Ktorý trojkolesový kočík zvládne aktívne prechádzky a beh po rovine?

Zodpovedané
28. júl 2022

Ahoj,

hľadám set športový kočík plus vanička. Bábätko očakávame začiatkom septembra, takže by som uvítala aj väčšiu vaničku kvôli fusaku na zimné mesiace.

Pri prvom dieťati sme mali 4-kolesový Britax B-Motion 4 Plus. Ten mi veľmi vyhovoval polohovateľnou chrbtovou a nožnou opierkou až do úplného ľahu. Plus možnosť dať striešku naozaj nízko, čiže syn tam bol pekne uchránený pred akýmkoľvek počasím.

Hľadám niečo s podobnými vlastnosťami, ale teraz by som uvítala skôr 3-kolesovú verziu. Tá musí byť vhodná na aktívnejšie prechádzky a beh po rovine.

Ďakujem

Ahoj,

kandidát spĺňajúci všetky Tvoje požiadavky je TFK Mono. Je to kočík do terénu. Je vhodný aj na beh a šport.

Jeho kolega TFK Sport nemá otočné predné koleso. Mono má veľké 30 cm kolesá z tvrdenej gumy. Dá sa však kúpiť aj s nafukovacími kolesami.

Hlboká vanička - Mono Combi má vnútorné rozmery 82 × 41 cm. Je teda dostatočne veľká a priestranná, aj pre 5-mesačné dieťa vo fusaku.

Podobné modely s menšou hlbokou vaničkou sú Thule Urban Glide 2 a Baby Jogger Summit X3.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally