Dcéra má útlu nôžku a na topánkach sa jej zosúva jazyk. Máme kúpiť iné topánky?

Zodpovedané
20. aug 2020

Dobrý deň,

dcéra má útlu nôžku 13,3 x 5,8 cm a nízky nart. Kúpila som jej Bundgaard Petit Velcro celoročky veľkosť 23. Po chvíli chodenia sa jej zosunie jazyk a je trochu skrčený pri konci.

Vadí to niečomu pri chôdzi?

Inak jej pekne sedia, dajú sa dobre utiahnuť, aj okolo členka držia.

Alebo mám vyberať iné topánky?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

obuvník vám môže na jazyk našiť očko, do ktorého suchý zips prevlečiete.

Ten udrží jazyk na mieste. Pravdepodobne má užší členok a tým pádom nedolieha vrchná časť pekne okolo nohy, preto sa to zosúva pri pohybe.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322