Môžem dostať menštruáciu dva týždne po kyretáži?

Zodpovedané
17. dec 2019

Dobrý deň,

som 2 týždne po čistení maternice. 5 dní po čistení mi zistili zrazeninu krvi v maternici a dali mi 2 injekcie na stiahnutie. Krvácala som mierne do včera, potom vôbec.

Dnes ráno som bola u doktorky a ostali mi ešte nejaké kúsky a čakáme na menštruáciu. Dnes na obed som začala mierne krvácať a mám mierne bolesti podbrušku ako pri menštruácii.

Je možné, aby som dostala menštruáciu 2 týždne po zákroku?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

menštruácia sa väčšinou dostaví za 5 až 6 týždňov.

Nepravidelné krvácanie alebo špinenie je bežné. Ak by ste začala silnejšie krvácať, navštívte lekára.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com