Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Kočíky Stokke

4 skúsenosti

Kočíky StokkeKočíky Stokke pochádzajú zo Škandinávie, konkrétne z Nórska. Vízia "v najlepšom záujme dieťaťa", je základným prvkom produktovej inovácie, vývoja a výroby. Stokke verí vo vytváranie jedinečných, funkčných a dlhodobých produktov, v atraktívny dizajn s celým radom príslušenstva, ktoré umožňuje zabezpečiť, podporovať duševnú pohodu pre rodičov i pre dieťa.

Typy kočíkov Stokke

Súvisiace články

Viac o kočíkoch Stokke na modrykonik.sk

Použité zdroje

  1. http://www.stokke.com
Pomohol ti tento článok?
 / Nie

Skúsenosti s kočíkmi Stokke

Máš skúsenosť s kočíkmi Stokke?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
lenka.s
8. feb 2016

Milujem Stokke

Pri prvých dvoch deťoch som vystriedala nespočet kočíkov. Keď dobre rátam, bolo ich 17. Od najlacnejších po najdrahšie. A teraz pri treťom som zakotvila pri Stokke a už vyše roka si ho maximálne užívam.

Zmenu neplánujem, no pohrávam sa s myšlienkou dokúpiť si na prestriedanie ešte jeden model 😊
1 poďakovanie
zuzanka2302
28. máj 2014

Naj kočiar, aký som kedy videla.

Neviem si predstaviť iný kočiar ako tento....Je to tá najlepšia voľba, či už z praktického alebo estetického hľadiska. Pri druhom, treťom alebo desiatom dieťati chcem zase ten:) Páči sa mi, že sa dá tuningovať. Super sú aj praktické kity na zimu a leto. Nie je veľký, je dobre skladný, celkovo šikovný. Voľba číslo jeden:)
1 poďakovanie
gawin
18. jún 2013

Raz a nikdy viac

U nás kočík Stokke nepochodil. Mali sme max 2 týždne, ale aj to ťažko ťažko. Velmi ťažký, labilný, nepraktický. Tie tašky - nedá sa kde pakovať. Aj keď sú veľké, sú ťažko prístupné. Skladanosť 0 bodov. Cely kufor zaprataný kvôli tyči, čo má tá celá konštrukcia. Športová časť tvrdá. Neviem ani 1 plus k tomuto kočíku napísať.
6 poďakovaní
tokina
16. jún 2013

Odporúčam STOKKE

Je to ten najúžasnejší kočík. A to nielen po dizajnovej stánke, ale aj praktickej. Je ľahučký, jednoducho skladateľný, prezliekací (máme niekoľko farieb), komplet textílie z celého kočíka sa dajú prať v práčke...jednoducho iný by som nechcela :-)
11 poďakovaní