Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Kočíky Gesslein

1 skúsenosť

GessleinKočíky Gesslein sú veľmi kvalitné a elegantné, ručne vyrábané kočíky nemeckej produkcie.

Vyznačujú sa vysokou kvalitou konštrukcie. Kovové časti konštrukcie sú kombináciou materiálu ocele a hliníka. Konštrukcia je odľahčená, ale pritom veľmi pevná so zvýšenou nosnosťou do 20 kilogramov hmotnosti dieťaťa. Plastové diely sú vyrobené z veľmi kvalitných termoplastických materiálov, ktoré vydržia vysoké zaťaženie a majú veľkú odolnosť pri náraze alebo pri nízkych vonkajších teplotách.

Terénne kolesá kočíkov sú ložiskovo uložené. Odľahčená kolesá sú vyrobené z materiálu, ktorý je odolný, ľahký a v zime k nemu nepriľne ani mokrý sneh. Niektoré modely kočíkov sú vybavené výmennými kolesami. Brzdy kočíkov sú účinné, sú ručné či nášľapné.

Typy kočíkov Gesslein

F-séria

M-séria

Buginy

Súvisiace články

Viac o kočíkoch Gesslein na modrykonik.sk

Použité zdroje

  1. http://www.gesslein.de
Pomohol ti tento článok?
 / Nie

Skúsenosti s kočíkmi Gesslein

Máš skúsenosť s kočíkmi Gesslein?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
lysicka
5. mar 2014

Gesslein S5 Buggy

Sme s ním celkom spokojní... kočík trocha hrkoce na dlažobných kockách, ale inak je tichučký. Malý si v ňom aj dobre pospal na výletoch. Myslela som, že bude o troška väčší, lebo ešte nemáme ani 2 roky a nôžky už dosť pretŕčajú, ale nenašla som väčší golfáč...

Určite je vhodný pre vysokých rodičov. Rúčky sú dosť vysoko, je ľahko-zložiteľný, nie moc ťažký, strieška tiež super. Zo začiatku sa ťažšie ovládal pri výstupoch na chodník, ale to si človek musí natrénovať...

No keďže ho máme prvý rok v zime, ktorá je suchá, tak sme ho chvíľu používali. Aj s fusakom tam malý v pohode vošiel, lenže je dlháň, takže spodok fusaku sa nám dosť šúchal o kolieska. Tak sme ho prehodili naspäť do športiaku, ktorý je vyšší. V snehu žiaľ skúsenosti nemám.

A jedna veľká nevýhoda je, že má málo (resp. žiadne) príslušenstvo v cene.
0 poďakovaní