Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Golfové kočíky Espiro

Všetky golfové kočíky Espiro sa vyznačujú svojou ľahkosťou, lebo sú vyrobené z ľahkého a kvalitného hliníka. Je pre ne charakteristická nielen nízka váha (všetky sa pohybujú od 7 do 9 kg), ale tiež napríklad ich rýchle a jednoduché zloženie. Po zložení zaberú veľmi málo miesta a sú tak dobre skladné.

Ďalším charakteristickým znakom všetkých typov golfových kočíkov Espiro je ich bezpečnostný prvok a síce 5-bodové pásy s chráničmi. Dva typy - Espiro Meyo a Magic - sa vyrábajú v prevedení so spojenou rukoväťou. Ostatné zvyšné tri typy majú rukoväte typicky golfové, teda palice.

Všetky kolieska sú výborne odpružené. U niektorých typov sú kolieska zdvojené. Majú možnosť zaaretovania a jazdy v jednom smere, bez možnosti aretácie, t.j možnosti otáčania od 360 °. Obe zadné kolieska sa dajú naraz zabrzdiť brzdou umiestnenou priamo v dolnej časti konštrukcie - pri kolieskach. Chrbtová opierka je polohovateľná u všetkých typov golfových kočíkov. Niektoré idú plynule nastaviť až do úplného ľahu, niektoré do polosedu/pololehu.

Všetky typy golfových kočíkov Espiro majú v spodnej časti nákupný košík a v základnej výbave pláštenku a nánožník. Rozšírenú výbavou je u niektorých typov aj držiak na nápoje, mäkká vložka a puzdro na telefón.

Golfové kočíky Espiro

Typy golfových kočíkov Espiro

Súvisiace články

Viac o golfových kočíkoch Espiro na modrykonik.sk

Použité zdroje

  1. http://www.kocarky.cz/kocarky-espiro.html
  2. https://web.archive.org/web/20130206053354/http://www.kifik.cz/kocarky/kocarky/kocarky-dle-vyrobc...
  3. http://www.babytip.cz/kocarky-a-prislusenstvi/z/espiro/
Pomohol ti tento článok?
 / Nie

Skúsenosti s golfovými kočíkmi Espiro

Máš skúsenosť s golfovými kočíkmi Espiro?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť