť testovania nealkoholického nápoja Zlatý Bažant Radler svieži a extra svieži. Keďže verím v silu pozitívneho myslenia, tak už sa teším na súťaž Zlatého Bažanta, ktorá začína od 1.6.2021 a na výhru novej Toyoty RAV4. :-).
  • - nepresladený osviežujúci nápoj
  • - nízka kalorická hodnota
  • - bez pridaného cukru
  • - cena
norikk  22. máj 2021

Osvieženie po ruke

Mám rada Radler, lebo je skladný, chutný, a v lete proste osviežujúci. Človek si ho vychutná len tak po práci alebo k dobrému jedlu, na terase, či pri telke.
  • Balenie 0,5 l Radlera je akurát do ruky a môže ísť so mnou práve tam, kam potrebujem
  • Je osviežujúci
  • Výborné príchute, najmä ríbezľovo-brusnicový je top 👍
  • 0,0 % alkoholu ani nemusím komentovať
  • Je super, že si ho môžem vychutnať ako matka a nemať výčitky
  • Extra svieže balenia majú 0 % pridaného cukru! To je ešte lepšie než 0 % alkoholu! 🤣
  • Citrónový by zniesol trochu viac citrónu 🍋
mariadarina  21. máj 2021

Zlatý Bažant príjemne prekvapil

Mám odskúšané rôzne radlery s rôznymi príchuťami. Až donedávna som nemala obľúbenú značku, striedala som ich. Po testovaní Zlatý Bažant Radler 0,0 % svieži (o 30 percent menej cukru) a extra svieži (bez cukru) už favoritov mám.
Na prvé miesto zaradili moje chuťové bunky Zlatý Bažant Radler 0,0 % Svieži Brusnica & Ríbezľa. Nie je presladený a nechutí umelo. (Chutil dokonca aj mojej mame, ktorá pivo nepije a to už je čo povedať). Pivo chutilo s jedlom aj samotné, pri práci, športe aj relaxe.

Príjemne ma prekvapil Zlatý Bažant Radler 0,0% Extra Svieži Grapefruit. Čakala som horko-kyslú chuť a hlavne som nečakala nejakú vôňu. Chutil na zapitie dobrého obeda, ale aj samotný, lebo slinky sa naň zbiehajú už pri samotnej veľmi autentickej vôni grepu.

Na čestnom treťom mieste skončil Zlatý Bažant Radler 0,0% Extra Svieži Citrón.
Citrónová príchuť je u radlerov tradičná, a preto je ťažké ho neporovnávať s inými citrónovými radlermi. Veľkým benefitom je samozrejme to, že je neprisladený, ale ako samotný by som po ňom nesiahla. Zato na zapitie dobrého jedla je ideálny.
  • Svieža prírodná chuť
  • Zdravšie pitie bez farbív a konzervantov
  • Vhodné aj pre tých, čo sa vyhýbajú cukru
  • Ľahšie dodržiavanie pitného režimu
  • Citrón je sám osebe kyslý a aj v čaji sa kombinuje s medom, takže bez sladidla je síce zdravší, ale samotný nie je až taký chutný.
majovka18  21. máj 2021

Osvieženie bez výčitiek ;)

Odporúčam ako žienkam, tak aj chlapom, svieže pivko od Zlatého Bažanta. Skvele sa hodí v letných horúčavách k chutnému jedlu, ale rovnako aj k športovým výkonom, pretože nie je sladký a nepolepí ústa, ale naopak, osvieži. Veľmi sme si doma pochutnali na pivku s príchuťami brusnica a ríbezľa a svieži grep. Najmenej nás oslovilo pivko s príchuťou citrón, pretože som cítila v pozadí umelé sladidlo. Ale inak odporúčam všetkými desiatimi a naozaj v tomto prípade platí, že je to osvieženie bez výčitiek.
  • Výborná sýta chuť.
  • Nízky počet kalórii.
  • Nízky obsah cukru.
  • Praktické balenie na výlety.
lucanka49  17. máj 2021

Radler ako stvorený pre fit ženy

Odporúčam všetkým vyskúšať Zlatý Bažant Radler, a teraz v čase, keď sa chceme do leta dostať do fit formy, odporúčam dvojnásobne. 👍
Mojim obľúbeným sa stala príchuť Brusnica & Ríbezľa pre skvelú chuť a pocit, že pijete ozaj chutný radler.
Grapefruit bol tiež parádny. Hlavne vychladený z chladničky a po práci bol ako stvorený na osvieženie.
Citrónový bol sám o sebe slabšej chuti, no vylepšila som si ho pridaním limetky priamo do pohára.
  • Super, že je zo znížením obsahom cukru
  • TOP je ľadovo vychladené
  • Brusnica a Ríbezľa = najlepšia chuť