Pokračovacia sedačka značky Joie

Zodpovedané
27. mar 2023

Dobrý deň prajem,

chcela by som sa opýtať na radu ohľadom najvhodnejšej pokračovacej sedačky pre 9 mesačnú dcérku (10kg).

Začala práve sedieť sama, tak ešte zo dva mesiace by sme chceli využiť vajíčko a následne prejsť na sedačku, neviem ale, aká by bola pre nás najvhodnejšia, aby sme ju využili čo najdlhšie, aby sa dala otáčať o 360 stupňov a bola pre malú pohodlná, väčšinou v aute spinká, auto máme škoda octavia 2.

Vajíčko máme značky Joie, tak som sa pozerala na sedačky od Joie, ale keďže majú viac druhov, neviem, ktorú zvoliť.

Ďakujem

Dobrý deň,

ak by som mala vybrať tú najlepšiu otočnú autosedačku značky Joie, bola by to Joie i-Harbour Signature. Je to najnovšia otočná autosedačka značky Joie, dá sa používať v oboch smeroch, výborne polohovateľná, s nosnosťou do 18,5kg v oboch smeroch. Má rozoberateľnú 4 dielnu vložku, vďaka ktorej môžete sedačku prispôsobiť dieťaťu na mieru. V protismere poskytuje viac miesta na nôžky dieťaťa. Používa sa so základňou Joie i-Base Encore, ktorá sa kupuje osobitne.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek