Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Kočíky Cam

1 skúsenosť

Kočíky CamKočíky Cam sú talianska značka existujúca na trhu už od roku 1969. Navrhuje kočíky tak, aby boli nielen bezpečné, ale aj jedinečné pre pohodlie detí i rodičov. Špecializuje sa ako na výrobu kočíkov, tak aj autosedačiek2 pre deti, ohrádok, postieľok, prebaľovacích pultov a stoličiek.

V každej výrobe sa snaží chápať svet detskými očami a vytvárať tak presne také produkty, ktoré deti potrebujú. Ich cieľom je hlavne bezpečnosť, jedinečnosť a "len pre deti" u každého z ich výrobkov. Cam je známkou spoľahlivosti, bezpečnosti, skvelého dizajnu v štýle talianskej módy a inovácie.

Typy kočíkov Cam

Kombinované

Kočíky Cam

Súrodenecké a pre dvojčatá

Športové a golfové kočíky

Súvisiace články

Viac o kočíkoch Cam na modrykonik.sk:

Použité zdroje

  1. http://www.kocarky.cz/kocarky-cam.html
  2. https://web.archive.org/web/20160625221959/http://www.kifik.cz/kocarky/zbozi/kocarky-dle-vyrobce/...
  3. http://www.camspa.it/cz/
Pomohol ti tento článok?
 / Nie

Skúsenosti s kočíkmi Cam

Máš skúsenosť s kočíkmi Cam?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
zuzik307
13. jan 2015

Cam Dinamico

Náš prvý kočík bol Cam Dinamico 2012. Kupovala som ho v neutrálnej béžovej farbe, mala som v pláne si ho nechať aj pre druhé bábo. S hlbokou vaničkou som bola maximálne spokojná, bola priestranná, celkovo kočík ľahko ovládateľný. Problém sme mali so športovou časťou, v ktorej malá nevedela pekne sedieť, zošmykovala sa, visela v podstate len za pásy. Strecha na športovej časti sa mi tiež nepozdávala, nesedela pevne. Športová časť bola navyše dosť ťažká. Vajíčko bolo ľahučké, pohodlné na prenášanie.

Určite by som už trojkombináciu nekúpila, hlbokú vaničku využijeme len zopár mesiacov, oveľa dlhšie nám slúži športová časť, preto sa pri výbere kočíka treba orientovať na ňu.
0 poďakovaní