Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Kočíky Bugaboo

3 skúsenosti

Kočíky Bugaboo sú synonymom pre modernú mobilitu, moderné rodičovstvo a moderný svet. S kočíkmi Bugaboo môžete jazdiť cez piesočné duny, spoznávať cudzie mestá, stretávať s novými ľuďmi alebo len nakupovať.

Kočíky Bugaboo

Zakladateľom značky je Max Barenbrug. V roku 1955 sa spojil s doktorom Eduardom Zanenom, ktorý dokole rozumel fyziologickým potrebám dieťaťa. Výsledkom tejto spolupráce bol prvý originálny kočík Bugaboo, priniesol nové trendy vo funkčnosti, bezpečnosti, v prístupe k potrebám detí a rodičov a položil základy značky Bugaboo.

Kočíky Bugaboo prešli viacerými zmenami, ale ich hlavná vlastnosť zostala vždy zachovaná: zostať mobilný.

Typy kočíkov Bugaboo

Súvisiace články

Viac o kočíkoch Bugaboo na modrykonik.sk

Použité zdroje

  1. http://www.bugaboo.com
Pomohol ti tento článok?
 / Nie

Skúsenosti s kočíkmi Bugaboo

Máš skúsenosť s kočíkmi Bugaboo?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
adakp
13. júl 2017

Môj vysnívaný kočík

Ja som si najskôr kúpila kočík baby jogger city mini, pretože som chcela niečo ľahké a ľahko skladateľné, ale postupne som bola menej a menej s kočíkom spokojná. Tak sme sa s manželom rozhodli po pol roku kúpiť Bugaboo cameleon3, ktorý som vlastne chcela hneď od začiatku. Kočík je perfektný, ľahký a tiež ľahko skladateľný. Je možnosť dokúpenia veľa doplnkov a to aj za výhodnejšie ceny tu na Modrom koníku. Jediné, čo treba urobiť, aby bol aj Cameleon do drsnejšieho terénu je, zakúpiť terénne kolesá. Ak niekto chodí pravidelne do zhoršeného terénu, odporúčam kúpiť Bufallo. Cameleon je ale ľahší, takže sme sa rozhodli pre túto voľbu. Jediné čo ľutujem, že sme ho nekúpili hneď od začiatku! :thumbsup: Za mňa TOP najlepší a najštýlovejší kočík na trhu.
0 poďakovaní
genevie9
12. júl 2017

Spokojnosť

Bugaboo Cameleon je výborný kočík do veľkého mesta. Hneď som si zamilovala elegantný dizajn a jeho multifunkčnosť. S kočíkom sa ľahko manipuluje. Má jednu s najväčších vaničiek, kde som vozila malého aj s fusakom až do 7.mesiaca.

Toto bolo pre mňa rozhodujúce, lebo ostatné kočíky mali maličké vaničky. Veľmi rýchlo a jednoducho sa dá zložiť. Športiak je tiež priestranný, môžete si dieťatko otočiť k sebe alebo opačne, nech vidí svet. Môžete mať veľké kolesá do terénu, snehu alebo piesku. Jediná nevýhoda pri športiaku je, že dieťatko nemôže mať vystreté nožičky. Sedačka sa nedá dať na ležato. Ale malý spí asi tak hodinku poobede a keď sme vonku mu to nevadí.
0 poďakovaní
mairi1
23. mar 2017

Najlepší kočík

Kočík som používala v snehu, na piesku pri mori. Perfektne spratný, vhodný na cestovanie. Kopu doplnkov sa dá dokúpiť. :heart_eyes:
0 poďakovaní