Kočíky Teutonia

1 skúsenosť

Kočíky Teutonia patria medzi kvalitné nemecké kočíky. Vyrábajú sa od roku 1947. Značka Teutonia sa snaží ponúkať najvyššiu kvality používaných materiálov bez akýchkoľvek škodlivých látok. S celým radom ponúkaných technológií, modelov a výbavy spĺňajú detské kočíky Teutonia aj tie najvyššie nároky.

Kočíky Teutonia

Kočíky Teutonia majú otočné predné kolesá, takže sa dobre ovládajú v každom teréne. Kočíky majú buď preklápaciu rukoväť alebo otočnú športovú sedačku. K dispozícii je mnoho vzorov: od športovo moderného až ku klasickej elegancii.

Modely kočíkov Teutonia

  • BeYou!
  • Cosmo
  • Élégance
  • Fun
  • Mistral P
  • Mistral S
  • Team Cosmo - pre dvojčatá alebo súrodencov

Štyri kolekcie kočíkov Teutonia

Látky, ktoré sú k dispozícii sú rozdelené do 4 kolekcií:

Kolekcia Made for You

Kolekcia Made for You vám umožní kombinovať rôzne farebné prevedenia športového sedadla, striešky a vaničky. Táto kolekcia obsahuje šesť klasických farieb a štyri sezónne moderné farby inšpirované najnovšími trendmi na módnych prehliadkach.

Kolekcia Chic & Smart

Kolekcia Chic & Smart podčiarkuje a zdôrazňuje Vašu osobnosť a charizmu. Vkusná kvalita splní Vaše očakávania.
Táto kolekcia má výrazný štýlový rukopis a ponúka kočíky s postojom k životu.

Kolekcia Cool & Classic

Kolekcia Cool & Classic podčiarkuje Vaše sebavedomie a otvorenosť pre novinky. Klasický dizajn kombinovaný s kreatívnymi detailmi poskytuje typický štýl teutonia s dotykom sviežosti. Táto kolekcia v štyroch prevedeniach stelesňuje autenticitu a poctivosť.

Retro kolekcia Élégance

Výber kolekcie, ktorá je dostupná iba s retro kočíkom Élégance. Vysoko kvalitné látky kombinované s citom pre detail dávajú tomuto kočíku jeho jedinečnú osobnosť. Retro look podvozku Élégance je doplnený štyrmi prevedeniami príťažlivými pre každý vkus: vysoká kvalita, štýl, biela koža, klasická námornícka modrá, športová hnedá a elegantná čierna.

Video: Predstavenie kočíka Teutonia


Súvisiace články

Viac o kočíkoch Teutonia na modrykonik.sk:

Použité zdroje

  1. http://www.teutonia.com/sk
Pomohol ti tento článok?
 / Nie

Skúsenosti s kočíkmi Teutonia

Máš skúsenosť s kočíkmi Teutonia?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
daisylucky
18. dec 2014

S kočíkom som veľmi spokojná, určite odporúčam.

Máme Teutoniu Cosmo, kúpili sme ju ako trojkombináciu, využívame ju už vyše 10 mesiacov a sme spokojní. Vyhovoval aj s vaničkou a stále vyhovuje v športovej verzii. Je veľmi dobre ovládateľný (so športovou časťou o niečo horšie, ale to už môže byť aj váhou dieťaťa). Jednoducho a rýchlo sa skladá do auta. Má dosť veľký a ľahko dostupný nákupný košík (so športovou časťou o niečo horšie dostupný). Vanička nie je veľmi veľká. Avšak keď sa už bábo do nej nezmestilo, vymenili sme za športovú časť, ktorá je úplne sklopná a dá sa otočiť do obidvoch strán, takže skoro plnohodnotne nahradila vaničku. Taška na kočík je ľahká a ozaj veľká, zmestím do nej všetko potrebné aj nepotrebné. V neposlednom rade je aj veľmi pekný. Elegantný a vkusný.

Je kvalitný. Čo sa týka spracovania, všetky diely do seba zapadli, nikde nič neodstáva. Nekazí sa a to ho teda vôbec nešetrím. Určite zvládne aj druhé bábo, možno aj tretie :)

Kolieska nie sú nafukovacie, takže žiadne defekty. Avšak podľa môjho názoru pruží dobre.

Perfektne sa k nemu hodí zimný multifunkčný fusak Kaiser, využívali sme ho aj vo vaničke a využívame aj v športovej verzii.

Na kočíku by som zmenila len jednu vec - predné kolieska mohli byť o niečo väčšie. Z niektorých vysokých polorozbitých chodníkov sa zle vychádza na cestu, resp. opačne. Párkrát sa stalo, že sa kočík zasekol na ceste a trvalo niekoľko sekúnd, kým som ho "vymanévrovala".

Inak Teutoniu Cosmo vrelo odporúčam.
0 poďakovaní