MK Blog Academy

Koník bloguje

Predstavujeme ti nový koníkovský projekt, určený všetkým, ktorí radi píšu. Nezáleží na tom, či už bloguješ alebo by si len chcela začať a chýba ti odvaha. Chceme ti pomôcť posunúť sa ďalej, aby si mohla zo svojho talentu aj niečo vyťažiť.

MK BlogAcademy

Talent je len desatina úspechu, zvyšok je tvrdá práca. Platí to aj o blogovaní. Za prácou sa však neskrýva iba ťukanie do klávesnice, vhodný slovosled a znalosť pravopisu. Ak chceš, aby tvoj blog priniesol tebe uspokojenie a druhým pobavenie, aby si odovzdala posolstvo a vyjadrila to, čo chceš povedať, treba vedieť viac, než len písať.
Do tvojho štýlu ti vŕtať nebudeme, skôr sa u náš naučíš ako pracovať s textom, s fotkami, ako tvoriť tak, aby si oslovila čo najviac čitateľov a využila čo najviac z potenciálu svojich článkov. A ak máš vyššie ambície a chcela by si sa písaniu venovať aj profesionálne, úspešný blog je položkou, ktorá v tvojom životopise zahviezdi. Vytvoríme s tebou jedinečnú spoluprácu na báze pomoci, priateľstva a podnetnej komunikácie.

Kvalitu vieme oceniť

Keďže sa stále snažíme robiť všetko tak, aby bol Modrý koník príjemným miestom, dobre sa u nás budú mať aj úspešné blogerky z MK Blog Academy. Tie, ktorých blogy budú mať najlepšie ohlasy, automaticky zaradíme do pravidelnej súťaže o blog mesiaca so zaujímavými cenami. Vážime si, keď používateľky pekne a dobre píšu, uprednostňujeme podnetné recenzie, páčia sa nám dobre a kvalitne napísané texty, a preto na testovanie produktov radi vyberáme tie najšikovnejšie. A kto by dokázal napísať recenziu lepšie ako kvalitná blogerka?

Zaujala ťa táto ponuka? Premeň svoje kratochvíle na aktívne hobby, ktoré ťa urobí šťastnou.

Všetky informácie nájdeš v skupine MK Blog Academy, v ktorej ťa srdečne vítame. Alebo sa ozvi nám, moderátorkám skupiny MK Blog Academy - rannazora, evanka_j, nugat a miskabiska.

Pomohol ti tento článok?
 / Nie