Ktorý priestranný kočík je kompaktný aj po poskladaní?

Zodpovedané
23. júl 2022

Ahoj,

vyberám kočík pre naše bábo.

Moje preferencie sú:

  • priestranný,
  • zvládne terén - nie hory - ale slovenské chodníky a lúku,
  • skladateľný - čo najkompaktnejšie rozmery,
  • nekorýtkové sedenie.

Moji favoriti sú:

Páči sa mi aj Cybex Priam.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

v prvom rade vylúčime mestské kočíky ako sú Cybex Priam 4 a Joolz Hub+. Môžeš im častým chodením po lúke zničiť kolesá a odpruženie. Zároveň Ti dávam za pravdu, že Hub+ je kočík pre nízkych alebo stredne vysokých rodičov.

ABC Design Salsa 4 Air Ti tiež neodporúčam. Je to skoro 15 kg vážiaci kočík, ktorý nie je skladný. Má porovnateľné vlastnosti vaničiek a aj sedačiek. Tá váha je však odrádzajúca. Osobne by som si tento model nekúpila. Ale to neznamená, že nie je kvalitný. Do dedinského a terénneho prostredia je vhodným kandidátom.

Za to tebou spomínaný Easywalker Jimmey je skvelým TOP kandidátom. Tento kočík má všetko!

Prečítaj si aj článok, ktorý som o ňom napísala. Zvláda mesto, dedinu, výlety, lúku, občasný nerovný chodník. Môžeš si k nemu dokúpiť aj terénnejšie kolesá. Ale ak sa často nepohybuješ v nerovnom teréne, tak je to zbytočné.

Podobným typom kočíka je aj priestranný Joolz Geo3. Taktiež si k nemu môžeš dokúpiť terénnejšie nafukovacie kolesá. V prípade ďalšieho prírastku stačí dokúpiť Duo sadu a máš súrodenecký kočík.

Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally