Čo znamená krvácanie 4 týždne po kyretáži?

Zodpovedané
8. apr 2022

Dobrý deň,

som presne 4 týždne a 2 dni po kyretáži kvôli MA. Bola som už v 12. týždni.

Po kyrete som krvácala iba v ten deň, potom nič. 4 dni na to som sa rozkrvácala a prešlo to. Lekár povedal, že maternica je čistá, sliznica čiarkovitá, vaječníky v poriadku.

Pred týždňom som začala slabučko špiniť. Včera som začala krvácať asi ako pri menzese, ale dnes už iba hnedá krv + nejaké kúsky niečoho. hCG som mala pred kyretážou 100 000, minulý týždeň už 11.

Môže to znamenať problém?

Mám obavy z toho, že zase krvácam a neviem, či to je alebo nie je menštruácia.

Ďakujem

Dobrý deň,

nemyslím si, že ide o problém. Považovala by som toto krvácanie za prvé menštruačné.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník