Aké poriadne topánočky pre 19-mesačnú dcérku?

Zodpovedané
16. jún 2022

Dobrý deň,

hľadám aktuálne vhodné topánočky pre 19-mesačnú dcérku, ktorá chodí už vyše pol roka. Teraz má celoročky DD Step rádu 015, veľkosť 21, ale sú jej už úzke. Na dĺžku sú ešte ok. Nôžku má 13 x 6 cm a asi normálny/vyšší priehlavok.

Aké topánky by jej sadli?

Pozerala som Little blue lamb, veľkosť 22,5, Jonap alebo Froddo D-Velcro, no neviem akú veľkosť.

Má byť nadmerok aj pri šírke?

Som už naozaj z toho zmätená, hlavne keď pri rovnakom modeli na dvoch roznych stránkach sú rôzne rozmery 🙂

Rada by som aby mala jedny poriadne topánky a mohla ich nosiť aj cez leto, aj keď sa trochu ochladí.

Ďakujem

Dobrý deň,

ak je začínajúci chodec, tak na normálny/vyšší priehlavok by mali sedieť tieto plátenky https://bosacik.sk/eshop/bobux-xplorer-scamp-candy veľ 22

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322