Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Kočíky Mutsy

1 skúsenosť

Kočíky MutsyHolandská značka kočíkov Mutsy bola založená v roku 1937 pod názvom Mutsaerts. Postupom času sa dokázala vypracovať tak, že v roku 1952 reprezentovala na svetovej výstave Holandsko v Mexiku, čím sa stala celosvetovo známou značkou.

V roku 1997 prišla značka s novou nosnou konštrukciou (kostrou), ktorej je firma verná dodnes a je aj jej poznávacím znakom. Tvar konštrukcie sa dostal aj do firemného loga.

V súčasnosti ponúka táto značka hneď niekoľko kombinovaných kočíkov a golfových palíc. Zákazník si môže vybrať z 8 rôznych typov kočíkov v rôznych farebných prevedeniach. Záleží na vkuse každej mamičky.

Kočíky Mutsy sa vyznačujú vysokou kvalitou, funkčnosťou, ľahkou ovládateľnosťou, zaujímavým dizajnom a veľkou variabilnosťou jednotlivých dielov.
Kočíky Mutsy

Typy kočíkov Mutsy

Kombinovné Kočíky

Golfové palice

  • EasyRider
  • Spider

Zaujímavé doplnky a nadstavby k určitým druhom kočíkom

  • Mutsy Babysitter - konštrukcia, na ktorú je možné nasadiť športovú nadstavbu kočíka a vytvoriť tak hojdacie lehátko
  • Mutsy Funseat + batoh - sedačka s riadidlami a veľkým batohom (taká alternatíva kolobežky pre najmenších). K Funseatu je ešte možné dokúpiť slnečnú striešku, aby nebolo dieťa vystavené priamemu slnku.
  • Nákupný kôš Shopping Basket - veľký nákupný kôš, ktorý je možné samostatnými hákmi (súčasť balenia) pripevniť na konštrukciu kočíka. Nákupný kôš je potom možné ľubovoľne odnímať a nasadzovať. Počas nákupu ho zložíte z kočíka a nesiete v ruke ako samostatný nákupný košík. Za pokladňou ho na kočík opäť zavesíte.
  • Mutsy skejtík Step-up board - skateboard pre druhé dieťa ku kočíkom Mutsy Urban Rider a 4Rider s max. nosnosťou 20 kg
  • Duoseat - súrodenecká športová nadstavba

Súvisiace články

Viac o kočíkoch Mutsy na modrykonik.sk

Použité zdroje

  1. http://mutsy.nl/czen/
Pomohol ti tento článok?
 / Nie

Skúsenosti s kočíkmi Mutsy

Máš skúsenosť s kočíkmi Mutsy?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
applede
1. sep 2013

Mutsy Evo

Tento kočík ma zaujal hneď na prvý pohľad a dlho som ani neváhala a kúpili sme ho. Používali sme ho od novembra, takže teraz už môžem povedať, že aj vzhľadom na to, že kočík vyzerá "ľahko"... vydržal perfektne celú zimu.

Mám rada moderný vzhľad a spomínaný kočík úplne spĺňal moje predstavy. Je ľahký, ale závoreň stabilný. Neskutočne ľahko sa s kočíkom manipuluje, čo mi tiež najmä v zime vyhovovalo, ak sme sa museli "predierať" v snehu. Sneh sa v kolieskach nedržal. So samotnými kolieskami sme nemali taktiež žiadny problém, predné sa dali nadstaviť bud na pevno alebo rotovali.

Samotná konštrukcia sa veľmi ľahko skladala a kedže sme mali menšie auto....tak sa tam (až som sa čudovala) perfektne "napratal." A ak by bol ešte problém, tak aj kolieska sa dali povyťahovať a ľahko znova nasunúť na kočík.

Na športovej časti sa mi najviac pozdávali možnosti polohovania s niekoľkými nastaveniami. Tiež bolo dobré, že ked dieťa sedelo v káričke otočené chrbtom ku mne.....teda športová časť sa dala otáčať smerom k dospelému alebo opačne....takže ak som mala dieťa otočené opačne, na strieške som "otvorila" okienko a videla som všetko, čo robí. Dieťa sa pripútalo bezpečnostnými pásmi, ktoré sa od veľkosti dieťaťa dali posunúť najskôr vyššie alebo nižšie...a podľa toho nastaviť samotnú dĺžku.

Celkovo môžem zhodnotiť kočík Mutsy Evo 2012 (konkrétne tento som mala) ako super kočík, ktorý by som znovu kúpila.
0 poďakovaní