Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Kočíky Hartan

1 skúsenosť

Kočíky Hartan sú unikátne športové kočíky, hlboké kočíky a golfové palice. Vyrábané sú v Nemecku tak, aby boli niečím jedinečným, vytvoreným práve pre vaše dieťa. Pri výrobe sú používané najmodernejšie technológie a postupy. Teraz už štvrtá generácia rodiny Hartan ponúka najvyšší stupeň bezpečia, pohodlia a kvality pre zdravý život vášho dieťaťa.

Typy kočíkov Hartan

Kočíky Hartan

Kočíky Hartan

Súvisiace články

Viac o kočíkoch Hartan na modrykonik.sk

Použité zdroje

  1. http://www.hartan.de/
Pomohol ti tento článok?
 / Nie

Skúsenosti s kočíkmi Hartan

Máš skúsenosť s kočíkmi Hartan?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
lubiduch
10. sep 2013

Hartan Racer GT- výborná voľba

Asi budem musieť napísať samé pozitíva, s kočíkom som úplne spokojná :-)

Pozitíva:
- hlboká vanička - má odvetrávanie, čo je super pre letné bábätká. V cene je aj taký ako keby "nánožník" na vaničku. Strieška aj tento "nánožník" sú z nepremokavého materiálu, čiže to zvládne aj menší dážď bez nutnosti vyťahovať pršpiplášť. Vanička je dosť vysoko, čiže výborná manipulácia s dieťaťom. Po zložení má vanička malé rozmery, matrac je kokosový.
- šporťák- možnosť voziť sa v smere aj v protismere jazdy, polhovanie chrbátika do úplného ľahu, polohovanie nožičiek (aj nastavenie dĺžky opierka na nožičky), strieška nepremokavá, má odvetrávanie a praktické vrecko vzadu na drobnosti, aj menšie z boku. Má aj také okienko, kade sa dá pozorovať dieťa, keď sedí tvárou od mamy. Dá sa vysunúť taký slnečný štít malý (za príplatok sa dá dokúpiť celkom praktická slnečná clona ktorá obsahuje hneď aj sieťku proti hmyzu). Športiak je dosť veľký, zmestí sa aj väčšie dieťatko. Úplne ľahké čistenie (stačí aj mokro handrou, netreba hneď prať všetko).
- Podvozok - výborne odpružený, veľké zadné kolieska. Veľký nákupný košík a polohovanie rúčky na všetky výšky rodičov. Skladanie jednoduché, nezaberie veľa miesta (vyberali sme ho tak, aby sa mi zmestil do malého auta). Oproti iným kočík klasickým je ľahší, zvládam ho sama vyniesť do MHD, schodov a pod. Zvládli sme aj zimu s bohatou nádielkou snehu. Pre nás obrovská výhoda, je kompatibilný s vajíčkom Romer na 3-kombináciu.

Nevýhody:
- nánožník nie je v cene
- prebaľovacia taška nie je v cene (a je veľmi predražená)
- celkovo cena je dosť vysoká (2-kombinácia cez 700 EUR)
- vanička nie je polohovateľná (čiže pri refluxe som podkladala matrac uterákom, aby bolo dieťa v uhle)

Celkovo to bola dobrá voľba, odporúčam všetkým tento kočík.
1 poďakovanie