Aká vložka pasuje do Easywalker Jackey?

Zodpovedané
23. jún 2022

Ahoj,

hľadám vložku do kočíka Easywalker Jackey.

Akú mi vieš na leto poradiť?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

odporúčam napríklad Bugaboo Breezy (starší typ), ktorá má navyše prakticky riešené prestrihy na pásy. Nemenej obľúbená je aj bambusová podložka od značky Pinkie, ktorá má chladivý efekt. Obe sú veľmi priedušné a vyberať môžeš z rôznych farebných variantov.

Do horúcich letných dní sú vhodné aj podložky z Merino vlny, ktorá má výborné termoregulačné schopnosti.

Variantom je aj nechať si podložku ušiť. Môžeš si vybrať látku, materiál a prípadne ďalšie doplnky k tomu - napríklad chrániče pásov, nepadacia deka atď.

Skús sa poobzerať po rôznych skupinách na Facebooku, ktoré sa venujú šitiu doplnkov do kočíka. Ja mám rada prácu Lu-Via a Nunu Nana.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia