Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vaše skúsenosti so Spofaplast

konik_testuje13.1.2020

V letných mesiacoch sa každej mamičke aktívneho dieťaťa hodia do lekárničky náplasti. Odretým kolenám, škrabancom alebo pľuzgierom sa, bohužiaľ, sem-tam nevyhnete. V takých chvíľach vám vždy pomôžu náplasti Spofaplast, ktoré zranené miesto ochránia, aby mohli vaše deti pokračovať vo svojej aktivite.

Náplasti Spofaplast slúžia aj ako prevencia všetkých drobných zranení a sú vodoodolné, takže ich nezastavia ani vodné športy. Naše mamičky a ich deti pre vás otestovali doslova na vlastnej koži:

1. Vodoodolné náplasti Spofaplast s motívom Tattoo, ktoré sú určené pre deti,
2. Vodoodolné náplasti Spofaplast Max Hold, ktoré ocenia predovšetkým mamičky, ale sú vhodné aj na detskú pokožku.

Dámske kabelky a kabelky mamičiek sú známe tým, že nájdeme v nich takmer všetko - od peňaženky až po plienky a jedlo. Náplasti, ktoré chránia a bavia deti farebnými motívmi, by teda mali byť neoddeliteľnou súčasťou týchto kúzelných tašiek.

Náplasti Spofaplast sú vyrobené z priedušného materiálu a sú šetrné k pokožke. Spoľahlivo priľnú a máte na výber medzi rôznymi veľkosťami. Takže ošetríte rovnako pohodlne odreninu na kolene, porezaný prst alebo otlak na päte.

Náplasti držia bezpečne až 48 hodín. Sú odolné, ale diskrétne. Max Hold náplasti sa ohýbajú, pevno držia na vašej koži a neprepúšťajú vodu, nečistoty a baktérie, keď sa hýbete. Je dôležité chrániť a ošetriť aj tie najdrobnejšie poranenia.

Čo na náplasti Spofaplast hovoria mamičky z Modrého koníka a ich malí nezbedníci?

Náplaste Spofaplast

Som mamina trojičiek a je teda úplne jasné, že náplaste nájdu u nás využitie pomerne často.

Balíček k nám dorazil kuriérskou službou v deň mojich narodenín a prekvapil aj samotný kuriér, keď mi zavolal: "Mám pre vás balíček z Modrého koníka, idete testovat? 🙂 " Zrejme mal osobnú skúsenosť. Zásielka obsahovala:

  • 1x balenie tatoo vodoodolných náplastí
  • 1x balenie priedušných vodoodolných náplastí
  • 2x balenie vodoodolných gelových náplastí na pľuzgiere
  • 10 ks tyčinkových lepidiel
  • balíček samolepiacich bločkov


Deti potešili hlavne lepidlá a tatoo "lepačky" ako oni volajú náplaste.

Ako prvé prišli na rad gelové náplaste na pätu. Úžasne mäkkučké,veľmi nenápadné. Otlak aj po prasknutí pod náplasťou neštípal, tenisku v pohode obula, dcérka sa nesťažovala, no po polhodine prišla domov, že sa jej zošúchala (bola obutá aj ponožka, ale behala)... proste odlepila sa.Otlak neobišiel ani mňa, ale na priehlavku. S pocitmi mojej dcéry plne súhlasím, mäkkučká a veľmi príjemná. Po byte držala super, po obutí šľapiek, ktoré mi ho spôsobili, náplasť bola do polhodiny úplne preč, už som nemala ani čo odfotiť.O náplaste tatoo bola takmer bitka, kto a ktorú si nalepí. 🙂 V našom prípade nešlo o typické malé poranenia, ale o preventívku, aby z malej chrastičky nebola o mesiac veľká chrasta. A to je jedno, či po poranení alebo štípance, proste moje baby podvedome chrasty strhávaju, takže vlani boli obdobia, keď mali po sebe aj po 20 lepačiek.


A čo tak spoločné foto?Hodnotím ich ako super záležitosť. Držali aj pár dní, vydržali sprchy, dokonca aj kúpanie. Minuli sa však rýchlo, keďže sme traja.

Ako posledné prišli na rad Max hold náplaste vodoodolné, ale zároveň priedušné, ktoré musím opäť hodnotiť výborne, sú nenápadné, držia minimálne dva tri dni.Čo dodať na záver? Len to, že sa minuli rýchlo a určite sa k nim rada vrátim.


#test_spofaplast #recenzia

Prázdninové SPOFAPLAST testovanie


Leto sme začali testovaním náplastí Spofaplast. Ako asi každé dieťa, aj naši sa hned' vhrli na detské náplaste a darčeky, ktoré si našli v balíčku. Tak som mala ako takú istotu, že budú spolupracovať 🙂 . Takže ako prvé prišli na rad detské "vodoodolné tetovačky". Z nich mali deti veľkú radosť. Náplaste vo vode vydržali super, neodlepili sa ani po tom, čo deti vyliezli z bazéna. Ale ak chcete, aby vám náplasť dlho vydržala, tak sa musíte držať postupu :D. Náplasť sa lepí veľmi ľahko, no koža musí byť suchá, treba poriadne pozatláčať kraje, aby sa náplasť pekne prilepila po celom okraji, a tak odstránite ochranný rámik. Je to chvíľka, ale viete, že to bude mať želaný výsledok. Sada vodoodolných náplastí Max Hold ma naozaj prekvapila. Tieto náplaste už nie sú nijak výrazne. Práve naopak, pekne sa "stratia" na vašom tele. To je jedno plus... No ak mám písať o výdrží, tak tá je fakt perfektná. Na obale je napísané, že vydržia až do 48 hodín, a tieto to vydržali v pohode aj dlhšie. Takže pri týchto náplastiach máte 100 % istotu, že sa vám po chvíľke v bazéne neodlepia a pekne vám budú chrániť ranu. Sú v troch veľkostiach, takže každý si tam nájde, čo potrebuje. 


Lenže tu sa musím ešte zastaviť a pripomenúť, aké je nutné čítať upozornenia výrobcu. Na zadnej strane obalu sa dočítate, že tento výrobok nie je vhodný pre jemnú a citlivú pokožku. S tým som sa pri takom produkte ešte nestretla. Preto ma to aj hned' zaujalo. Náš Oliver, keď bol malý, mal citlivú pokožku, nemohli sme používať hocijakú kozmetiku a často to boli krémy len na predpis. No dlho už nemal žiaden problém, používa už všetko možné, takže ani by mi nenapadlo, žeby mohol mať ešte nejakú reakciu. Ale ked' si Oli odlepil asi po pol dni tú najväčšiu náplasť, pretože tá bola "mega" veľká, ostala mu ako keby otlačka náplaste na koži. Hned' mi bolo jasné, že to bude reakcia. Aj po dvoch dňoch mu to bolo stále vidno. :/ Mladší Filipko si to v rovnakom čase skúšal s ním, a aj po odlepení na koži nemal nič. Takže určite, ak ste mali a máte problém s citlivou pokožkou, tak vám skúšať náplaste neodporúčam. 


Ešte by som dodala, že chválim, že je to upozornenie napísané, ale malo by byť na prvej strane, aby to kupujúcemu hneď udrelo do očí, prípadne by ma zaujímalo, ako to prezentujú v lekárni, či automaticky na to upozorňujú, kedže to nie sú tým pádom klasické náplaste. 🙂 Takže aj do budúcna, čítajte obaly - príbalové informácie, a riaďte sa nimi. 


Ďaľšou super vecou sú náplaste na pľuzgiere. Ani by som nemyslela, že sa mi tak skvele hodia. Ked'že v topánkach s vysokým opätkom chodím len vo výnimočných situáciach, mohla som vedieť, že v pre mňa v nepohodlných topánkach sa mi urobia pľuzgiere. Ale tieto náplaste ma aspoň potom zachránili od bolesti. Naozaj som mala pocit, že sa pľuzgieriky rýchlejšie zahojili a pekne chránili poranené miesta na nohe. Za mňa určite odporúčam.Toto testovanie bolo pre nás opäť obohacujúce, zábavné a môžem len odporúčiť takéto nové zážitky, ako aj produkty značky Spofaplast.Ďakujeme Modrému koníku za túto možnosť. 


#test_spofaplast 

#recenzia

Náplaste Spofaplast


Jedného pekného rána nás potešil kuriér balíčkom od spoločnosti Spofaplast, ktorý obsahoval tattoo náplaste pre deti, vodoodolné náplaste, náplaste na otlaky, 10 ks lepidiel a blok lepiacich lístočkov.


Súčasťou testovacieho balíčka boli aj lepidlá a lepky, ktoré sme museli odskúšať ako prvé. U Veroniky mali a majú úspech doteraz, lepíme každý deň. :D


Potom sme sa už pustili do testovania náplastí, musím povedať, že u nás boli plne využívané, keďže úrazy sú u nás na dennom poriadku. (Je to taký malý "chlapčisko") Tattoo náplaste Spofaplast sú nielen pútavé pre deti, ale sú naozaj kvalitné, dobre držia a keď sme ich odliepali, tak ani neplakala. 


A hlavne sú vodoodolné, čo sme aj patrične odskúšali. 🙂

Jediná nevýhoda je len to, že sú tak pekné, že ich chceli všetky deti z ulice, bratranci, sesternice, a tak sa rýchlo minuli. :D Potom sme už lepili aj tie "obyčajné", ktoré síce nie sú tak pekné, ale nie sú o nič horišie, držia tak isto dobre, a taktiež sú vodoodolné.Nakoniec nám už zostali len náplaste na otlaky. Sú takmer neviditeľné a ani neviete, že ich máte na nohe. Boli sme radi, že sme mohli byť súčasťou testovania Spofaplast. Každému by som náplaste odporučila, budú sa deťom páčiť a sú aj naozaj účinné. 


#test_spofaplast #recenzia

Testovanie náplastí SPOFAPLAST

Dostali sme sa do skupinky ľudí, ktorí mohli testovať tieto skvelé náplaste od #spofaplast.Keď nám kuriér priniesol balíček, deti sa veľmi tešili a rýchlo rozbaľovali. Samozrejme, najviac ich zaujalo lepidlo a farebné papieriky, z ktorých polovicu hneď polepili kade-tade :-P Veď to poznáte 🙂 Tešili sme sa, že náplaste s nami pocestujú k moru, ale deň pred odchodom syn dostal kiahne, tak sme náplaste testovali doma... 


A keďže starší syn musel byť kvôli kiahňam doma, tak sme veľmi veľa tvorili a aspoň sme využili aj priložené lepidlá 🙂 


Ale, samozrejme, pri 3 chalanoch sú úrazy na dennom poriadku, takže náplaste sme využili naplno. Prežili celodenné bláznenie a dokonca aj kúpanie, takže to, že sú vodoodolné, nám dokázali na 100 % .


Dokonca, keď som jednému lepila leukopast, ostatní sa predbiehali, ktorému nalepím ďalšiemu. Zaujal ich predovšetkým skvelý dizajn a najprv si mysleli, že je to tetovačka 🙂Najstarší syn mal veľmi škaredý úraz na brušku prsta a náplasti od Spofaplast boli zatiaľ jediné, ktoré na takomto mieste vydržali celý deň bez toho, aby sme museli leukoplast každú chvíľku meniť, ako to bolo pri iných druhoch leukoplastov.


Takže za nás sú náplaste #spofaplast zatiaľ najlepšie, aké sme mali. A na dovolenku, ktorú sme kvôli kiahňam preložili, si ich určite zaobstaráme. A odteraz budú v našej lekárničke vždy 🙂 


#test_spofaplast #recenzia

Prelep to - Spofaplast náplaste

"Aká parádna a praktická testovačka", to boli moje prvé myšlienky... 


Paradoxne som si deň pred spustením testovačky kúpila tieto náplaste v lekárni :D Som po zákroku u kožnej lekárky a potrebujem mať prelepenú jazvu. Zháňala osm nejaké náplasti, ktoré vydržia aj kontakt s vodou. Náplaste som kúpila a o pár dní som aj vyhrala testovačku. 🙂


Tak som sa mohla pustiť do príjemnej "práce". Všetko dorazilo v poriadku a bola som milo prekvapená obsahom balíčka.Náplaste maju naozaj dosť neviditeľnú formu. Dobre sa odliepali  a aplikovali na miesto, kde ste ich potrebovali. Ich aplikácia bola intuitívna. Nepotrebovala som študovať, ako ich odlepiť z ochranného obalu.

!!Pozor!! Treba mať očistenú pokožku a nesmie byť ani vlhká, potom sa neuchytia správne. Náplasť som mala nalepenú na ochranu jazvy 2 dni a super držala, neodliepala sa. Malý mal garamból so schodmi, tak sme využili znovu. Nevedel sa rozhodnúť, ktorú si prilepí, páčili sa mu všetky SMAJLOVÉ náplaste 🙂 O pár dní na to musel zasahovať team macovskej záchrannej služby a nalepiť pacientovi náplasť na hojenie 😀 Ranky sa pekne zahojili a malý pacient bol spokojný. S produktom som bola spokojná, držal výborne.


                                                        Ď-A-K-U-J-E-M-E 


#test_spofaplast

#recenzia


Testujeme Spofaplast


Tak ako každá mamička, aj ja mám detičky, ktoré neposedia a cez leto naše kolená vyzerajú ako "frontový vojak". Všetko chceme vidieť, všade chceme ísť, jednoducho zvedavé malé detičky. Ja už som sa poučila a v kabelke so sebou stále nosím leukoplast. A veľmi ma potešilo testovanie týchto náplastí. Neočakávala som nič extra, kedže sme už vyskúšali všetko.


Image title


Ked prišli, to bola radosť, detské, krásne, farebné a keď sa nalepia, vyzerajú ako tetovačka.


Image title


Keď nastala situácia, že bolo treba lepiť náplasť, bola som prekvapená, ako jednoducho sa to dá a úplne super na nich je to, že krásne držia a ranu obklopujú z každej strany. A fakt ma tá priľnavosť veľmi prekvapila. Tie detské su naozaj krásne farebné a dieťa si ich s radosťou dá nalepiť.


Image title

Image title


Žiadne nevýhody som nepozorovala a môžem ich len odporúčať. Všetky mamičky by mali mať v kabelke túto náplasť, či už pre deti, alebo ako ja svojim kamoškám stále naplasťou pomôžem pri otlačenej topánke, napríklad 🙂


Vrelo odporúčam a ďakujem.


#test_spofaplast

#recenzia

Spofaplast náplaste nielen do vodyKeď mi prišla správa, že sme vyhrali testovanie náplastí Spofaplast, veľmi som sa potešila. Hlavne preto, že sme šli o pár dni na dovolenku. Ako vieme, leto prináša, žiaľ, aj veľa odrenín a škrabancov nielen u detí, ale aj u dospelých. Hlavne, ak idete k moru, kde sú kamienky. 


Nehody u mojej dcérky, ktorá bude mať v auguste 3 roky, boli na dennom poriadku. Štverala sa ozaj všade a bola v klude len vtedy, keď spinkala, asi tak ako všetky deti, ktoré musia stále objavovať nové veci. Keďže sme boli stále pri mori alebo v bazéne, kvalitné náplaste sme ozaj potrebovali. Spofaplast naozaj nesklamal. Náplaste vydržali bez problémov aj dva dni, pokým som ich sama neodlepila, celé hodiny vo vode. Ani náznak odliepania. Pod náplasť sa nedostali žiadne nečistoty, ani piesok.Nielenže dizajnovo sú krásne, ale sú aj kvalitné. Mne sa z nových sandálok a šlapiek urobili otlaky, takže som siahla aj ja po náplastiach určených práve na otlaky.A ako sa na krabičke píše, sú naozaj neviditeľné.


Odporúčam Spofaplast všetkými desiatimi. Ďakujeme.


#test_spofaplast #recenzia