Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vaše skúsenosti s Bupi - Cool&Pretty a Sport&Fun

konik_testuje13.1.2020

Tentokrát sme mysleli aj na väčšie deti a spolu s 10 mamičkami a ich veľkáčmi sme testovali sprchové gély od Bupi pod značkami Cool&Pretty a Sport&Fun, v ktorých sa nájde každý školák.

Deti nám rastú pred očami a z malých drobcov sa stávajú veľkí školáci. Obľúbená značka detskej kozmetiky Bupi však rastie spolu s nimi. Bupi žabka rozšírila svoj okruh kamarátov a pre veľkáčov vymyslela sprchové gély, ktoré potešia každého školáka. Či už to toho vášho školáka tiahne skôr k športu alebo k umeniu, určite si nájde to svoje. Podporte jeho talent, začať môžete pokojne aj doma pod sprchou ;)

Pre všetky talentované a okúzľujúce dievčatá prinášame 2 sprchové gély s vôňami „ovocná bomba“ a „kúzlo kvetov“, ktoré vytvoria pri umývaní bohatú, neodolateľne voňavú penu. Po sprchovaní zostane pokožka krásne jemná, svieža a voňavá.

Na všetkých správnych chalanov a malých športovcov čakajú 2 produkty, ktoré sú spojením šampónu a sprchového gélu 2 v 1, s vôňami „ľadová sprcha“ a „svieža energia“. Pri umývaní vytvoria osviežujúcu penu, ktorá chlapcov dobije energiou na ďalšie športové výkony.

Mení sa cieľová skupina produktov, čo však ostáva, je záruka kvality značky Bupi. Sprchové gély od Bupi Cool&Pretty a Sport&Fun neobsahujú parabény, ani parafín a spĺňajú najprísnejšie dermatologické kritériá, rovnako ako známa a overená kozmetika Bupi BABY. Doprajte svojmu šikovnému školákovi bezpečnú, no zároveň cool kozmetiku, ktorá je ako stvorená pre všetkých športových či umeleckých nadšencov. Podporte v nich chuť športovať, tvoriť, spievať či tancovať 🙂

---

Viac o Bupi sa dozviete na: http://www.bupi.sk/

---

Kozmetiku Bupi KIDS je kozmetika sme otestovali spolu s 10 škôlkarmi a ich mamičkami: https://i.modrykonik.sk/2Jx4E3f

Najobľúbenejšia detská kozmetika prešla testom. Recenzie mamičiek si môžete prečítať tu: https://i.modrykonik.sk/recenzie_bupi1

Bupi žabka sa na koníka vrátila. Recenzie a dojmy mamičiek si môžete prečítať tu: https://i.modrykonik.sk/recenzie_bupi_kids

Značka Bupi myslí aj na mamičky a vytvorila pre ne jemnú kozmetiku na každodennú starostlivosť. Testerky pre vás napísali recenzie a tu si ich môžete prečítať: https://i.modrykonik.sk/recenzie_bupi_mami

Vysoko odborné testovanie Bupi sprcháčov pre veľkáčov

Abstrakt:

Tento článok pojednáva o našom testovaní novej rady sprchových gélov (sprcháčov) pre väčšie deti (veľkáčov) od Bupi. Boli otestované štyri rôzne druhy v dievčenskej aj chlapčenskej verzii. Okrem veľkáčov (dievča Lili, vek 7 rokov) boli testované aj na malých deťoch (malkáč, chlapec Marko, vek takmer 2 roky).


Grafický abstrakt:Podmienky testovania:

Domáce podmienky.

Použité testovacie osoby:

Lili (vlastné meno Lea, vek 7 rokov, prváčka)

Marko (vek 1 rok a 9 mesiacov, jasličkár)


Výsledky a diskusia: 

V každej domácnosti je sprchový gél nevyhnutná súčasť kúpeľne. U nás to nie je inak, a napriek tomu, že na každé sviatky sa v domácnosti nahromadí množstvo sprcháčov, platí pravidlo, že sprcháčov nie je nikdy dosť. Ocenili sme preto testovanie novej rady sprcháčov od Bupi.


Mama + 2x dieťa + 4x sprcháč  = testovanie Bupi

Schéma 1: Podmienky testovaniaJedného dňa nám kuriér doniesol balíček na testovanie kozmetiky Bupi pre veľkáčov. Po otvorení balíka sme hneď prišli na to, že testovať bude nielen veľkáčka Lili ale aj malkáč Marko, pretože v balíčku boli dva sprcháče pre dievčatá a dva pre chlapcov. Prvé dojmy.

Človeka poteší moderný dizajn, na Bupi netradičný look.  Žiadna žabka, škoda, aspoň malinkú mohli niekde dať. Lili je prváčka a už sa necíti byť dieťaťom, skôr malou slečnou, a pre tie je to naozaj pútavé balenie. U Marka veľký úspech zožal zelený sprcháč, pretože piští pri pohľade na každý dopravný prostriedok. V tomto prípade (malkáčov) by viac zaujalo len auto alebo traktor. Lili pukala bublinkový papier počas celého testovania.

Takí sme boli nadšení, že text na druhej strane sme si všimli až na 5. deň testovania. Ja síce stále čítam zloženie, ale nič iné okrem neho malými písmenkami nie. Tak návod na použitie myslím zvládam. Lili sa páčilo že keď použije oba, je aj COOL aj IN. A ešte aj PRETTY, ako inak, to je ona vždy.
Najskôr sme všetky poovoniavali. Samozrejme sme si z nich povytláčali aj do nosov. Ja fakt neviem, či to vôbec ide aj bez toho. Mne aj Lili sa najviac páči vôňa zeleného sprcháča, tá je taká fakt veľkáčska, mužská. Vlastne z celej štvorice je za mňa zelený "top" a určite ho ešte kúpim. Modrý je taký obyčajný, mňa nezaujal.

Z dievčenských sme sa opäť zhodli na kvetinovom fialovom. Lili rada používala aj oranžový, ten mne vonia až príliš tropicky, veľmi sladko. Jej to bolo jedno, siahla raz po jednom raz po druhom, obľúbila si obe vône. Takmer vždy si vo vani popri sprchovaní spievala a robila morskú pannu kombinovanú s akvabelou, takmer sa to dá nazvať športom.Čo by som na nich ja ale zmenila, je hustota. Mne pripadajú všetky redšie oproti ostatným sprcháčom. Rýchlo sa mi poroztekali kým som ponaháňala deti po vani. Oceňujem že sprcháče majú uzáver, ktorý malkáči neotvoria jednoducho, ani zubami. Marko sa snažil, snažil a snažil a chvalabohu odolali. Ožužlal ich z každej strany a nepovolili.


Prvý deň bol masaker, všetky sme poskúšali krížom krážom. Potom sme postupne testovali a užívali si vône po jednom. Keďže boli horúčavy 30-35 °C, tak bola sprcha 2x denne + malkáč sa pravidelne zašpinil jedlom, pretože sa učí jesť sám. Často sme ich použili ako penu do kúpeľa. Urobili celkom super penu. Tá ale skoro opadla. Však ale čo by sme čakali, sú to sprcháče a nie peny. Bežné detské šantenie s penou ale prežili, takže by som ich nazvala penivé. Oceňujem, že sú priezračné a nie silno farbené. Deti sa síce tešia farebnej vode, ale v podstate "načo". Záver

Testované produkty sa výborne osvedčili v oboch prípadoch, pre malkáčov aj veľkáčov, ženské aj mužské pohlavie. 


Z dievčenských sprcháčov sa na základe obľúbenosti ženskej časti domácnosti víťazom stáva: Fialový
Víťazným z chlapčenských sprcháčov a taktiež celkovým víťazom nášho testu sa stáva: Zelený! Ten proste žerieme všetci....Výhody:

- výborné vône, najlepšie voňajúci zelený sprcháč

- príťažlivý dizajn

- priezračné, slabšie zafarbenie

- penivé, vhodné ako pena do kúpeľa 

- žužlateľné balenie, relatívne bezpečné pre malkáčov (upozornenie: neskúšať bez dozoru dospelého! Neotestované väčšie množstvo cyklov otvorenia a zatvorenia a možná únava materiálu)


Nevýhody:

- nízka hustota, vysoká roztekavosť (optimisti by to nazvali výbornou roztierateľnosťou a ocenili by malé množstvo pridaných zahusťovadiel)

- chýbajúca Bupi žabka na balení (ako fakt Bupi bez žabky....)

 

Poďakovanie:

Za finančnú pomoc a poskytnutie sprcháčov na testovanie ďakujeme Modrému koníkovi a firme Bupi. Bez nich by testovanie nebolo možné.

A ešte VVS, za vodu. Studenú a hlavne teplú.

A nakoniec mame rodiny (jéj, to mne), za poskytnutie detí na testovanie, za uterák, a hlavne za pevné nervy


(a áno, po večeroch som im tie sprcháče kradla a testovala sama)


Supporting info: 

#test_bupi5 

#recenzia
Sport & Fun, Cool & Pretty

Keď sme pred pár dňami dostali balík so sprchovými gélmi Bupi, povedala som si super, práve včas. Potom nám vypli teplú vodu, a to až také super nebolo. Našťastie k nám zavítalo krásne tropické počasie a všetko do seba zapadlo tak, ako to malo byť. 


Horúce počasie a aktivita mojich detí zabezpečili, že sme testovali denne, a to až niekoľkokrát. Škola, úlohy, príprava na koncoročné testy, krúžky, kúpalisko... Pomedzi to mobil, nové videá na YouTube, natočiť vlastné video a zahrať Fornite s kamarátmi z celého sveta... Verte mi, sprchový gél som potrebovala aj ja. 
Moje deti sú úplne, ale že úplne rozdielne a presne takto sa postavili aj k testovaniu. Kiril, náš 10ročný puberťák, povedal k testovaniu až jednu vetu:  "Však čo, gél ako gél, v pohode. Čo na tom má byť?" Ok, však nič, kým sa nevysypeš vyrážkami, je to v pohode. (poznámka. Nevysypal, ani kožný ekzém sa neukázal, s čím má inokedy problém). Kiara je iný level, je to naša 8 ročná Morská panna a tá okomentovala všetko. Najviac sa páčila kvetinová vôňa fialového gélu. Najzaujímavejší dizajn má zelený, lebo je tam bicykel a spomenutý Peter Sagan, wow. 

Potom prišla záťažová skúška, koľko peny to dá. Pena do kúpeľa to síce nie je, ale bubliny lietali. A to je dôležité! Aby sa z peny dali robiť bubliny! Spoločne sme sa zhodli, že na typické neutrálne vyjadrenie chlapa, my baby môžme dať pozitívne hodnotenie.Obal je pútavý, hneď je jasné, pre koho je výrobok určený. Vôňa príjemná, za nás vyhráva zelený citrón. Je úplne top a taktiež kvetinová vôňa fialového gélu. Chlapčenské sú 2v1 aj ako šampón. Pre lenivého chlapa úplne ideál, lupiny ani vyrážky sa nevyskytli. S čistým svedomím môžem napísať, že môžte vyhodiť pár eúr (naozaj neviem, čo stojí) a otestovať tiež. 👍✔️

#test_bupi5 #recenzia 


Bupi s nami prežil týždeň 🙂

#test_bupi5 #recenzia

Keď som sa zapájala do testovania, tajne som dúfala, že raz by sme sa mohli zúčastniť testovania aj my. Šťastie nakonies stálo aj pri nás a mali sme možnosť vyskúšať Bupi kozmetiku. Teda skôr deti, ale priznám sa, že sa neraz stalo, že som neodolala ani ja. Za všetkých teda môžem povedať, že sme boli nadmieru spokojní.


Prvý odskúšal produkty Bupi najmladší člen našej rodinky, náš 4 ročný Adamko.

Keďže nemá rád veľa peny na tele, tak tieto dva produkty SVIEŽA ENERGIA a ĽADOVÁ SPRCHA sú v tomto nazaj Top. Sú husté, čo je super, lebo netreba dať veľa sprchového gélu. Zanechávaju pokožku príjemne prevoňanú, neide o otravne výraznú vôňu ako to býva u väčšiny detských produktov. Pokožka nie je vysušená, a to robí tieto sprchové gély skutočne výnimočnými. Veľkým plus je, že sprchové gély sú 2v1, teda aj na vlásky aj na telo. Tieto dva produkty pre chlapcov určite môžeme s radosťou odporučiť.Deniska si vybrala OVOCNÚ BOMBU, ktorá je v oranžovom obale. Na prvé ovoňanie nebola vôňa veľmi zaujímavá, ale už po nanesení sa príjemne prejavila a nebolo to nič odpudzujúce, skôr ide o príjemne jemné osvieženie. Tak, ako pri chlapčenských sprchových géloch, aj tento produkt je hustý, čiže ho netreba nanášať veľmi veľa a príjemne pokožku prevonia. Veľmi nepení a zároveň taktiež nevysúša.


Nelka si vybrala zasa KÚZLO KVETOV, sprchový gél, ktorý je vo fialovom obale. Čakali sme vôňu veľmi silnú, ale zasa to bolo tak ako u Denisky, teda vôňa sa hneď neprejavila. Až po nanesení sa ukázala príjemna vôňa, ale neide o nič rušivé. Sprchový gél je hustý, netreba ho dávať veľa, skutočne postačí len máličko a pokožku zanechá jemnú, prevoňanú a nevysušenú.


Na záver sa priznám, že dievčenské sprchové gély som na vlastnom tele odskúšala aj ja a ostala som milo prekvapená. Mňa viac zaujal fialový sprchový, teda KÚZLO KVETOV, ale obidva sú naozaj super. Naša rodinka si Bupi sprchové gély veľmi obľúbila a s radosťou ich odporučíme ďalej rodine aj priateľom.

Verím, že keď sa nám minú tak ich nájdeme aj v našej drogérii.


Ďakujeme, že sme mohli byť súčasťou testu Bupi 🙂

Bublinky s Bupi


Do testovaní na MK som sa nezapájala, no keď som si prečítala možnosť testovať sprchové gély pre staršie deti, tak som si povedala, že to skúsime. A vyšlo to!

Po oznámení, že som bola vybratá do testovania, som netrpezlivo očakávala kuriéra. Ale netrpezlivejší bol asi môj syn 😂.


Balíček sme rozbalili a hneď sme obzerali jeho obsah. Boli tam štyri sprcháče - dva dievčenské (fialový a oranžový) a dva chlapčenské (modrý a zelený).

Testovanie sme začali modrým s obrázkom hokejistu. Má príjemnú "chlapskú vôňu" typickú pre pánsku kozmetiku, no nie je až taká výrazná, takže sa akurát hodí pre malých chlapcov.


Image title


Ďalší pán na testovanie bol zelený gél. Ten má sviežu citrónovo-limetkovú vôňu a stal sa synovým obľúbeným, hoci je vôňa sladšia ako pri iných citrónových géloch.


Image title


Keďže ostatné dva sprcháče boli dievčenské, testovala som aj ja. Viac ma oslovil fialový gél s kvetinovou vôňou.


Ďakujem Modrému koníkovi a Bupi za túto možnosť.


Keď to zhrnieme, tak prevláda u nás spokojnosť, aj keď mne trochu vadí cukríková sladká vôňa pri všetkých géloch. Keďže sa však jedná o produkt určený pre mladšie deti, je to žiaduce.  Zároveň oceňujem praktické ploché balenie, ktoré sa pekne zmestí do kozmetickej tašky na cesty.


Vyskúšajte aj vy!


#test_bupi5

#recenzia

Testovanie Bupi - Cool&Pretty a Sport&Fun

#test_bupi5 #recenzia


10.6 zazvonil kuriér a doniesol nám škatuľku na testovanie. Bola som presvedčená, že dostaneme 2 sprchové gély pre dievčatá, keďže pri zapojení sa do sútaže o testovanie som spomenula, že mám len baby. Myslela som, že práve pre to nás vybrali. Bola som veľmi milo prekvapená keď som otvorila 📦 a v ňom boli všetky 4 spcháče z radu Bupi - Cool&Pretty a Sport&Fun. 


Veľmi sme sa tešili na večer kedy začneme testovať. Mojim obetným baránkom bola najmladšia dcéra Agátka. Staršie puberťačky sa nám nedávno začali zamykať v kúpeľke 🙄.

Začali sme testovať dievčenské spcháče, fialový a oranžový. Zdali sa mi veľmi aromatické, no keď sme ich naniesli na telíčko, vôňa sa zmenila na úplne jemnučkú. 


Ja osobne som skôr za sprcháče typu Nivea, Dove a Babylove, ktoré majú jemné vône, no Bubi ma ohromne prekvapilo. 

Neskôr sme začali testovať aj chlapčenské sprcháče, modrý a zelený, ktoré na obale uvádzajú, že je to šampón a sprcháč v jednom. Riskla som ich dať aj na vlásky a vyumývať malú celým sprcháčom od hlavy po päty. 

Bola som fakt prekvapená aké super vlásky po nich mala moja malá.

Podarilo sa mi gély prepašovať do kúpeľky strednej dcéry a skúsila som jej dať chlapčenský 2v1 na jej husté, po zadok dlhé vlasy. Baby, poviem vám, fakt super. 


Keďže používame aj balzám, naozaj som nevidela rozdiel medzi týmto šampónom a hociakým iným (používame Avon, Balea, Naturebox). Po sprchovaní najstaršej dcéry, som si všimla, že sprcháč bol mokrý od vody, čiže ho použila. Spýtala som sa jej nenápadne, že aký ten sprcháč bol a jej odpoveď bola, že krásne vonia. Toľko recenzia od puberťáčky.  


Skúsim to zhrnúť:


krásne silné vône, ktoré sa po zmiešaní s vodou premenia na jemné. Dievčenské sprcháče sa mi zdajú jemnejšie aj čo sa týka penenia. Chlapčenské riadne penia. Je super, že obal je vlastne "hore nohami", lebo tým pádom sa vytlačí všetok gél do poslednej kvapky.


Pani učiteľka pochválila strednú dcéru že jej krásne voňajú vlásky (s čím máme veľký problém, keďže Tamarka je guľka a dosť sa potí, takže vlasy nám viac ako od večera do rána nevoňajú). Dievčatá sa nesťažovali na svrbenie ani nič podobné. 


Testovala som už viacero výrobkov, vždy som našla aj negatíva, no v tomto prípade som 100% spokojná so všetkým 😉.
Bupi si Vás kúpi 🙂

#test_bupi5 #recenzia

Milé mamičky, oteckovia aj detičky. Máme za sebou týždeň testovania nových sprchových gélov od firmy Bupi. Poviem Vám, bol to zaujimavý týždeň. Najväčší problém - mali sme trojdňovú odstávku teplej vody, to sa potom tažko testuje 🙂. No nakoniec sme to zvládli.

    Takže poďme na to - začnime so sprcháčmi Sport & Fun 🙂


Chlapci 7 a 4 ročný skúšali na striedačku oba sprchové gély. Pri týchto géloch je veľká výhoda, že sú 2v1, čiže môžem chlapcov umývať od hlavy po päty s jedným gélom 🙂. U najmenšieho mal najväčší úspech zelený sprchový gél s citrusovou vôňou, nakoľko mu tá vôňa pripomínala bublifuk 🙂 .

Slečna si vyskúšala oba gély a s oboma bola spokojná. Oba majú krásnu vôňu. 


Pri všetkých 4 géloch sme boli spokojní. Počas testovania sme nepoužívali iné telové prípravky, a napriek tomu, že sme nepoužívali krém ani nič iné, neobjavila sa ani suchá pokožka, ani svrbenie. S tým máme zvyčajne problém hlavne v zimných mesiacoch a musíme sa poctivo mastiť.

Bohužiaľ, u staršieho syna sa počas testovania objavili malilinkaté vyrážky. No vzhľadom na vysoké teploty nemôžem 100% určiť, či to bolo spôsobené kozmetikou, alebo išlo o potničky. Nakoľko aj po skončení testovania používame naďalej tieto sprchové gély, prikláňam sa k potničkám, kedže už sa nič neobjavilo. 


Za nás 100% spokojnosť s výrobkami Bupi a môžeme len ďalej odporúčať 🙂 

#test_bupi5 #recenzia

Moja recenzia na krásne voňavé sprcháče BUPI.


Image title


Mám doma 3 ratolesti. Keďže najstarší má pomaly už 13 rokov, tak sa už detskými gélmi umývať nechce, a tým pádom neskúšal ani jeden. Ževraj je to trápne. 


Dcéra, ktorá má 10 rokov pochvaľuje voňavé sprcháče. Viac ju oslovil fialový, ale ružový sa jej páči samozrejme tiež. 


Najväčšiu radosť z nich má náš najmladší, ktorý má 4 roky. Ten strieda každý deň druhý a samozrejme chce všetky, teda aj dievčenské. Ale najviac ho oslovil zelený citrusový. Na modrý hovorí, že vonia ako chlapský.


U nás sú veľmi obľúbené a to najmä preto, že veľmi dobre penia. Voňajú tiež krásne, ale nevydržia na tele voňať dlho. Akonáhle sa vyjde zo sprchy, utrie sa, po sprcháči ani chýru, ani slychu.


A majú aj pútavé obrázky, nemôžem povedať, teda napísať, negatívnu recenziu. U nás majú všetky úspech, a preto chcem veľmi pekne poďakovať Modrému Koníkovi, že sme mohli byť tými šťastlivcami, ktorí mohli testovať.


#test_bupi5 #recenzia

#test_bupi5 a #recenzia Moje prvé testovanie 🌺

Testovala som sprchové gély od Bupi pre väčšie deti. 


V prvom rade ďakujem @konik_testuje za túto skúsenosť. 

Kuriér mi doručil štyri sprchové gély od Bupi pod značkami Cool&Pretty a Cool&Fun, v ktorých sa nájde každý školák. 

Sprchové gély pre dievčatá testovala moja 9 ročná dcérka Marianna. Rada hrá na klavír, spieva v zbore, miluje pohyb, či už tanec alebo sa rada bicykluje a korčuľuje. Testovala sprchové gély pre dievčatá :

- fialový ,, Kúzlo kvetov'' 

-oranžový ,, Ovocná bomba''


Fialová je jej obľúbená farba a aj vôňa kvetov jej voňala viac 🌺💮🏵️🌹🌼. Zároveň tento sprchový gél podporuje detské umelecké talenty - Dáš to! 

Sprchový gél Kúzlo kvetov je tá správna voľba pre všetky okúzľujúce dievčatá. 


Oranžový Ovocná bomba je zas hrdý partner "Smiem prosiť? Tanečná škola Mirky Kosorínovej". Sprchový gél Ovocná bomba je tá správna voľba pre všetky talentované dievčatá. Oba dievčenské sprchové gély jemne penili, aj vôňa bola jemná, prispôsobená pre mladé dievčatá, ktoré práve objavujú svoju prvú kozmetiku. Páčil sa jej okrem iného aj moderný dizajn obalu. 


Sprchové gély pre chlapcov testoval môj 14 ročný synovec Miro. Miro hrá futbal a reprezentuje školu v rôznych športových sútažiach. Takže pohybových aktivít má tiež dosť. Tešil sa z gélov lebo nemusí používať šampón od mamy a sprchový gél pre pánov. Teraz to má 2v1 a vo veľmi peknom obale a v super vôňach pre mladých chalanov. 

Sprchové gély pre chlapcov sú 2v1, čiže sa môže použiť aj ako sprchový gél a šampón, preto je to super praktické. 


Zelený sprcháč - Svieža energia je hrdý partner Detská tour Petra Sagana. Sprcháč a šampón svieža energia je tá správna voľba pre všetkých COOL chalanov. 

Modrý sprcháč - Ľadová sprcha podporuje Detské športové nádeje Góóól! Sprcháč a šampón Ľadová sprcha je super voľba pre všetkých správnych chalanov. 


Sprchové gély majú obsah 200ml. V meste máme dve drogérie, no našla som ho iba v jednej, hoci Bupi výrobky majú v oboch. Myslím, že pomer kvalita - obsah a - momentálna akciová cena je supeeer! Nakoniec som sprchové gély skúsila aj ja. Pribalili sme si ho s dcérkou aj na víkendový wellnes, takže naše testovanie pokračuje.


Vyskúšajte 😉 

#test_bupi5 
#recenzia

Naše testovanie s detskou kozmetikou Bupi

Po nejakom čase sa znova na mňa/nás usmialo šťastie. Tentokrát veľká radosť hlavne pre naše dievčatá, nadšenkyne športu. Balíček obsahoval 4 sprchové gély, dva skôr pre chalanov a 2 vyslovene pre mladé športovkyne. Boli pekne farebne odlíšené a naša 7-ročná išla skôr po farbe a volila fialový. Staršia potrebovala na plávanie kombináciu sprchového gélu a šampónu. 2 v 1 boli síce určené len pre chalanov, avšak zelený obal a jeho obsah bol neutrálny a ona si zvolila práve ten.


Image title

Oranžový si nechali doma. Ten im vôňou pripomínal broskyňu. Konzistencia bola príjemne krémová, vône boli tak akurát, nič prehnané. Po osprchovaní zeleným 2 v 1 mi dcéra hovorila, že sa cíti sviežo a veľmi dobre sa zmýval z tela. To bolo pre mňa veľmi podstatné, nakoľko je jej pokožka vo vode dosť namáhaná. Pokožka zostávala príjemne hydratovaná. 


Image title


Náš malý "prostredník" sa veľmi rada kúpe a "voňavkuje" už od malička, a tak nečudo, že po týždni bolo z tuby polovica fuč 😉. Fialová je pre ňu jej obľúbená farba a sprcháč jej pripomínal vôňu lúky plnej kvetov. Krásne po ňom voňala a jej pokožka bola vláčna na dotyk.

Image title


Testovanie s Bupi si dievčatá veľmi užívali a keďže s touto kozmetikou máme len dobré skúsenosti, som veľmi rada, že svoju kozmetiku majú už aj malé slečny a chalani. Obaly sú pekne farebne spracované, pútavé pre detské oko a ich obsah zodpovedá požiadavkám dnešnej mládeže.


Z  našej strany veľká spokojnosť a kozmetiku Bupi budeme vrele odporúčať aj naďalej. 😊


 #recenzia

#test_bupi5