Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Golfové kočíky Inglesina

Výrobca ponúka 5 typov golfových kočíkov Inglesina. Hodia sa do mesta, na nerovné povrchy, výlety do prírody. Každý z týchto golfových kočíkov je niečím charakteristický, ale mnoho znakov majú spoločných. Medzi tie spoločné patrí napríklad veľmi rýchle zloženie a rozloženie kočíka jednou rukou, pričom k jeho prenášaniu v zloženom stave slúži praktické madlo. Ďalším spoločným znakom sú predné otočné kolieska (u niektorých typov dvojité) s možnosťou zaaretovania tak, aby išiel kočík iba rovno - v jednom smere. Ďalej je tu možnosť polohovania chrbtovej opierky do niekoľkých polôh. Všetky golfové kočíky majú v spodnej časti konštrukcie umiestnený nákupný košík, ktorý je praktický hlavne na menšie nákupy a iné potreby.

Golfové kočíky Inglesina

Rukoväte sú u golfových kočíkov Inglesina buď typicky golfové alebo ako jedna spojená rukoväť. U väčšiny sú rukoväte nastaviteľné do niekoľkých polôh, takže to vyhovuje aj rôzne vysokým rodičom. V zloženom stave nezaberajú golfové kočíky veľa miesta a celkovo sa so svojou hmotnosťou pohybujú od 6 kg do 9,5 kg (viď.tabuľka).

Hmotnosti golfových kočíkov Inglesina

Typ golfového kočíka kg
Inglesina Espresso 8,6
Inglesina Swift 6
Inglesina Trilogy 9,5
Inglesina Trip 6,6
Inglesina Zippy Evo 8,5

Niektoré z typov golfových kočíkov Inglesina je možné nastaviť ako v smere, tak proti smeru jazdy a je na ne možné nasadiť autosedačku Huggy bez použitia adaptérov. V základnej výbave je opäť podľa typov napr. nánožník, pláštenka, nákupný kôš či držiak na nápoje. Ďalšie príslušenstvo ku kočíku, ako je napr taška na prevážanie golfiek, fusak, pláštenka na autosedačku, prebaľovacia taška, sieťka proti hmyzu, báza na upevnenie autosedačky k vozu sa dajú ku kočíku dokúpiť.

Typy golfových kočíkov Inglesina - kolekcia 2013 a 2014

Súvisiace články

Viac o golfových kočíkoch Inglesina na modrykonik.sk

Použité zdroje

  1. http://www.inglesina.cz/
Pomohol ti tento článok?
 / Nie

Skúsenosti s golfovými kočíkmi Inglesina

Máš skúsenosť s golfovými kočíkmi Inglesina?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť